Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-07-2014, 23:57   #1
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 765 Times in 247 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
stafi nuk mundesi me shto disa nen forum te reja

stafi nuk mundesi me shto disa nen forum te reja forum shqiptare ne maqedoni kosoves presheve te kem ndykim sa po sho ne kete forum nuk ka nen forum shqiptare ne maqedoni kosove presheve
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-07-2014, 11:57   #2
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: stafi nuk mundesi me shto disa nen forum te reja

Dhe me pas hapi tjeter cili do jete, formimi i ndonje subdomain per keto nen-forume? Tip: "maqedoni.forum-al.com" dhe "presheve.forum-al.com" ?
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-07-2014, 16:24   #3
Superman
Man of Steel
 
Avatari i Superman
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Vendndodhja: Hic Et Ubique
Posts: 1,470
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Superman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: stafi nuk mundesi me shto disa nen forum te reja

Legjenda, nendarje te tilla nuk mund te hapen. Synimi i forumit nuk eshte te jete agregator lajmesh, por piknisje tematikash. Kjo duhet te kihet parasysh sidomos nga ju ku per nje tematike hapen 30 tema dhe kjo nuk i sherben debatit organik te forumit por kthehemi ne nje agregator ku forumi eshte thjeshte nje kosh lajmesh dhe jo shkembim iderash e prodhim origjinal te antareve. Gjithashtu ndarja e tematikes nga ana juaj shperqendron kete qellim te kesaj hapesire qe nuk ka pse te trajtohet si kosh ku te mblidhet cdo deklarate e mundshme.

Forumi ka nje nenforum qe quhet Trojet. Aty jane gjithe trojet Shqiptare ku trajtohet bashkarisht tematika e ketyre trojeve. Shqiptaret jane sot shume te percare dhe misioni i kesaj hapesire, sado modeste si hapesire eshte ti BASHKOJ ata jo ti ndaj ne njesine me te vogel te mundshme.

Gjithashtu do shtoj se moderimi i temave qe ju hapni i ha shume kohe stafit. Ju lutem shikoni qe nese ka nje teme per zgjedhjet ne Kosove nuk eshte e nevojshme te hapen tema vec me deklarata individuale.

Tema mbyllet.
__________________
Hic Et Ubique
Superman nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur