Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-01-2019, 12:05   #1
bs123
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
bs123 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Question a mundet me me gjet ket templiter

http://www.webdesignhostingsa.co.za/
bs123 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2019, 22:09   #2
mevlans
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
mevlans ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: a mundet me me gjet ket templiter

Merre httrack edhe mun i mer
mevlans nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur