Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin > Njerėz tė humbur

Njerėz tė humbur Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-03-2013, 18:34   #1
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Ju ne France..

kish lajmeruar ..mos kini pare nje vajze.. qe qenka zhdukur..

hapni syt mos kushedi e shihni diku..

do zoti gjindet..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2013, 18:37   #2
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ju ne France..

samire gashi 25 vjece nga st etieni france..

zhdukur nga 16 marsi ..pra 1 jav para..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2013, 18:45   #3
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Brari nuk jemi forumi albos,gjej linkun dhe postoje.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 04:43   #4
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ju ne France..

ka humbur nje vajze.
shqiptare
tek forumi albos jeper fotografia dhe nr e telefonit te policise e te familjes.
kush eshte ne franc le ti hedh nje sy
linku nuk cfaqet ketu.
e vura dhe duall pika pika.

me rendesi eshte te kontribojm gjetjen e ksaj vajze kurse inatet forumore nuk vlejne ne kto raste.
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2013, 16:29   #5
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Ku jan fotot mo brari? gjithsesi un se kam as iden me tvogel per ke behet fjale..
s'di e skam degjuar tket humbur ndonje vajze shqiptare ktej nga lagja jone...
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2013, 17:08   #6
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ku jan fotot mo brari? gjithsesi un se kam as iden me tvogel per ke behet fjale..
s'di e skam degjuar tket humbur ndonje vajze shqiptare ktej nga lagja jone...
Njė vajzė qė nuk gjendet.
Jo tek lagja jonė,por tek lagja tjetėr ka humbur nje vajzė.
S.Etienne,lagja ēik sipėr.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2013, 19:48   #7
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

po pra qeka lagje periferie kjo komshi....gjynah vertet..

un vertet skam nigju tflitet, ne fakt kte ujkend nuk isha as nlagje hiē...
Po tashi qe lexova do pyes njeher verdall...
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2013, 09:25   #8
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Pritni sa te vesh patallonet dhe po dal po pyes edhe une..
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2013, 09:26   #9
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2013, 09:29   #10
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Mos qesh se je duke me vonuar
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2013, 11:00   #11
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tété Shiko postimin
Pritni sa te vesh patallonet dhe po dal po pyes edhe une..
akoma si ke vesh re?
Ma thuaj dhe mua nese merr vesht gje
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2013, 12:33   #12
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Hic me hic, asgje skam marre vesh. PO filloj te kerkoj edhe nje here se nuk kam asgje per te bere kete week end
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2013, 17:45   #13
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Qeke i disponishem me pak fjale ok me njofto
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2013, 14:00   #14
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Qeke i disponishem me pak fjale ok me njofto
Me duket se e pash ne nje cep rruge por kur e therrita, iku me vrap se kujtoi se isha shqiptar... ha ha ha
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2013, 09:30   #15
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..Mdrrrrrrrrrrrr tété taman anegdode per "guinness"..
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2013, 20:59   #16
kreksi
Metropolis
 
Avatari i kreksi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Vendndodhja: France.
Posts: 1,749
Thanks: 233
Thanked 29 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
kreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
po pra qeka lagje periferie kjo komshi....gjynah vertet..

un vertet skam nigju tflitet, ne fakt kte ujkend nuk isha as nlagje hiē...
Po tashi qe lexova do pyes njeher verdall...
..as unė s'kamdegjua...deri sot...ku i dihet franca eshte e madhe ka plote st-etiena, plot st-denis...
__________________
Nga Arsimimi lind madhėshtia e njė kombi ! (Akademia f.)
kreksi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2013, 09:17   #17
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

kreksi dhe ti ne France jeton?!

Pa shaka tani u mesua gje per te? Brari andej nga forumi tjeter ēflitet??
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2013, 10:30   #18
fegi
V.I.P
 
Avatari i fegi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 362
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
fegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Kėrkohet 25 vjeēarja e zhdukur, Samire Gashi
Ėshtė zhdukur pa gjurmė Samire Gashi, 25 vjeēare nė Francė, njofton familjari i saj Rashit Gashi.
Samirja, sipas tij ėshtė zhdukur qė nga 16 marsi 2013 nė qytetin St. Etienne (Francė).
Kushdo qė mund ta ketė parė apo tė ketė dėgjuar ēfarėdo nė ndėrkohė, familjarėt ju lusin qė ti informoni nė numrat e lėnė nė dispozicion.
“Nėse e keni parė, ju lutemi qė tė kontaktoni: Z.Fournier, polici pėrgjegjės (+33477433620), Z.Gashi, familjar (+41774602425)”, shkruan Rashiti nė emalin dėrguar redaksisė.


http://www.google.se/url?sa=t&rct=j&...oK69mYvBJ1ce1g
fegi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2013, 15:31   #19
kreksi
Metropolis
 
Avatari i kreksi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Vendndodhja: France.
Posts: 1,749
Thanks: 233
Thanked 29 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
kreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėmkreksi ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fegi Shiko postimin
Kėrkohet 25 vjeēarja e zhdukur, Samire Gashi
Ėshtė zhdukur pa gjurmė Samire Gashi, 25 vjeēare nė Francė, njofton familjari i saj Rashit Gashi.
Samirja, sipas tij ėshtė zhdukur qė nga 16 marsi 2013 nė qytetin St. Etienne (Francė).
Kushdo qė mund ta ketė parė apo tė ketė dėgjuar ēfarėdo nė ndėrkohė, familjarėt ju lusin qė ti informoni nė numrat e lėnė nė dispozicion.
“Nėse e keni parė, ju lutemi qė tė kontaktoni: Z.Fournier, polici pėrgjegjės (+33477433620), Z.Gashi, familjar (+41774602425)”, shkruan Rashiti nė emalin dėrguar redaksisė.


http://www.google.se/url?sa=t&rct=j&...oK69mYvBJ1ce1g
Ku eshte fotografia esaj, mendoj se do ishte mė lehtė te zbulohet, ketu kur humb ndonjeri, e shperndajne fotografin e personit gjithkundi..
mendoja se Brari tallej, tani i besoj, kerkoj falje.
__________________
Nga Arsimimi lind madhėshtia e njė kombi ! (Akademia f.)
kreksi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2013, 13:52   #20
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju ne France..

Pikerisht kte duhet tbenin ta shperndajn kudo , un as ne lajme se kam degjuar kte edhe se ne kte periudhe kam qen ne Usa..boh!

Kjo e shkreta nuk duket as tip aventuriere..
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur