Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-08-2019, 10:19   #841
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Xha Demua me Xha Kasemin lufotnin ne front kunder Talionve Fashist ne llogore edhe i thote Xha Kasemi Xha Demkes ca ere vje gjaku o xha Demke ???
Xha Demka duke qene i perqendruar tek dyfeku i thote gjithe vulgaritet

Era M*T vjen.

Aaaaaaaaaaaaa ja pret xha Kasemi qenkam plagosur une
Do te kete qene bebelinua i xha Demkes se ai nuk mbante dot benevreke, rrinte veshur njesoj si Meleqja me citjane per t'u maskuar nga armiku.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 20:30   #842
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Pyet njeri avokatin:
-Sa e keni tarifen?
-100€ per pyetje - pergjigjet avukati
-Po nuk e ke pak si shume te egzagjeruar?
-Jo. Kush eshte pyetja e trete?
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2019, 18:37   #843
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nje polic po ben shetitje dhe bam perplas koken ne nje shtylle. Ngre koken e lexon: "Vazhdo Rrugen!"... Bam! Bam! Bam!
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2019, 18:40   #844
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nje polic thote:
- Vape sot 45° ne hije.
-Budalla - thote kolegu - kush te tha te rrish ne hije?
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2019, 17:31   #845
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nje cift shkuan te nje konsulent martesash. Gruaja filloi t'i tregoje fije per per qe burri nuk ja varte me, se ishin bere si shoke banke, nuk i jep rendesi, eshte i ftohte etj. Konsulenti ngrihet menjehere ne kembe e perqafon dhe e puth ne buze. Burri po shikonte skenen me indiferentizem. Konsulenti kthehet dhe i thote burrit: - Je e shikon, gruaja duhet puthur te pakten tre here ne jave. Burri bertet i irrituar: - Degjo ketu ti, une mund ta bie gruan ketu vetem te henen e te premten, por kurrsesi te mermuren se ka ndeshje.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 09:24   #846
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,447
Thanks: 1,659
Thanked 2,253 Times in 1,181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 18:33   #847
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

I thane nje burri:
-Pse vrave gruan dhe jo dashnorin?
-Me gjithe ata dashnore qe kishte ajo me mire te vrasesh gruan nje here e mire.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 18:34   #848
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

-Vlla ke dhalle?
-Jo vetem kos.
-Me bej nje kos dhe nje uje pa gaz, te lutem.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 21:46   #849
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,274
Thanks: 184
Thanked 1,395 Times in 1,048 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Babai kishte mare te birin te fabrika e tije e sallamit.
Duke écu brenda neper ambientet e fabrikes djali shikon qe punetoret hedhin nje gomar ne makineri. Makineria e grine dhe e kalon neper disa tuba. Ecin akoma dhe ne anen tjeter shohin qe del sallami gati i perpunuar.
Babai i thote te birit: shikon bir si behet atje teje futet gomari dhe ketu délé sallam.
-po babai po e shohe - thote i biri - po ndonje menyre qe te fusesh sallam e te nxjeresh gomar ą ka?
-po ka te keqen babai si ska, ate pune e ben jot'čme -i pergjigjet babai.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 22:14   #850
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 422 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

-Mbaroi!
-Cfare?
-Lidhja jone.
-Ehuuuuu une kujtova se mbaroi Nutella
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur