Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-06-2019, 08:13   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,095
Thanks: 8,069
Thanked 3,699 Times in 1,963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Ekspertėt kanė zbuluar diēka mahnitėse: Vetėm personat qė kanė kėtė grup gjaku, ju ofrojnė kėnaqėsi kulmore seksuale

Besoni apo jo, ekspertėt kanė konstatuar qė edhe grupi i gjakut ka ndikim nė shkathtėsitė tuaja nė dhomėn e gjumit. Studimet shkencore sėrish kanė shkuar njė hap pėrpara kur ėshtė fjala pėr seksin.
Ėshtė zbuluar qė njerėzit me grupin 0 tė gjakut kanė prirje mė tė mėdha nė unifikimin seksual me partnerin. Fjala ėshtė pėr njerėzit tė cilėt gjenden perfekt nė mendimet logjike por edhe e dėshirojnė forcėn.
Ata vetes i vėnė qėllime tė larta dhe nė arritjen e tyre asgjė nuk mund t’i pengojė. Nė tė njėjtėn mėnyrė sillen edhe ndaj seksit.
Njerėzit me grupin 0 tė gjakut dinė se cilat karakteristika i kanė dashnorėt mė tė mirė dhe bėjnė ēdo gjė qė tė bėhen vėrtet tė tillė.
Nuk e duan monotoninė, prandaj gjithmonė janė tė gatshėm pėr tė eksperimentuar.
Pra, nėse partneri juaj e ka kėtė grup gjaku e keni tė garantuar seksin e rregullt dhe kėnaqėsinė kulmore, sepse ai kurrė nuk do tė lejojė qė tė mbeteni tė pakėnaqura.
Ėshtė interesante qė ky grup gjaku ėshtė shumė i pėrhapur, gjė qė flet qė nė botė ka mjaft dashnorė tė mirė.
______________________________________________
https://www.gazetaexpress.com/eksper...more-seksuale/
___________________________________

… A me bo O ! lol
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:17   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,681
Thanks: 4,321
Thanked 4,632 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Po, qashtu e kam une dhe sa here iki te dhuroj gjak, behen radha pdhus shtyhen para doktorkes, cili te dal i pari
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:30   #3
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,037
Thanks: 1,385
Thanked 2,276 Times in 1,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Po zero plus bėn ?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:37   #4
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Po zero plus bėn ?
Zero plusi eshte me plus or ti. Mo i miri nga t’gjith. Por mos boj shum ze se t’u njiten ty n’vend t’piratit.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:41   #5
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,037
Thanks: 1,385
Thanked 2,276 Times in 1,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Zero plusi eshte me plus or ti. Mo i miri nga t’gjith. Por mos boj shum ze se t’u njiten ty n’vend t’piratit.
Allahalla.... qenka pun me zarar.....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:43   #6
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,463
Thanks: 166
Thanked 4,890 Times in 2,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Zero plusi eshte me plus or ti. Mo i miri nga t’gjith. Por mos boj shum ze se t’u njiten ty n’vend t’piratit.
Dmth Rh negativ qenka me i keqi?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:46   #7
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Dmth Rh negativ qenka me i keqi?
Jo mi nga zerot pozitivi o mo i mir se negativi, po zero negativi o mo i mir se grupet e tjera. Zero o zero eeeeej. E kan gjet doktorat.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:49   #8
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 955
Thanks: 35
Thanked 340 Times in 230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Kete studim e ka drejtuar gje doktorresha e shkencave kryemadhi?
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:50   #9
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,697
Thanked 9,568 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Ato me gjak negativ jon aliena ...sipas studimeve haha....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 10:59   #10
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Smokkie Shiko postimin
Kete studim e ka drejtuar gje doktorresha e shkencave kryemadhi?
Jo ore, ajo s’bo gafa te tilla. Di me numru ajo or ti. Nuk i leverdis ky studim nga aspekti elektoral. Kto qy e kan bo, do jen cuna mamaje te virgjer tuj shpresu per ndonje gjo.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 11:02   #11
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ato me gjak negativ jon aliena ...sipas studimeve haha....
Ato nuk jon aliena, por jo aq t’mir n’seks sa zero pozitivat. Sipas ktyne. Si thu ti? Ca grupi ka qen Skenderbeu?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 11:33   #12
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,463
Thanks: 166
Thanked 4,890 Times in 2,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Ato nuk jon aliena, por jo aq t’mir n’seks sa zero pozitivat. Sipas ktyne. Si thu ti? Ca grupi ka qen Skenderbeu?
Mos! Me mire te isha aliene.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 11:36   #13
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,779
Thanks: 2,167
Thanked 881 Times in 687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

....une vetem po ju baj te ditur qe kam aftesi 0 pozitivi
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 11:57   #14
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Mos! Me mire te isha aliene.
Po mir mi. Boju aliene ti. Thuj kam gjak jeshil.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur