Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-08-2019, 01:42   #1001
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,698
Thanks: 5,587
Thanked 11,572 Times in 3,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Faleminderit teta Leaf,
Hahahahaha po kjo teta qne

Xhan i thuhet cdokujt pa dallim moshe apo gjinie...( jo rrace ju lutmi ...jemi shum strikt ne kyt drejtim )
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-08-2019, 01:47   #1002
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,077
Thanks: 1,568
Thanked 8,894 Times in 3,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare tė gatuajmė sot?

Mua ajo xhan me duket sikur I thuhet me te vegjelve. Xhani I tetkes, xhan I mamit, xhan I babit, xhan I tezes etc etc. po ndoshta perdoret per t’gjithe. Ndoshta ngaqe vete se perdor me jep ate ndjesine qe pershkrova me siper. Thanks thanks
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-08-2019, 01:50   #1003
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,698
Thanks: 5,587
Thanked 11,572 Times in 3,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Mua ajo xhan me duket sikur I thuhet me te vegjelve. Xhani I tetkes, xhan I mamit, xhan I babit, xhan I tezes etc etc. po ndoshta perdoret per t’gjithe. Ndoshta ngaqe vete se perdor me jep ate ndjesine qe pershkrova me siper. Thanks thanks
Nga turqishtja vjen shum e embel “ xhahnėm-shpirte” edhe ndoshta mua nga gjysherit e mi te ardhur mga Stambolli keshtu me ka ngelur ..e shijshme si fjale


( do plasin komentet mbi prejardhjen time nashti lol... do me duhet ti fshij keto qit-qate)
__________________
Follow Your Joy

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 07-08-2019 nė 01:53
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-08-2019, 01:53   #1004
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,867
Thanks: 17,818
Thanked 22,906 Times in 8,844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare tė gatuajmė sot?

bad nuk e shoqerove me gje tjeter ate biftekun
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur