Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-08-2019, 18:41   #61
Dulcis in Fundo
echoes

Data e antarėsimit: Jun 2014
Shuma e pikėve qė jep: 142
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kęrlighed Shiko postimin
Mirė se ju gjej. Kėrkova forumistė qė njihja nė njė forum tjetėr dhe mė referuan kėndej, edhepse kėtu kan nik tjetėr por besoj se do i gjej.��

U mėrgova nga Ilirida qė nga mosha 19 vjeēare, jetoj jashtė atdheut pėr dy dekada. Jam nėnė e tre djemve. Shkollėn e mesme tė mjeksisė nė atdhe, kolegjin univerzitar nė Danimarkė dhe jam nė prag tė diplomimit / thesis nė Master of Public Health, Master nė Shėndetsi Publike poashtu nė DK ku edhe jetoj.

Besoj do kaloj mirė kėtu sepse e ndjej veten pjesė e juaj edhe pa prezentimin e tanishėm.
Mirė se ju lexoj nė tė ardhmen.��
Prezantim qe te ve ne siklet per seriozitetin dhe dedikimin qe mbart.
Mire se ke ardhur.
Rrofsh per urimin!
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 18:48   #62
Kasėmi
V.I.P

Data e antarėsimit: Aug 2019
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer

Kjo sikur ka hap spital privat. Po na heqin edhe shkrimet tani.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 18:53   #63
Gi de Masha
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Hahahha Nųrrebro
Ka shume mundesi qe njifemi ose rruget tona jane kryqezuar sepse ato vite qe ke shku ti atje kam shkuar edhe une
Une kam jetuar ne Frederiksberg Hovedbanegården Amager Holmen edhe 100 vende te tjera
Me afer ke Bacen Adem se une jam ne Tirone
Qenkemi nja 180 km largas, por kur kihet parasysh qe per qejf dal edhe 80-100 km per te peshkuar, nuk eshte gje e madhe t’i shtoje njeriu edhe 40-50 km per te pire kafe me mikun.

Respekt per te gjithe.
Paci nje nate te mrekullueshme.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 30-08-2019 nė 19:20
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 19:06   #64
kanina
V.I.P

Data e antarėsimit: Feb 2011
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Mirė se ju gjej. Kėrkova forumistė qė njihja nė njė forum tjetėr dhe mė referuan kėndej, edhepse kėtu kan nik tjetėr por besoj se do i gjej.��

U mėrgova nga Ilirida qė nga mosha 19 vjeēare, jetoj jashtė atdheut pėr dy dekada. Jam nėnė e tre djemve. Shkollėn e mesme tė mjeksisė nė atdhe, kolegjin univerzitar nė Danimarkė dhe jam nė prag tė diplomimit / thesis nė Master of Public Health, Master nė Shėndetsi Publike poashtu nė DK ku edhe jetoj.

Besoj do kaloj mirė kėtu sepse e ndjej veten pjesė e juaj edhe pa prezentimin e tanishėm.
Mirė se ju lexoj nė tė ardhmen.��

Nuk ka pune per mjeke ketu, ik ne gjermani.
.......

Mire se erdhe!

Degjo meqe je po kur ke nje si djegie diku aty midis kraharorit dhe barkut cfare do jete?
Per me teper kjo kthehet ne dhimbje deri sa se mčre me vesh nga te vjen. Mčre gjithe kraharorin deri ne fyt. Mbas ne shpine midis shpatullave e ndihet njelloj !

Cfare me keshillon ?
i vjetėr 30-08-2019, 19:20   #65
Kęrlighed
Super Anėtar

Vendndodhja: Skandinavi
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Hahahha Nųrrebro
Ka shume mundesi qe njifemi ose rruget tona jane kryqezuar sepse ato vite qe ke shku ti atje kam shkuar edhe une
Une kam jetuar ne Frederiksberg Hovedbanegården Amager Holmen edhe 100 vende te tjera
Me afer ke Bacen Adem se une jam ne Tirone
Nųrrebro e kam shkelur rrugės pėr nė Univerzitet, nuk kam jetuar kurrė aty. Banoj gjysmėn e kohės nė Charlottenlund.

Tani, emrin e vėrtetė e dini, pamjen nė foton e profilit, njėrėn adresė poashtu. Mjaftojė besoj.
Kęrlighed nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 19:30   #66
Kęrlighed
Super Anėtar

Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Nuk ka pune per mjeke ketu, ik ne gjermani.
.......

Mire se erdhe!

Degjo meqe je po kur ke nje si djegie diku aty midis kraharorit dhe barkut cfare do jete?
Per me teper kjo kthehet ne dhimbje deri sa se mčre me vesh nga te vjen. Mčre gjithe kraharorin deri ne fyt. Mbas ne shpine midis shpatullave e ndihet njelloj !

Cfare me keshillon ?
Kėtu ku?

Simbas simptomeve qė i pėrshkruan do ju pyesja a keni problem me lukthin, mė saktė a keni edhe fryrje tė pjesės lartė tė barkut? Nėse po atėherė duhet ikur nga mėlmesat e rėnda, djegėset, zarzavatet qė krijojnė ajėr dhe shtojnė prodhimin e thartirės (preshi, qepa, domateja, brokoli, karfioli...), mos konsumoni shumė kafe, ēaj, aspak duhan. Hani shpesh dhe porcione sa mė tė vogla.
i vjetėr 30-08-2019, 19:34   #67
Kęrlighed
Super Anėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Kjo sikur ka hap spital privat. Po na heqin edhe shkrimet tani.
Ende jo, por sa tė mbaroj studimet mbase do hap klinikė private pėr konsultim dhe rekuperim tė minoriteteve nga Ballkani nė lidhje me Diabetes Mellitus 2.
i vjetėr 30-08-2019, 19:40   #68
kanina
V.I.P

Data e antarėsimit: Feb 2011
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Kėtu ku?

Simbas simptomeve qė i pėrshkruan do ju pyesja a keni problem me lukthin, mė saktė a keni edhe fryrje tė pjesės lartė tė barkut? Nėse po atėherė duhet ikur nga mėlmesat e rėnda, djegėset, zarzavatet qė krijojnė ajėr dhe shtojnė prodhimin e thartirės (preshi, qepa, domateja, brokoli, karfioli...), mos konsumoni shumė kafe, ēaj, aspak duhan. Hani shpesh dhe porcione sa mė tė vogla.

Ketu ne forum
...

Mos more po ēa do vdes une ?!

Ato gjerat qe thé ti une i ha dhe mézi kam filluar disa vite se me pare snuk une zarzavate fare. Tani me duhet te kthehem prape.
Duhan dhe kafe sa te duash...nuk i le dot. Ēaj nuk pi.

Kur ha tani kam filluar i rrufis te gjitha per nje min...dhe ha njehere saper gjithe diten

Fryrje nuk kam ne bark...te pakten mua sme duket se jam i fryre.

Flm per keshillimin.

Do bej cmos te Mandi te ta gjejme dhe ty nje vend pune ne forum. Na duhet nje mjeke e mire ne forum
i vjetėr 30-08-2019, 19:54   #69
Kasėmi
V.I.P

Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer

Citim:
Ende jo, por sa tė mbaroj studimet mbase do hap klinikė private pėr konsultim dhe rekuperim tė minoriteteve nga Ballkani nė lidhje me Diabetes Mellitus 2.
Po, padyshim. TANKU i pare qe do vije ne Fshat a Forum ti o e marrec... dhe ta kemi falur . Ty vetem t'u shtofte inati per te mjekuar.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2019, 11:53   #70
Jeta
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Shuma e pikėve qė jep: 31
Jeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėm

Mire se erdhe Kęrlighed,uroj te kaloni sa me mire ne mesin tonė
i vjetėr 30-09-2019, 08:44   #71
Elian70
Photoshop

Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm

Miredita ketej dhe mirembrema andej. Kisha kohe pa u fut ne kete forum, por alergjia me kaloi.
i vjetėr 30-09-2019, 13:12   #72
cool_shqype
cun per s'mari

Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin

Dite e jave te mbare per te gjithe.....
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė