Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-01-2017, 21:41   #21
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,024
Thanks: 5,786
Thanked 3,569 Times in 1,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
hahahahahaha

une s'kam takat as per te ngrene.
Hajde ktu se ke oreks kur shef tu hanger Hahahahahah
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:48   #22
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Interesante si hapen avash nga avulli. Lol.me nje gote vere te bardhe, I have a slight headache, mbase nga dje. Broken, me duket m'ka bere alergji cocktails qe kam pire dje. Eshte e mundur alkoli jep alergji ? Eshte hera e dyte kjo pas mexicos. Dyshoj cocktails. LOL
Alergjia nga alkoli ekziston, por eshte nje forme gjenetike qe shfaqet me pamundesine per te metabolizuar alkolin dhe me simptoma me te forta sesa vetem nje dhimbje koke. Por mund te jete ndonje intolerance ndaj ndonje perberesi te cocktailit, ndonje elementi kimik, ose ndonje reaksion i kryqezuar me dicka tjeter qe mund te kesh ngrene. Apo ke marre ndonje ilac njekohesisht?

Alergjite jane shume te paparashikueshme e nganjehere eshte e veshtire te dallohet substanca qe e shkakton. Por nuk perjashtohet edhe mundesia e te qenit thjesht nje koincidence dhimbja e kokes pas pirjes se cocktailit.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:54   #23
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Edhe sulfitet qe gjenden ne disa pije ( kryesisht tek vera) /ushqime , shkaktojne alergji.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:55   #24
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,077
Thanks: 1,568
Thanked 8,897 Times in 3,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Jo jo ate dhimbjen e kokes Nuk e lidh me alergjine. Sorry se Nuk U shpreha dhe me gjate, ta eloboroja tamam siptomen. Dhimbjen e kam dhe nga pagjumesia une, . E kisha fjalen qe te parakrahu I dores me mbushet me pika te kuqe pa mbarim qe largohen po prape vete ashtu sic shfaqen. 1 dite zgjasin. Po vras mendjen nese jane cocktails. Se une skam asnje lloj alergjije nga ushqimi. Po kush e di. Mendoj cocktails se mu be dhe ne Mexico kur jeshe atje dhe sikur e teprova pakez me cocktails. Sot u cova dhe shoh prape, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:56   #25
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Jo jo ate dhimbjen e kokes Nuk e lidh me alergjine. Sorry se Nuk U shpreha dhe me gjate, ta eloboroja tamam siptomen. Dhimbjen e kam dhe nga pagjumesia une, . E kisha fjalen qe te parakrahu I dores me mbushet me pika te kuqe pa mbarim qe largohen po prape vete ashtu sic shfaqen. 1 dite zgjasin. Po vras mendjen nese jane cocktails. Se une skam asnje lloj alergjije nga ushqimi. Po kush e di. Mendoj cocktails se mu be dhe ne Mexico kur jeshe atje dhe sikur e teprova pakez me cocktails. Sot u cova dhe shoh prape, lol
nuk je msu!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:57   #26
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,077
Thanks: 1,568
Thanked 8,897 Times in 3,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Edhe sulfitet qe gjenden ne disa pije ( kryesisht tek vera) /ushqime , shkaktojne alergji.
Mbase dhe Vera. Sesi sikur e piva nje gote te kuqe ne fund. Si per dreq. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:58   #27
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,077
Thanks: 1,568
Thanked 8,897 Times in 3,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
nuk je msu!
Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:59   #28
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Une mbaroj per vere, por nuk pi aq sa me pihet prej sulfites qe permban.

Por ka edhe pa sulfites.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 22:00   #29
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol
hahahah qesha me ze prej kesaj.

kush te duron ty tani, me keq se rexhi do besh!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 22:07   #30
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Jo jo ate dhimbjen e kokes Nuk e lidh me alergjine. Sorry se Nuk U shpreha dhe me gjate, ta eloboroja tamam siptomen. Dhimbjen e kam dhe nga pagjumesia une, . E kisha fjalen qe te parakrahu I dores me mbushet me pika te kuqe pa mbarim qe largohen po prape vete ashtu sic shfaqen. 1 dite zgjasin. Po vras mendjen nese jane cocktails. Se une skam asnje lloj alergjije nga ushqimi. Po kush e di. Mendoj cocktails se mu be dhe ne Mexico kur jeshe atje dhe sikur e teprova pakez me cocktails. Sot u cova dhe shoh prape, lol
Duket si nje alergji e lehte ndaj dickaje. Duhet te besh prova duke eliminuar ushqimet/pijet qe dyshon qe te bejne dem dhe duke i provuar nje me nje, derisa te zbulosh shkaktarin.
Por mund te jete edhe alergji nga kontakti i dickaje me lekuren.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-01-2017, 02:53   #31
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,077
Thanks: 1,568
Thanked 8,897 Times in 3,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Menyre intresante me paraqit nje pjate me sallate si ide,mbase ju hyn ne Pune .Se kam bere une bere une btw, lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-01-2017, 04:27   #32
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,640
Thanks: 6,992
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Menyre intresante me paraqit nje pjate me sallate si ide,mbase ju hyn ne Pune .Se kam bere une bere une btw, lol.
qeka prish sallata ne tas
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-01-2017, 07:31   #33
Ajell
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 1,289
Thanks: 928
Thanked 1,363 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Ajell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Sot asgje, jam ne diet������
Ajell nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-01-2017, 16:41   #34
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,255
Thanks: 5,827
Thanked 12,117 Times in 4,239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qeka prish sallata ne tas
Ja fut kot ajo duk sa bukur.

Tė lumshin duart Bad duket Shum miammm .
-
Shih tani é pashe qe thot se kam bėr un . lool
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-01-2017, 17:49   #35
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,645
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Asgje, ja del me lirshem te blesh te gateshme, sot per darke Variété vietnameze
Me 8 euro per 3 veta na doli dhe teproi
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DSC_1550.jpg (22.2 KiloByte, 43 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-01-2017, 09:35   #36
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,645
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Sapo mbarova pasticen, vajza po pervelohet duke ngrene nuk ka durim sa te ftohet
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DSC_1563.jpg (21.1 KiloByte, 30 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg DSC_1562.jpg (21.2 KiloByte, 27 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-01-2017, 09:37   #37
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 4,620
Thanks: 9
Thanked 329 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Do bej dhe une sot , ke hedhur djath Marya?
Iness nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-01-2017, 09:41   #38
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,024
Thanks: 5,786
Thanked 3,569 Times in 1,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Supe me mish pule plus oriz
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-01-2017, 09:43   #39
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,645
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Iness Shiko postimin
Do bej dhe une sot , ke hedhur djath Marya?
Po kam hedhur feta greke gati 400 gr, duket djathi
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-01-2017, 09:48   #40
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 4,620
Thanks: 9
Thanked 329 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Po duket
Edhe shume mire pjekja as ka marre shume e as pak
Te lumshin duart!
Iness nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur