Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-04-2016, 23:25   #21
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,588
Thanked 2,142 Times in 811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

me antarin Disturbed ( Hard )jam takue edhe me Trestenikun , a me siguri herdo/kurdo do te takohem me Samiu , Serafimin e ndoshta do te vije puna qe te takohem me SystemA ne ndonje Rock koncert .
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-04-2016, 00:09   #22
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,266
Thanks: 1,894
Thanked 2,091 Times in 1,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 4x4 Shiko postimin
Njė anėtar qė takova, sa u ulėm pėr kafe, mė kėrkoi lekė borxh
Ste kerkova shume
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2016, 23:51   #23
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,804
Thanks: 11,212
Thanked 6,107 Times in 2,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Mbase nga java tjetėr do nisem pėr vendlindje.
Bashkė me Ganimetin presim takime tė reja.
Mirė u takofshim!

Demka
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2016, 23:55   #24
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,266
Thanks: 1,894
Thanked 2,091 Times in 1,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Si nuk takova nje anetar nga forumi
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2016, 23:59   #25
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,826
Thanks: 17,768
Thanked 22,819 Times in 8,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Si nuk takova nje anetar nga forumi
Wow sa memorie te shkurter qe ke, thnks, mental note not to meet you again
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2016, 00:09   #26
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,266
Thanks: 1,894
Thanked 2,091 Times in 1,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
Wow sa memorie te shkurter qe ke, thnks, mental note not to meet you again
shit i forgot
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2016, 00:15   #27
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,826
Thanks: 17,768
Thanked 22,819 Times in 8,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur du

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
shit i forgot
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2016, 00:18   #28
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,802
Thanks: 8,874
Thanked 2,789 Times in 1,424 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ky eshte ai haxhija qe shkrun ktu N'Forum?

Ganimetja qenka i ri fringo, jo si une, Gi De Masha dhe ti qe jemi plakur...
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2016, 00:22   #29
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,266
Thanks: 1,894
Thanked 2,091 Times in 1,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2016, 00:22   #30
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,802
Thanks: 8,874
Thanked 2,789 Times in 1,424 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 4x4 Shiko postimin
Njė anėtar qė takova, sa u ulėm pėr kafe, mė kėrkoi lekė borxh
E perse duhet ta denoncosh ate ketu ne forum? Mbase s'ka pasur vertete leke i shkreti.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 13:57   #31
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,543
Thanks: 969
Thanked 578 Times in 358 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 14:42   #32
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Aug 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 685
Thanks: 903
Thanked 306 Times in 148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Dmth te vlereson e respekton prandaj merr guximin te te kerkoje ndihme, duhet te te gezoje ky fakt. Pastaj mundesia a pamumdesia, deshira e mosdeshira per ti ndihmuar eshte ceshtje tjeter.
Hahahaha! Ma merr mendja kush ashte ky! Po sa shume morra te tille paska!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga skifteri : 24-09-2018 nė 15:53
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 15:38   #33
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,804
Thanks: 11,212
Thanked 6,107 Times in 2,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Paska qenė temė e mirė kjo qe besa. E falėnderoj atė qė e gjeti, se unė nuk e kam gjetur edhe pse jam munduar.

Kjo i pėrket vitit 2016 ( dmth kėsaj periode )

Nė kėtė vit kam pasur edhe njė takim tjetėr dhe njė tentim takimi.

Kurrė nuk do ta harroj takimin me Mandin. Mė bėri pėrshtypje se ky pėr tė nesėrmen ishte duke u bėrė gati pėr udhėtim. Gjeti kohė dhe erdhi pėr tė pirė kafe bashkė. Tamam e ndoqi traditėn tonė dhe mikpritjen shqiptare. Mandin edhe mė parė, por qė nga ky rast e kam nė njė nivel shumė tė lartė.

Tentim takimi ishte me mikun Sopoti. S'kishte qenė kėsmet tė takoheshim. Mbase njė herė tjetėr edhe do ta realizojmė.

Ishte vėrtet kėnaqėsi tė takohesh me miq nga virtualiteti. Nė virtualitet njihemi vetėm "shpirtėrisht", sipas postimeve qė bėjmė ... ndaj ishte shumė inetersant takimi me ta: biseda aq rrjedhshėm po shkonte, sikur je duke biseduar me njė mik qė e njeh prej kohėsh.

Po kėtė vit, derisa po pritnim furgonin ( autobusin ) pėr nė Durrės, nė autostradė po vinte njė furgon qė shkonte nė relacionin Tiranė - Fier. Menjėherė m'u kutjua Kepua. I thas nipin: vrapo, po shkojmė nė Fier ... fatkeqėsisht furgoni nuk ndaloi.

Kisha pėr qėllim ta shihja Kepon edhe pse nuk kishim ndonjė marrėveshje paraprake.

Unė i kam cmuar dhe i cmoj miqtė. Unė e dua dhe e respektoj njeriun.
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:05   #34
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Edhe une kur te dal ne pension kam vendos te takoj disa anetar , nese do jem gjalle deri atehere
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:10   #35
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,357 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Plaset per i cike thashetheme mo....
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:12   #36
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Njė pėrshendetje pėr tė gjitha ato qė kanė celular seksi dhe elegant
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:14   #37
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Wow sa memorie te shkurter qe ke, thnks, mental note not to meet you again
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
It's so good to see you two, back together again
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:18   #38
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,159
Thanks: 403
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

deshira ime te takoj nieher Jolenen. Jo me gota vere, thjesht kafe me bisede
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:22   #39
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,357 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Oh wow! Se prisja..
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 16:30   #40
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,159
Thanks: 403
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Oh wow! Se prisja..
epo ne jete ekziston dikush qe te surprizon dhe kurre mos thuaj kurre
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur