Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: A duhet riformatuar FORUM-AL?
A duhet riformatuar FORUM-AL? 3 42.86%
Ėshtė mė mirė kėshtu siē ėshtė? 4 57.14%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 7. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-12-2016, 08:07   #1
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 38
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrshėndetje

Si njė anėtar i ri i ftuar nė kėtė forum sigurisht qė u bėra kurioz rreth tij dhe gjėja e parė qė bėra ditė pas regjistrimit i hodha njė sy ashtu shkarazi por mė vonė edhe me vėmendjen e duhur. Ajo qė konstatova unė ose mė duket mua, ėshtė njė rrėmujė gati totale e komenteve nė tema tė ndryshme qė duhet theksuar, janė tema pėr tu admiruar nga ndėrtimi i tyre por pėr fatin e keq me njė faqosje aspak tė ngjashme me forume tė tjera tė shumta nė internet. Unė do tė doja nėse ėshtė e mundur qė faqosja e komenteve tek tematikat tė jenė mė thjeshtėzuara nėse ėshtė mundėsia dhe sigurisht nė shumica e anėtarėve tė respektuar tė jenė dakort.

Respekte dhe ditė tė mbara pėr tė gjithė ju!
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 08:51   #2
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,157
Thanks: 6,136
Thanked 6,585 Times in 3,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Miresekeardhur Inspektor, Peshku .

Ke ardhur si undercover ?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 08:58   #3
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 38
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

S'ka ndonjė 007 e thjeshta Zanė..

Shkrepi dielli buzės s'Cukalit,
Eja e t'kndojm, oj Zāna e malit,

Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 09:39   #4
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,418
Thanks: 4,962
Thanked 4,923 Times in 1,501 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Mire se erdhe Peshku Kuq
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 10:21   #5
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 38
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Faleminderit [email protected]
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 13:59   #6
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,157
Thanks: 6,136
Thanked 6,585 Times in 3,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Ha ha ... Peshku , jo PO ... ne ato maja, rripa-rripa
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 14:06   #7
[email protected]
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,806
Thanks: 2,282
Thanked 2,462 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Kemi hyre dhe ne forume te tjera- njesoj eshte. Apo e ke fjalen per forume ku behen 5 postime ne dite ne nje teme. Normal ato do kene me shume rregullsi. Gjithsesi se kam te qarte cfare ndryshimi kerkon? Rregullsi ne komente?!
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 14:10   #8
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,102
Thanks: 11,737
Thanked 9,674 Times in 6,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Peshku kuq, Tu njat jeta
mir se na gjete e mir se t'gjeta.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 15:36   #9
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,889
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Peshku i kuq vija vija
fol ashtu sic te ka hija
ke ardhur me vrap e pa fryme
me kadale se do te pjekin ne tym.

A duhet riformatuar FORUM-AL?
Jo, lere cdo antar te shpreh mendimin personal
Ėshtė mė mirė kėshtu siē ėshtė?
Po, me mire rremuje, se shigjete me helm n'kreshtė

Ma do men'ja se je i ri ne ket' forum
Temen e hape mire po me vone po flet kuturum
Mire qe erdhe dhe ne te presim me krahehapur
po fole me respekt, cdo antar do ngelet i k'naqur

Merre me kadale-kadale ore i uruar
se do te duam m'shume, po s'e ke kuptuar


Une jam zjarri dhe nuk jam compatible me peshkun (ujin)
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 15:48   #10
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,918
Thanks: 15,603
Thanked 9,446 Times in 5,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Mireserdhe midis nesh .
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 15:49   #11
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 469 Times in 351 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Peshk, ne radh te pare ruhu nga peshkaqeni

Ne radhe te dyte, duke qene se temat hapen ne rregull i bie te riformatosh antaret, eshte me kollaj te riformatojme ne ty

P.s: fillo te besh like se i vene re goxha
Mundesisht e komplimente se ambientohesh me shpejt
Jk - keto te fundit

Se harrova, po u zure nje here me zanen do te duan ne grup e po the vec budalliqe me pas
Shihe si opsion ambientimi
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur