Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2018, 18:26   #181
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Edhe 1 ore e gjysem fillon ekzekutimi


Kemi EKIPIN me BOMBE...ate pjanic me shkelma jashte.

FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 18:38   #182
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,112
Thanks: 27
Thanked 1,155 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

He mer Hajduta qenkeni mbledh tu bo Elozhe Rubentusit

Une jam Tifoz i Interit
Juve ka vite qe eshte nje skuader e madhe me potencial dhe me ardhjen e Ronaldos besoj se do fitoj championsin kete vit.

Fitofte me i miri
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 18:52   #183
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
He mer Hajduta qenkeni mbledh tu bo Elozhe Rubentusit

Une jam Tifoz i Interit
Juve ka vite qe eshte nje skuader e madhe me potencial dhe me ardhjen e Ronaldos besoj se do fitoj championsin kete vit.

Fitofte me i miri
Hajde mo se e ke qa..per tolerance.

URTE ATY.....ne kuptimin albanez mirekuptueshem


Forza JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 21:53   #184
SturmFÜHRER
Super Anėtar
 
Avatari i SturmFÜHRER
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 127
Thanks: 96
Thanked 54 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyer
Talking Pėrgjigje e: Juventus - FC

TANDEM....


Qe kuptohet...po sta RRASI Ronaldo,ta PALLAKUQ ...MANZO.

Pra...TABELA eshte KJO.

JUVENTUS....poena Katerdhjete e do trica.

resti..............MISERABEL.

Pyetje????????????

Cdo VIT...PERMIRESOHEMI.

Urte.....ZGJEBSA.
SturmFÜHRER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2018, 15:54   #185
SturmFÜHRER
Super Anėtar
 
Avatari i SturmFÜHRER
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 127
Thanks: 96
Thanked 54 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyer
Talking Pėrgjigje e: Juventus - FC

Duhet ta PERGEZOJME....kundershtarin,si ne keto RASTE


Ose....


De do do do de da da da
Is all I want to say to....... YOU.
SturmFÜHRER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2018, 16:20   #186
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,758
Thanks: 1,744
Thanked 1,782 Times in 1,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Prova 1.2.3....

Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 09-12-2018, 16:32   #187
SturmFÜHRER
Super Anėtar
 
Avatari i SturmFÜHRER
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 127
Thanks: 96
Thanked 54 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Arma LETALE....


Ai andej ka mbikqyrje,por nje tjeter ta....PALLAKUQ.

TANDEM.
SturmFÜHRER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2018, 21:05   #188
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,275
Thanks: 1,354
Thanked 1,381 Times in 847 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Keta tifozat e juves dhe qe jane edhe me partizonin nuk hanepsen fare Si ai kryeministri i...
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2018, 04:37   #189
SturmFÜHRER
Super Anėtar
 
Avatari i SturmFÜHRER
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 127
Thanks: 96
Thanked 54 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Juventus - FC

5 ORE LEKSION per HISTORI ....


Kam degjuar dy te parat,mbarimin kur te maroje lavoro-n.

PS: moderatori ta coje tek tema e Austro-Hungarise apo dinastise qe HUPI.

Tungi.
SturmFÜHRER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2018, 14:15   #190
SturmFÜHRER
Super Anėtar
 
Avatari i SturmFÜHRER
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 127
Thanks: 96
Thanked 54 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Interi sot HA dru dhe.....KAQ.

SHNET.....patriota.
SturmFÜHRER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SturmFÜHRER pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2018, 21:59   #191
SturmFÜHRER
Super Anėtar
 
Avatari i SturmFÜHRER
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 127
Thanks: 96
Thanked 54 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyerSturmFÜHRER ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SturmFÜHRER Shiko postimin
Interi sot HA dru dhe.....KAQ.

SHNET.....patriota.
Le te bojne.....QIQIN.


Noten e MIRE.Shnet.

PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.
SturmFÜHRER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SturmFÜHRER pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur