Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Ju Pelqejn Tatuazhet ?
Po 54 54.55%
Jo 38 38.38%
Se Di 7 7.07%
Votues: 99. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-04-2010, 10:34   #21
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Posts: 936
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Just myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Nuk me terheqin,kam pershtypjen se edhe keto preferencat kane njefare limiti edhe ne raport me moshen !
Megjithese asnjehere nuk me kane pelqyer shume !
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2010, 18:16   #22
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Avatari i Guns_N_Roses
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Vendndodhja: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

kam 7 ..kush do ndonje tja fal
__________________
BaBy I Love Your Way, But Im Qefli Femrash!!! :)
Guns_N_Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2011, 15:23   #23
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Po shume i ardhuroj,por veq nje e kam
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2011, 15:42   #24
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,207
Thanks: 587
Thanked 3,514 Times in 649 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

po me pelqejne dhe do ja bej dhoro vetes nje per ditelindje
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2011, 15:50   #25
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Vallai do e beja edhe nje tjeter po skam me vend.
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2011, 16:09   #26
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,315
Thanks: 11
Thanked 38 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

tatuazhet jane si semundje ngjitse po fillove nuk ndalon dot
dua ta bej nje ne qafe po se kurre as vete se di
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 17:18   #27
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Kam nje tribal two headed eagle ne krah, por jo si e flamurit, forme antike e shqiponjes.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 17:57   #28
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,160 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Me pelqejne shume...
Kam nje, dy pupla indianesh te lidhura tek pulsi i dores se djathte..
Do bej dhe te tjere po kur te kem lek....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 19:37   #29
Chanel
°.•°•.★DIVA★.•°•.°
 
Avatari i Chanel
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Underneath the stars
Posts: 189
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Chanel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Me kismet nga vera, nė rradhė ėshtė shtylla kurrizore
__________________
Success is like being pregnant: Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked
Chanel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 19:48   #30
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

edhe mua me pelqejne por ti bej te tjerve

do ja bej nje walkirias per ditelindjen..

ku e do ti ta boj lala??
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 20:58   #31
sara28
I miss you
 
Avatari i sara28
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: ne zemren e zemres time
Posts: 62
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
sara28 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

me pelqejne dhe se shpejti do e bej nje
se cfare akoma se kam vendosur

ti me siper meqe benke tatuazhe na jep ndonje sygjerim

P.s sa kushton nje tatuazh tek ty???
sara28 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 21:06   #32
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sara28 Shiko postimin
me pelqejne dhe se shpejti do e bej nje
se cfare akoma se kam vendosur

ti me siper meqe benke tatuazhe na jep ndonje sygjerim

P.s sa kushton nje tatuazh tek ty???
ca te doj zemra jote t boj lala ty..
edhe vendin se ku ta them une..

per ty e kena free ta them ke veshi kusurin..
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2011, 21:16   #33
dbh
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2010
Posts: 607
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
dbh ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Hera e pare qe kam pare nje tatuazh ka qene ke ai filmi me partizan... emrin nuk ja mbaj mend, ku partizanet kishin bere shqiponjen tatuazh ne gjoks.

Ateher kam qene i vogel, shume, tani me pelqejn tatuazhet ne kurizin e femrave.
dbh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:13   #34
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sara28 Shiko postimin
me pelqejne dhe se shpejti do e bej nje
se cfare akoma se kam vendosur

ti me siper meqe benke tatuazhe na jep ndonje sygjerim

P.s sa kushton nje tatuazh tek ty???
Ka ulje per Forumistat..10 Euro cm katror.

P.s tu duk shtrenjte>?
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:26   #35
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,160 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Pikatorja pa U ofendu, po me ngel ne dore tate une, ai tuazhi qe paashe per here te fundit..me mire rri pa tatuazhe..Ose na ve nej foto tjeter te bindemi per te kunderten..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:33   #36
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,431
Thanks: 2,607
Thanked 2,151 Times in 815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

nuk me pelqejn , nuk kam tatu... para shum viteve kam dasht ta nej nje ..por ma mir qe se kam ba...
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:35   #37
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Pikatorja pa U ofendu, po me ngel ne dore tate une, ai tuazhi qe paashe per here te fundit..me mire rri pa tatuazhe..Ose na ve nej foto tjeter te bindemi per te kunderten..
O gje e t.. Ok edhe pse ai ska asgje qe nuk shkon po te tregoj nje tjeter, me let ta hedh servimg
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:41   #38
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Pikatorja pa U ofendu, po me ngel ne dore tate une, ai tuazhi qe paashe per here te fundit..me mire rri pa tatuazhe..Ose na ve nej foto tjeter te bindemi per te kunderten..
http://www.forum-al.com/showthread.php?t=15931&page=2


Po ke gje per te shtuar me thuaj.
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:48   #39
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,160 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Busa Tatuazhet nje here qe i ke ne trup behen krenaria jote..
Nuk tallem..Une pa ket tatuazhin qe kam sikur nuk do ndjehesha vetja..
Te pakten per mua eshte keshtu..Tani po vdes me be nji tjeter..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 00:52   #40
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Busa Tatuazhet nje here qe i ke ne trup behen krenaria jote..
Nuk tallem..Une pa ket tatuazhin qe kam sikur nuk do ndjehesha vetja..
Te pakten per mua eshte keshtu..Tani po vdes me be nji tjeter..
me nxjer fotografi une taton ne kofshen time ti ik me vrap Lol
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur