Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-06-2014, 14:34   #581
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 787 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

DUDIJA

- Nėpėr rrugėt e Munihut Syla e Dudi po e kėrkonin Dudinė, e cila kishte humbur dhe po bėrtisnin :
Dudi ! Oj Dudi ! Pas pak kohėsh kalon andejpari Luli e u thotė :
-Sa tė pakulturuar qė jeni ,si po bėrtisni ashtu nė rrugė? Edhe unė e kam humbur Lulinė, po , si e do rendi , kam shkuar nė polici dhe i kam dhėnė shėnimet si duhet: "e gjatė - 1.80cm ,flokė tė gjatė, sy tepėr tė kaltėr , gjinj tė bujshėm ,kėmbė tė gjata..."
-Pa njė pa dy,Syla i kthehet Dudit: -Lėre,bre Dud,Dudinė,hajde ta lypim Lulinė!
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 15:45   #582
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Ishin 3 femra qe kishin vdekur dhe Shėn Pjetri po i priste qe t'iu jepte ēelsin e parajses ose ferrit.
Kur ishin ne jete (3 femrat) njera kishte qene doktoreshe tjetra mesuese dhe tjetra prostitute, dhe po prisnin ne per ēelsin e parajses ose ferrit.

Shėn pjetri pyet doktoreshen: "ēfare ke qene ne jete"?

Ajo ia kthen "une kam qene doktoreshe".

Pastaj Shėn Pjetri i thote ti merr ēelsin e parajses se ke shėeruar njerezit nga semundjet eh nejse

keshtu edhe me mesuesen

Ne fund pyet prostituten se cfare ka qene ajo ne jete, dhe ajo ia kthen "une kam qene prostitute",

Ai ia kthen "ti do te marresh ēelsin e ferrit se ke qene mėkatore",

dhe prostituta i thote "po pse edhe une i kam sherbyer popullit"

Shėn Pjetri i thote "ik moj budalle se te dhashe ēelsin e dhomes time, e jo te ferrit".
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 16:00   #583
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,254
Thanks: 132
Thanked 267 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Policia e rendit kerkoi qe te gjithe policat duhet te kishin te pakten pak shkolle, keshtu qe nisi testimin. Kryetari therriti te gjithe policet dhe filloi ti pyeste nje e nga nje.
- Numero deri ne dhjete!
Nis i pari:
Nji...Dy...Sdi mo si vazhdon shefo!
I dyti:
Nji...dy...tre...eeee....shefo ma bo hallall po sdi mo!
Kur i treti:
Nji, dy, tre, kater,pese, gjashte, shtate, tete, nonte, dhjete!
Kryetari ngeli me goje hapur dhe i tha:
- Vazhdo ma anej!
-Fant, ēupe, derr, as.
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 16:24   #584
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Nje barcalet per te gjithe ju qe deshironi te qeshni ne veqanti per Hello Kittyn qe eshte nje grua shume e sinqert dhe burrin e saj simpatik Landin


Nje burr patriot e nxen peshkun e arte, peshku i arte i thote ke nje deshire, une do ta plotesoj menjeher. Ky mendohet, pasi qe eshte patriot thote te lutem ma beje bashkimin kombetare, Shqiperi te madhe. Peshku i arte thote te lutem ma jep harten ta shoh se si eshte puna, kur e shiqon peshku i arte, thote me vjen keq qenka shume e komplikuar, me jep nje deshir tjeter se kjo eshte shume e veshtire.

Mire thote ky patrioti, ma beje gruan te bukur, peshku i arte i kerkon foton e grues se tije, kur e sheh peshku i art foton e grues se tije, i thote ketij patriotit, po ma sjell edhe njeher harten hahahahahhahahha

Aq shemtir qe kishte qene gruja e tije sa qe me leht per peshkun ishte ta bene Shqiperi te madhe se sa ta bene ate grua te bukur
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 18:05   #585
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Kishim nje djale shume camarok ne klase. Meqe pertonte te vinte ne shkolle kishte dale shetitje ne park. Ne po benim ekskursion dhe rastisi qe zysha na nxorri pikerisht tek ajo pjese e parkut. Kur ky se nga mbiu dhe vjen e perqafon mesuesen e qante. Ajo e shkreta e perkedhelte dhe i thoshte te behej i forte. Ne nuk kuptuam gje dhe te nesermen na tregon:

Isha me gjyshin nga parku. Me thote gjyshi fshiu shpejt se mesuesja. I thashe fshiu ti se i kam thene se ke vdek ndaj s'vi dot ne mesim

Per te terhequr vemendjen nga gjyshi (i cili mezi levizte) ai vrapoi vete ne krahet e saj
__________________
Amor Vincit Omnia
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 18:50   #586
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,075
Thanks: 15,526
Thanked 13,188 Times in 8,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kulpra Shiko postimin
Kishim nje djale shume camarok ne klase. Meqe pertonte te vinte ne shkolle kishte dale shetitje ne park. Ne po benim ekskursion dhe rastisi qe zysha na nxorri pikerisht tek ajo pjese e parkut. Kur ky se nga mbiu dhe vjen e perqafon mesuesen e qante. Ajo e shkreta e perkedhelte dhe i thoshte te behej i forte. Ne nuk kuptuam gje dhe te nesermen na tregon:

Isha me gjyshin nga parku. Me thote gjyshi fshiu shpejt se mesuesja. I thashe fshiu ti se i kam thene se ke vdek ndaj s'vi dot ne mesim

Per te terhequr vemendjen nga gjyshi (i cili mezi levizte) ai vrapoi vete ne krahet e saj
Ėshtė e vjetėr kjo...matan shokut tėnd tė klasės.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 19:39   #587
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,254
Thanks: 132
Thanked 267 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Itali. Nje dite nje maroken duke ecur rruges gjen nje portofol. E hap, pervec disa parave, gjen dhe nje leje qendrimi (permesso di soggiorno). Sheh emrin mbi te. Shkruante Leonardo Di Caprio .Megjithese i habitur e fut lejeqendrimin ne xhep, merr leket ne xhepin tjeter dhe hedh portofolin.
Jo shume metra me tej, e ndalojne dy karabiniere.
-Dokumentat!- i thone.
Marokeni, pa dokumenta, nxjerr me zor lejeqendrimin e Di Caprios nga xhepi dhe ja drejton karabinereve.
Njeri prej tyre hap lejeqendrimin, lexon emrin dhe i habitur, mendohet nje moment pastaj pyet shokun e tij:
- Ej, po Titaniku .. u mbyt apo u dogj?
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 20:32   #588
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ėshtė e vjetėr kjo...matan shokut tėnd tė klasės.
Mos ke qene ti ai?! hahahahah Pastaj kane nga mesojne pash zotin
__________________
Amor Vincit Omnia
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2014, 18:34   #589
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,254
Thanks: 132
Thanked 267 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Shqiperia i shpall lufte Kines, bene si bene shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti kinez e merr lajmin pak me vonese:
Lajmeruesi: Zoteri, shqiptaret u futen ne Pekin.
Presidenti: Kush jane shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope,
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione zoteri.
Presidenti: Ne cilin hotel po rrine?
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2014, 18:57   #590
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,075
Thanks: 15,526
Thanked 13,188 Times in 8,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kulpra Shiko postimin
Mos ke qene ti ai?! hahahahah Pastaj kane nga mesojne pash zotin
Vete njėri te doktori dhe e pyet doktori.

- Ēfar keni, nga se ankoheni?
- Vajta njė ditė nė shtėpi doktor dhe gjej gruan nė krevat me njė tjetėr...mė hipi gjaku nė kokė, rrėmbeva sėpatėn ta qėlloja kur ai mė thotė:
- Dale njė herė, mos u nxito.
- Ē'thua more...more fund do ta hap kokėn me sėpatė.
- Po prit njėherė...ta pim njė kafe pastaj shohim
Vajtėm pimė njė kafe dhe mora vesh se ishte drejtori i gruas...ai e kishte marė gruan nė punė...i detyrohesha, nuk mund ta vrisja.

Vajta pak mė vonė nė shtėpi e gjej gruan prap me njė tjetėr nė krevat...mė hipi gjaku nė kokė, rrėmbeva ēiften dhe u mata ta qėllojė kur ai ma pret:

- Dale njėherė mos u nxito.
- Ē'thua more...do ti derdh trutė nė shesh, more fund
- Dale njėherė...ta pimė njė kafe dhe tė bisedojmė, jemi tė civilizuar.
Vajtėm pim njė kafe dhe aty mora vesh se ai ishte punonjėsi i Bashkisė i cili mė jepte rregullisht ndihmė ekonomike, nuk mund ta vrisja, i detyrohesha atij njėriu.

- Po mirė, mua pse mi thua gjith kėto....i thot doktori.
- Doktor...mos mė bėjnė dėm gjith kėto kafe qė pi nė ditė!??
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2014, 19:05   #591
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,384
Thanks: 184
Thanked 1,409 Times in 1,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Vete njėri te doktori dhe e pyet doktori.

- Ēfar keni, nga se ankoheni?
- Vajta njė ditė nė shtėpi doktor dhe gjej gruan nė krevat me njė tjetėr...mė hipi gjaku nė kokė, rrėmbeva sėpatėn ta qėlloja kur ai mė thotė:
- Dale njė herė, mos u nxito.
- Ē'thua more...more fund do ta hap kokėn me sėpatė.
- Po prit njėherė...ta pim njė kafe pastaj shohim
Vajtėm pimė njė kafe dhe mora vesh se ishte drejtori i gruas...ai e kishte marė gruan nė punė...i detyrohesha, nuk mund ta vrisja.

Vajta pak mė vonė nė shtėpi e gjej gruan prap me njė tjetėr nė krevat...mė hipi gjaku nė kokė, rrėmbeva ēiften dhe u mata ta qėllojė kur ai ma pret:

- Dale njėherė mos u nxito.
- Ē'thua more...do ti derdh trutė nė shesh, more fund
- Dale njėherė...ta pimė njė kafe dhe tė bisedojmė, jemi tė civilizuar.
Vajtėm pim njė kafe dhe aty mora vesh se ai ishte punonjėsi i Bashkisė i cili mė jepte rregullisht ndihmė ekonomike, nuk mund ta vrisja, i detyrohesha atij njėriu.

- Po mirė, mua pse mi thua gjith kėto....i thot doktori.
- Doktor...mos mė bėjnė dėm gjith kėto kafe qė pi nė ditė!??
sapo e degjova kete te fiks fare!

aty tu kujtua dh ty? .p
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2014, 19:16   #592
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,075
Thanks: 15,526
Thanked 13,188 Times in 8,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
sapo e degjova kete te fiks fare!

aty tu kujtua dh ty? .p
Po... ma kujtoi ajo kingia...Albana.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2014, 14:58   #593
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,418
Thanks: 4,962
Thanked 4,923 Times in 1,501 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

O burrė .. te eshte bere mendja ... vetem sport .Hajde bisedojme njehere per problemet familjare !!!
Burri : - Pa he moj grua ... cdo na thuash ? Gruaja :- Na e kane kerkuar vajzen ne Itali.....Burri : - Mos me thuaj qe e ka kerkuar Milani !!!!!

__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2014, 15:36   #594
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,254
Thanks: 132
Thanked 267 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Nje vajze e re martohet dhe shkon tek shtepia e burrit. Pas ca ditesh e therret vjerra dhe i thote :
- Degjo nuse, qe ta kemi mire bashke dhe te shkojme mire e bukur ti themi njera tjetres huqet qe ka secila.
- Epo mire - i thote nusja.
- Degjo - i thote vjerra, - nqs ne mengjes shikon qe shamine qe ve ne koke e kam lidhur nga e majta mos me fol se jam me nerva ndersa po ta kem nga e djathta jam ne qef dhe bojme muhabet tere diten. Ne rregull?
- Ne rregull - thote nusja - Ndersa une, ne mengjes pa u cu akoma prej krevati du me msjell 1 kafe e nje dopjo raki.
- Bukuri, pun qe behet - i thote vjera.
- Pas nje gjys ore du e nje dopjo tjeter - vazhdon nusja.
- Po mire - i thote vjera- edhe ket ta sjell se su bo qameti po pastaj?
- Pastaj lidhe shamine ka te doje qejfi se sdu me ja dit mo.
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2014, 16:53   #595
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,254
Thanks: 132
Thanked 267 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Nje menaxher merr nje shitese te re por pa pervoje. Vjen njeri ne dyqan dhe pyet:
- A keni xhezve me bisht druri?
- Jo -ia kthen ajo e shkreta.
Personi nuk blen asgje dhe largohet.
E sheh menaxheri dyqanit kete skene dhe e keshillon shitesen:
- Nese ska te njerit lloj, mundohu ti thuash te tjera te llojit qe ai te bleje dicka.
- Mire.
Pak me vone futet nje tjeter dhe pyet:
- Me falni a keni gota kristali?
- Jo - ja kthen serish ajo.
Personi i dyte largohet pa blere gje. Menaxheri i keshillon serish:
- Te thashe njehere kur nuk ka cfare kerkon ai, atehere thuaji dicka te ngjashme qe ai te bleje dicka.
- Mire. Kete rradhe sdo harroj - ja kthen vajza.
Vjen nje person i trete dhe pyet:
- Me falni keni leter higjenike?
- Jo....po kemi leter zmeril nese deshironi.
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2014, 22:20   #596
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,418
Thanks: 4,962
Thanked 4,923 Times in 1,501 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Ne filma:

-Jeta ime ca kemi per dark?
-Akoma nuk kam gatuar shpirt
-lere shpirt me mjafton dashuria jote.

Ne realitet:

-Kadrije buk shpejt se te thyva n'mes
-Te dalshin trut ishalla se ska zi grosha ala.


__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2014, 04:02   #597
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2014, 04:26   #598
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,844
Thanks: 17,802
Thanked 22,861 Times in 8,831 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IronMan Shiko postimin
Nje vajze e re martohet dhe shkon tek shtepia e burrit. Pas ca ditesh e therret vjerra dhe i thote :
- Degjo nuse, qe ta kemi mire bashke dhe te shkojme mire e bukur ti themi njera tjetres huqet qe ka secila.
- Epo mire - i thote nusja.
- Degjo - i thote vjerra, - nqs ne mengjes shikon qe shamine qe ve ne koke e kam lidhur nga e majta mos me fol se jam me nerva ndersa po ta kem nga e djathta jam ne qef dhe bojme muhabet tere diten. Ne rregull?
- Ne rregull - thote nusja - Ndersa une, ne mengjes pa u cu akoma prej krevati du me msjell 1 kafe e nje dopjo raki.
- Bukuri, pun qe behet - i thote vjera.
- Pas nje gjys ore du e nje dopjo tjeter - vazhdon nusja.
- Po mire - i thote vjera- edhe ket ta sjell se su bo qameti po pastaj?
- Pastaj lidhe shamine ka te doje qejfi se sdu me ja dit mo.
ahhahaha
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2014, 09:50   #599
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,254
Thanks: 132
Thanked 267 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Shkencetaret kishin vendosur te cojne jete ne Mars. Zgjedhin 3 persona dhe u thone se cdo te deshironin per te ndenjur 5 vjet ne mars.
I pari thote:
-une dua vetem te ha . Po pata per te ngrene se kam problem une, rri edhe 15 vjet!
U tha, u bo. Ja mbushin nje pjese te anijes hapesinore me ushqim.
Pastaj pyesin te dytin:
-Po ti?
- Une dua vetem nje krevat te fle dhe une ju rri edhe me shume ne Mars.
Ok. Nje krevat per te ne anije.
Pyesin te tretin:
-Po ti?
-une du duhon me pi. Po nuk piva bohem nervoz keq fare.
Ok. E mbushen me koli cigaresh nje pjese te anijes.
Nisen keto. Pas 5 vjetesh kthehen dhe ne aeroport me qindra njerez kishin dalur ti prisnin. Gazetaret me padurim per me i pyet si shkoi.
Njeri nga ata afrohet dhe sapo del i pari e pyet:
- He si ishte jeta ne Mars .Na tregoni dicka. A mund te jetohet? Cilet jane rreziqet?
- Mos me pyet se ste pergjigjem dot se kam ngrene shume- thote ai - pyet ate qe vjen mrapa - edhe largohet.
Del i dyti dhe gazetari i afrohet prape:
- He si ishte jeta ne Mars . Na tregoni dicka. A mund te jetohet? Na thoni dicka.
- O cte te them un mer dak . Une gjithe diten vetem gjum - thote dhe largohet.
Del i treti gjithe nerva. Gazetari po aty:
-He si ishte jeta ne Mars .Na tregoni dicka. A mund te jetohet? Po atmosfera...
-SHKREPSEEEEEEEEEEET!!!!!!!!!!!
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2014, 10:16   #600
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,418
Thanks: 4,962
Thanked 4,923 Times in 1,501 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin

Aq shemtir qe kishte qene gruja e tije sa qe me leht per peshkun ishte ta bene Shqiperi te madhe se sa ta bene ate grua te bukur
Kjo tregon qe bukuria gjendet ne shpirt qe vjen ne rradhe te dyte lol ( ose e kan martu me pushken n'ball lol )
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur