Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-12-2016, 13:30   #61
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Receta gatimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Comleku behet me qepujka . Receta origjinale eshte me mish lepuri por mund te gatuhet edhe mish dreri ose sipas shijes .

qepujkat qerohen dhe fergohen fare pak ne vaj , deri sa te zverdhen dhe jo te behen kafe. Bashke me to duhen edhe ca thelba hurdhra, dafine dhe kokrra piperi te zi . Shuhen me vere dhe vendosen ne tave . Shtohet mishi ne copa te vogla , pak uje dhe piqet ne furre per rreth 1 ore ne temp. mesatare.
Danke SEHR.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2017, 13:19   #62
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

@Leaf
Provoje iher m.q-se je DOMINUESE edhe ne guzhine..
I vetmi ndryshim beni e kursen kete mundimin qe na ka treguar kjo zonja per marinaden(foto e pare dhe kushton 1.19 euro),pra e blej te gatshme.Dhe po i shoqeroj me vere 3 vjecare(6.99 euro).
Si tha ai tek filmi GRANDIOZ i JONI: me tre aspra dashka ne vere te mire zoteria(kepi e di me mire).
Me befte mire...se harrova tek video ajo perdor dhe mjalte(qe per vete nuk e perdor per kofsha pule).
KLM.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg gefluegel-marinade-ostmann.jpg (18.6 KiloByte, 52 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 3407-286cd658-5561e79b.jpg (11.9 KiloByte, 52 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2017, 13:52   #63
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,697
Thanks: 5,586
Thanked 11,570 Times in 3,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

Faleminderit Ben, patjeter do e provoj

te befte mire ty!!!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-10-2017, 13:40   #64
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,590
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2017, 20:22   #65
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

Karkaleca sonte. I bona vet.

Problemi eshte qe tani s’beson askush.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rex : 29-12-2017 nė 20:27
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2017, 19:55   #66
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 528 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Karkaleca sonte. I bona vet.

Problemi eshte qe tani s’beson askush.
Paska mbet gjakovari vet ne shtepi,tash ja shtron raki e meze
border=
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2017, 21:49   #67
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Paska mbet gjakovari vet ne shtepi,tash ja shtron raki e meze
Kam raki shume te mire te kajsise por ka mbet ne dollap se ne shpi nuk pi. E kam fjalen kshu me shtru me meze e mu tape. Lol

Ndonjehere 1 birre me futboll ose 1 gote vere ne darke.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2017, 21:59   #68
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,972 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimi

Gjelle me presh e mish derri.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2018, 06:59   #69
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,633
Thanks: 6,988
Thanked 8,236 Times in 5,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Receta gatimika fantazi ky kosovari
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur