Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-05-2019, 20:12   #401
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Tifozėt e Interit paralajmėrojnė Conten: Nuk jemi Juventusi, fitoret nuk janė e vetmja gjė qė ka rėndėsi pėr ne


Tifozėt ultras tė Interit tė njohur si ‘Curva Nord’ e kanė paralajmėruar Antonio Conte duke i thėnė se nuk janė Juventusi dhe se te ta fitoret nuk janė e vetmja gjė qė ka rėndėsi.

E kaluara e Contes te Juventusi ka shkaktuar shqetėsim pėr Curva Nord, pasi transferimi i tij te Interi bėri qė mijėra tifozė tė Bianconerėve tė nėnshkruajnė njė peticion duke kėrkuar qė tė hiqet ylli i tij nga stadiumi i klubit.

Edhe tifozėt e Interit janė skeptik me trajnerin e ri duke e paralajmėruar se nuk janė Juventusi dhe se fitorja nuk ėshtė vetmja gjė qė ka rėndėsi. Megjithatė, i kanė uruar fat dhe shpresojnė tė tregohet i denjė pėr Nerazzurrėt.

“Ne nuk jemi Juventusi. Fitoret nuk janė e vetmja gjė qė ka rėndėsi pėr ne”, fillon postimi i Curva Nord nė profilin e tyre nė Facebook.

“Theksojmė me vendosmėri qė Curva Nord sigurisht qė nuk mund ta harrojė tė kaluarėn e tij me bardhezinjtė “.

“Ne e pranojmė faktin se nga disa ‘tė dyshuar tė ligjshėm’, trajneri i ri lirohet, pasi ka shlyer dėnimet qė ishin tė zbatueshme ndaj tij, edhe pse ‘fajėsia’ pėr militantizmin e tij shumė tė gjatė mbetet e pashlyeshme, nė njė klub nga i cili ne konsiderojmė veten vite dritė larg nė drejtim tė stilit dhe vlerave”.

“Shqetėsimi ynė, mbi tė gjitha, ėshtė aspekti moral. Tė jesh Interi ėshtė tė mposhtėsh kundėrshtarin tuaj, tė pranosh humbjen, rezultatin dhe tė mos kėrkosh shfajėsime”.

“Fat tė mbarė z. Conte, me shpresėn qė do tė na tregoj shpejt se ai ėshtė i denjė pėr Interin”, mbyllet komunikata e tifozėve tė Interit. /Telegrafi/
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2019, 20:30   #402
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,893
Thanked 2,886 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Inter

Keta nuk jane Juventus por gjithmone ne rastin e pare qe kane per te marre dike qe ka pasur sukses me Juventus e marrin pa u menduar 2 here.
Lippi, me pas Ibrahimovic edhe Vieira 2 lojtare kyc per ciklin fitues e ngriten, prej Ibrahimovic moren Etoo edhe leke qe i investuan ne merkato kur fituan Chl. Vjet moren Marotta e tani Conte. Lol
Flasin edhe se pranojne humbjen, Juventusi ka qene historikisht alibia per deshtimet e tyre.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 31-05-2019 nė 20:33
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2019, 21:16   #403
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: FC Inter

Tifozat e pasoshave FALLSO te nordit jane IMBECILE....


Me OBJEKTIVI,REALIST apo i KOHES,qe e degjoj me KENAQESI

Dhe PERSE?

Conte nuk lufton per vend te dyte.PRA....JUVJA duhet ta pysi BYCEN,apo NEVE me pak fjale.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2019, 21:22   #404
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Venom..
Shkembime lojtaresh ka pas dhe anasjelltas , edhe Juvja sa here i eshte dhene mundesia ka ble nga Interi. Nuk ka ekip ne bote qe e do rivalin e tij te forte , gjithe duan ta dobesojne.

Ndersa ciklin fitues sna e ka sjelle Ibra me Vieren qe erdhen nga Juventusi , por na e solli Mourinho , i mire , i keq , i urryer ai ishte protagonisti suksesit.
Cikli i Ibres dhe Vieres nuk mund te quhet fitues kur rivali kryesor luante ne Serie B. T'pakten nje tifoz si une kshu i vlerson kundershtaret.

Sa per Conten mua me pelqen si trajner , por i kuptoj dhe tifozat , eshte si ti dergosh J. Zanettin Juves trajner. Nje pjese nuk u vjen mire qe suksesin e ekipit te tij ta kene me nje trajner-lojtar simbol te ekipit rival. T'jemi t'sinqerte ktu.

Por une e shoh si trajnerin e rradhes dhe realisht besoj qe me Interin do beje mire , ndoshta per kampionat veshtire te konkuroje Juven , por diferencat besoj se do i ngushtoje.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 08:41   #405
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,893
Thanked 2,886 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Venom..
Shkembime lojtaresh ka pas dhe anasjelltas , edhe Juvja sa here i eshte dhene mundesia ka ble nga Interi. Nuk ka ekip ne bote qe e do rivalin e tij te forte , gjithe duan ta dobesojne.

Ndersa ciklin fitues sna e ka sjelle Ibra me Vieren qe erdhen nga Juventusi , por na e solli Mourinho , i mire , i keq , i urryer ai ishte protagonisti suksesit.
Cikli i Ibres dhe Vieres nuk mund te quhet fitues kur rivali kryesor luante ne Serie B. T'pakten nje tifoz si une kshu i vlerson kundershtaret.

Sa per Conten mua me pelqen si trajner , por i kuptoj dhe tifozat , eshte si ti dergosh J. Zanettin Juves trajner. Nje pjese nuk u vjen mire qe suksesin e ekipit te tij ta kene me nje trajner-lojtar simbol te ekipit rival. T'jemi t'sinqerte ktu.

Por une e shoh si trajnerin e rradhes dhe realisht besoj qe me Interin do beje mire , ndoshta per kampionat veshtire te konkuroje Juven , por diferencat besoj se do i ngushtoje.
Tashi ciklin fitues e niset me Mancini e tek 2 kampionatet e para me te Ibra edhe Vieira ishin lojtaret kyc e me te mire gjate sezoneve. Ekipi qe fitoj Chl u ndertua pas shitjes se Ibres tek Barcelona ku moret Etoo dhe para me te cilat i ble Sneijder.
Per kete fola une.
Gjithsesi mbas Juventusit jeni ekipi qe po punoni me mire edhe i vetmi ekip qe mund ta prishi dominimin e Juves ne Itali. Seshte cudi qe vitin tjt te fitoni kampionatin.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-06-2019, 16:17   #406
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: FC Inter

Un interista .....simpatico, obiettivo eeeeeeeeeeeeeeee ONESTO.

Ma vreni ka 03.00-03.25..


Dhe jo....bla,Bla,BLa,BLA......

RESPEKT....dhe perse.

Te jesh i ndershem ne nje bote HIPOKRITE mund te jete nje difekt apo eshte kundraproduktive.

GRANDE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 14:34   #407
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Un interista .....simpatico, obiettivo eeeeeeeeeeeeeeee ONESTO.

Ma vreni ka 03.00-03.25..

https://www.youtube.com/watch?v=3sjFMPxMnm4

Dhe jo....bla,Bla,BLa,BLA......

RESPEKT....dhe perse.

Te jesh i ndershem ne nje bote HIPOKRITE mund te jete nje difekt apo eshte kundraproduktive.

GRANDE.
PIKERISHT....


Dhe...ISCO eshte LOJTARI qe i mungon ...NEVE.Pastaj ai semiku e do te tjere...skane habere.Jane tifoza casual... antishkina.

PS.,..sipas meje Milan ka marre nje trainier qe me pak...dispozicione arrin MAKSIMUMIN.


ALE e FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 14:36   #408
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

po skenderbeut mo lla si ja ngopen ashtu

ke ka mare trajner milani ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 14:44   #409
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Skenderbenjasve ja ngopen...sipas trojaneve.Nuk te lejne dynjaja,qe ca SUMALAQER tju heqesh ...llokmen, apo si puna rifat bodes.

Per inter ekipi me MISERABEL ne itali...takohemi ne FUSHE.

ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 17:32   #410
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Papa dhe quni xang....ne millano
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 18:37   #411
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,498
Thanks: 1,708
Thanked 2,308 Times in 1,207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Interi dobet. Me kete loje qe po ben sot nuk ka gje ne terezi .
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 18:40   #412
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,183
Thanks: 15,633
Thanked 13,234 Times in 8,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

1-1 Interi..
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 19:01   #413
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

As barazimin se meritonte.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 19:11   #414
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,183
Thanks: 15,633
Thanked 13,234 Times in 8,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Nuk e meritonte por desh fitoi nė fund.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 18:32   #415
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Te shohim sonte sa mire u ka bo ai sherri ke dhomat e zhveshjes
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 18:44   #416
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Skenderbenjasve ja ngopen...sipas trojaneve.Nuk te lejne dynjaja,qe ca SUMALAQER tju heqesh ...llokmen, apo si puna rifat bodes.

Per inter ekipi me MISERABEL ne itali...takohemi ne FUSHE.

ALE.
Me nje autogolo e nje penallti vazhdo mburru. E po vazhduat me kete paraqitje te sotme ate te Interit do fitoni.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 19:55   #417
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Me ne fund nje gol i rregullt. Lol
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 19:58   #418
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Interi po lu mire , por spo kuptohet a jemi vertet kaq te forte apo eshte Milani bythe lol
__________________
Always loud & always proud!
border=
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 22:22   #419
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Me nje autogolo e nje penallti vazhdo mburru. E po vazhduat me kete paraqitje te sotme ate te Interit do fitoni.
ik o, ca merresh me hajduta dhe ti...
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 11:08   #420
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: FC Inter

Conte nje e di qe lun futboll me te keq se Murinjo, me ekipet e forta vetem e parkon autobusin dhe ta gerdit edhe futbollin.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur