Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-11-2015, 15:24   #41
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noellag Shiko postimin
ndjekje penale
ok,vetem kaq?
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:26   #42
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,162
Thanks: 412
Thanked 301 Times in 229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
ok,vetem kaq?
dhe 30 vjet burg
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:28   #43
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noellag Shiko postimin
dhe 30 vjet burg
pak jane....
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:30   #44
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,321 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

plus lirim para kohe me burgim te perjetshem me kusht.

__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:30   #45
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,162
Thanks: 412
Thanked 301 Times in 229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
pak jane....
50 meqe do ti ...
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:33   #46
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,885
Thanks: 1,598
Thanked 1,467 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

U c'u kenaqem
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:33   #47
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,162
Thanks: 412
Thanked 301 Times in 229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
plus lirim para kohe me burgim te perjetshem me kusht.


Burgimi i perjetshem eshte tjeter alternative por jo me mundsi lirimi.
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:33   #48
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noellag Shiko postimin
50 meqe do ti ...
do me sjellesh cigare?
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-11-2015, 15:47   #49
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,256
Thanks: 7,134
Thanked 3,319 Times in 1,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh

Forumi ka nje rregullore, here pas here hidhini ndonje sy.

Citim:
1. Sjellja ne forum:

Nuk do te tolerohet asnje sjellje apo qendrim rracist ndermjet anetareve. Postime te tilla do te fshihen pa asnje paralajmerim. Ketu perfshihen edhe avataret. Kjo mund te coje edhe ne perjashtimin tuaj nga forumi. Sulme personale kundrejt anetareve nuk do te tolerohen. Nje sjellje te tille e marrim shume seriozisht. Jeni te mirepritur te debatoni apo te tregoni pikepamjet dhe opinionet tuaja, por ne menyre te respektueshme dhe te kulturuar. Ne nuk tolerojme asnje lloj vulgariteti. Nese nje anetar tregon nje sjellje te tille do paralajmerohet 1 here, por nese anetari/ja do ta perserise sjelljen e tij/saj me ofendime/vulgaritete, do te denohet me BAN pa paralajmerim tjeter.
Citim:
6. Pakenaqesi:

Anetaret mund te jene te pakenaqur me vendimet e Administratorit apo Moderatoreve, (duke perfshire edhe anetaret). Sidoqofte pakenaqesite, kritikat nuk duhen te postohen ne temat ku diskutohet pasi kjo mund te coje ne ofendime dhe degradim te temave. Ju lutemi t’i dergoni nje PM personit ne fjale dhe jo te prishni temat.
Citim:
7. Mosrespektim te stafit te Forumit:

Cdo abuzim kundrejt stafit apo menaxhimit te forumit do te sjelle perjashtimin e menjehershem te anetarit!
Dhe per mbyllje te temes Kur asnje S.mod apo admin nuk eshte ne linje, cdo moderator ka te drejten te nderhyje ne nje teme qe po banalizohet. kjo vlen per mbarvajtjen e forumit.

Ti noellag ke shkelur 3 pikat me kyce te rregullores, ndaj ankesa te kota nuk kan vend ne kete forum.

Tema mbyllet
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur