Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-01-2018, 06:31   #1
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 69
Thanks: 5
Thanked 17 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Faqja me re e dedikuar fjaloreve

Shqipopedia eshte nje faqe e dedikuar fjaloreve. Tani ajo ka edhe nje forum Forumi shqipopedias. Forumi eshte fringo i ri. pranohen sygjerime por edhe kritika.
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 23:05   #2
Aimilius
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 27
Thanks: 2
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Aimilius ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Faqja me re e dedikuar fjaloreve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Poshnja Shiko postimin
Shqipopedia eshte nje faqe e dedikuar fjaloreve. Tani ajo ka edhe nje forum Forumi shqipopedias. Forumi eshte fringo i ri. pranohen sygjerime por edhe kritika.
Do sygjerime dhe kritika, sa te duash more. Faqja te behet pak me e shpjete, te kete ndonje portal per muziken. Fjalori anglisht shqip eshte vertet i mire, por ca fjale nuk i kane shqiptimet. Fjalori shqip shqip ka nevoje per me shume informacion. kaq si fillim
Aimilius nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2018, 20:39   #3
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 69
Thanks: 5
Thanked 17 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Re: Faqja me re e dedikuar fjaloreve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Aimilius Shiko postimin
Do sygjerime dhe kritika, sa te duash more. Faqja te behet pak me e shpjete, te kete ndonje portal per muziken. Fjalori anglisht shqip eshte vertet i mire, por ca fjale nuk i kane shqiptimet. Fjalori shqip shqip ka nevoje per me shume informacion. kaq si fillim
Do t'i marrim parasysh edhe ato.
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur