Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-05-2019, 23:31   #41
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Te jesh myslyman, kristian apo hebre nuk eshte nje KONCEPT por nje state of being qe do te thote gjendja aktuale e nje personi vis a vis udhetimit te tij ne ciklet e kohes e cila shpejtohet dhe shpejtohet deri sa arrin ne piken me delikate te saj qe eshte kalimi ne nje tip vrime te zeze e krahasueshme me nje entrence ne tunel dhe prej se ciles del duke kaluar ne boten paralele e cila rifillon te njetin cikel gjashtemijevjecar.

Ne bibel dhe kuran behet e qarte qe njeriu ka jetuar deri me njemije vjete ne fillimet e kohes e cila arriti kulmin e shpejtesise se saj ne fillim te shekullit te kaluar ku mosha mesatare e jetes ishte jo me teper se tridhjete vjete. Kjo u cilesua si vdekja e zeze, POR ne fakt nuk ishte tjeter vecse ajo qe simbolizohet me pelegrinazhin ne Meke ku besimtaret e flakte te veshur me te bardha (te lare) sillen rrotull kutise se zeze per t'u futur ne te.

Eshte nje nga traumatizmat me te medha te njeriut.

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-05-2019, 23:31   #42
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,182
Thanks: 6,176
Thanked 6,661 Times in 3,245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Inteligjenti kur ska cfare te thote mundohet te uli tek inteligjenca e tij dhe aty pastaj te bind dhe te mund me fakte.

Naten Zana flasim kur te jem esull ose i pire!!
Neser do te me falenderosh : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-05-2019, 23:40   #43
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,831
Thanks: 2,659
Thanked 4,857 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
e tmerrshme ledio
E tmerrshme Ledio,e acaruam cunin lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-05-2019, 23:50   #44
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,831
Thanks: 2,659
Thanked 4,857 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ke agjerues te llojit te ndryshem ne fakt , e kjo Nuk duhet qe te perbeje prb... mjafton bindja, pshm Ke nga ato qe agjerojne gjate dites e ja fusin alkol gjate Nates .. Nuk ka gje te keqe, mjafton qe jane te bindur qe po agjerojne ... e Nuk ka arsye sepse mos te ju pranohet ... nese jane te bindur,mjafton
Mo po sjam kondra, sjam kondra e drejta e gjithsecilit persa I perket besimit e bindjeve qe ai ka ama mua me beri pershtypje ky ndryshimi total 180 grade lol,asnje lidhje me ate person qe ne kemi njohur e lexuar fillimisht...

Nejse per mos prishur temen, agjerim sa me te lehte besimtareve!!!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-05-2019, 23:51   #45
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Vetem Allahu e shpjegon Kuranin dhe Biblen!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 00:14   #46
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,831
Thanks: 2,659
Thanked 4,857 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Do kisha qendisur dy tre llafe por nuk Dua te prish agjerimin
Ide e mire ne fakt, ashtu sic u munduan disa disa te prishinin temen e ortodokseve lol per pashket, madje pesonin alergji me shprehjen "Krishti u ngjall"...por jo ,mbaj qendrim Angelisa mos u tundo kaq lehte lol

Note tash....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 04:25   #47
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,019 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Flutura e majit “Pilivesa” jeton vetem 24 ore po ne kto 24 ore ja pip motren Sarkazmez !!!!

Une qe thua ti nuk jam aspak njeri me dy fytyra dhe as nuk ndryshoj 180 grade apo te shpreh te kunderten e asaj qe jam ty te paskam lene kte pershtypje sepse nuk jam njeri qe lepij aty ku beshtyj apo kafshoj aty ku me zgjasin doren.

Sa per te te iluminuar pak per ceshtje Teologjie e cila mua me fasionon te gjithe predikuesit e Islamit besojn ne Ringjalljen e Krishtit.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 04:38   #48
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,305
Thanks: 1,899
Thanked 2,104 Times in 1,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Per ty te dalesh kundra eshte budalliku me i madh.
Per mua budalliku me i madh eshte te flasesh me bindje per dicka qe ta kan inponuar e nuk ke asnje dije per te po flet me relacione nga ato qe si di por i ke me te degjuar.
Kurban ne Meke ne periudhen e Ramazanit nuk ka eshte e ndaluar te vrasesh edhe nje mize ne kohen e Ramazanit.

Femija nuk eshte me femije kur ben dallimin e te mires nga e keqja.
Per ty me siguri ngelet femi perderisa ka ipadin ne dore.

Per kta te tjeret qe kane shkruajtur qani hallin e kalorsit pse i varen kembet.
E kush kta perversat e Forumit !!!!
Nese femija nuk eshte me femi kur ben dallimin e te mires nga e keqja atehere mund te martohet ky femi qe nuk eshte me femi me nje te rritur? Pa e quajtur kete te fundit pedofil?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 04:46   #49
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,305
Thanks: 1,899
Thanked 2,104 Times in 1,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Vetem Allahu e shpjegon Kuranin dhe Biblen!


Adea
Ashtu si shoket e ngusht te jezusit shpjegojn (fal zotit) biblen e toren


E rendesishme eshte e enjtja jo e xhumaja, se te vesh kete te fundit te paren eshte si te vesh bythperpjetet e arabise perpara kultures dhe besimit vendas.
Te paret tane u kthyhen nga halli
Ketavte sotmit nga malli lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 04:48   #50
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,019 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Nese femija nuk eshte me femi kur ben dallimin e te mires nga e keqja atehere mund te martohet ky femi qe nuk eshte me femi me nje te rritur? Pa e quajtur kete te fundit pedofil?
Po flisnim per Agjerimin dhe prape se prape edhe per Agjerimin nuk e detyron njeri ta mbaj perpos rastit kur ai e shpall vetekenaqsisht ate vendim.

Per rastin qe solle ti Thirsty eshte nje pyetje e drejte me sa di une cdo shtet ka nje ligj qe e ndalon kte dhe nuk ke pse e ben kte pyetje nese pyetja jote drejtohet kundrejt fese Islame besoj se dhe ajo ka nje lloj rregulli i cili duhet respektuar.

A ka pasur njerez qe e kane thyer kte rregull normalisht qe po dhe kjo nuk do te thote qe nese ai ka qene nje besimtar i Islamit athere i gjithe Islami eshte ashtu.

Per nje dru te shtrember ne pyll nuk mund te presim te gjith pyllin.

Sdi nese more sadopak pergjigjen e pyetjes tende.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Viking : 11-05-2019 nė 04:50
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 06:22   #51
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,182
Thanks: 6,176
Thanked 6,661 Times in 3,245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Po flisnim per Agjerimin dhe prape se prape edhe per Agjerimin nuk e detyron njeri ta mbaj perpos rastit kur ai e shpall vetekenaqsisht ate vendim.

Per rastin qe solle ti Thirsty eshte nje pyetje e drejte me sa di une cdo shtet ka nje ligj qe e ndalon kte dhe nuk ke pse e ben kte pyetje nese pyetja jote drejtohet kundrejt fese Islame besoj se dhe ajo ka nje lloj rregulli i cili duhet respektuar.

A ka pasur njerez qe e kane thyer kte rregull normalisht qe po dhe kjo nuk do te thote qe nese ai ka qene nje besimtar i Islamit athere i gjithe Islami eshte ashtu.

Per nje dru te shtrember ne pyll nuk mund te presim te gjith pyllin.

Sdi nese more sadopak pergjigjen e pyetjes tende.
P.O. I ben gjerat lemsh me vetedije apo vetedije... k’te nuk e kam te qarte.

Pra ti thuan femija Nuk eshte me femije kur ben dallimin e se mires e se keqes?! Sa vjec I bien sipas tendes kjo .. kur femija Nuk quhet me femi?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 06:25   #52
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,182
Thanks: 6,176
Thanked 6,661 Times in 3,245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Mo po sjam kondra, sjam kondra e drejta e gjithsecilit persa I perket besimit e bindjeve qe ai ka ama mua me beri pershtypje ky ndryshimi total 180 grade lol,asnje lidhje me ate person qe ne kemi njohur e lexuar fillimisht...

Nejse per mos prishur temen, agjerim sa me te lehte besimtareve!!!
Mua me ngjan I njenti, dhe jam shume e bindur per k’te .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 08:35   #53
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,831
Thanks: 2,659
Thanked 4,857 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Mua me ngjan I njenti, dhe jam shume e bindur per k’te .
Cuditerisht une se kam njohur per te tille,e kam fjalen persa I perket ketij forumi me aq sa kam pare e lexuar nga ai ne nje kohe te shkurter e sic po duket sjam e vetmja lol. Gjithsesi meqe qenka kshu puna duhet me dit se nje besimtar I denje nuk e humb lehte durimin dhe aq me pak te fyej lol ,sidomos ne kete muaj te shenjte per ta...

Krishti u ngjall ne fakt jo u ringjall!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 08:41   #54
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ide e mire ne fakt, ashtu sic u munduan disa disa te prishinin temen e ortodokseve lol per pashket, madje pesonin alergji me shprehjen "Krishti u ngjall"...por jo ,mbaj qendrim Angelisa mos u tundo kaq lehte lol

Note tash....
Perseri do hesht
Mos me provoko

Morning tash.....
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 08:55   #55
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,681
Thanks: 4,321
Thanked 4,633 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Cuditerisht une se kam njohur per te tille,e kam fjalen persa I perket ketij forumi me aq sa kam pare e lexuar nga ai ne nje kohe te shkurter e sic po duket sjam e vetmja lol. Gjithsesi meqe qenka kshu puna duhet me dit se nje besimtar I denje nuk e humb lehte durimin dhe aq me pak te fyej lol ,sidomos ne kete muaj te shenjte per ta...

Krishti u ngjall ne fakt jo u ringjall!
Po ēfare edhe ate Krishtin e kane futur me dhune ne axherim tak, tak, tak gozhda duart ne derrase, hiku i uritur kur u ringjalle i uritur, hante edhe qashtu paēa nga 7-8 cope me koke deleje aty e aty ka thene nuk axhiroj me kurre, never
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 09:06   #56
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,019 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
P.O. I ben gjerat lemsh me vetedije apo vetedije... k’te nuk e kam te qarte.

Pra ti thuan femija Nuk eshte me femije kur ben dallimin e se mires e se keqes?! Sa vjec I bien sipas tendes kjo .. kur femija Nuk quhet me femi?
Hahhahahahahahhaha
Ti nuk e ke kaluar kte pjese akoma Zana
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 09:17   #57
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,831
Thanks: 2,659
Thanked 4,857 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Perseri do hesht
Mos me provoko

Morning tash.....
Plase se me plase mua tash...

Hajt thuje se kam qejf kur I lexoj ato perlat e tua lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 09:17   #58
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,182
Thanks: 6,176
Thanked 6,661 Times in 3,245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Hahhahahahahahhaha
Ti nuk e ke kaluar kte pjese akoma Zana
Ok pra me rrij larg ... pedofil ha ha .

Baraz tani ?! Happy ?! : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 09:18   #59
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,019 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Cuditerisht une se kam njohur per te tille,e kam fjalen persa I perket ketij forumi me aq sa kam pare e lexuar nga ai ne nje kohe te shkurter e sic po duket sjam e vetmja lol. Gjithsesi meqe qenka kshu puna duhet me dit se nje besimtar I denje nuk e humb lehte durimin dhe aq me pak te fyej lol ,sidomos ne kete muaj te shenjte per ta...

Krishti u ngjall ne fakt jo u ringjall!
Po jo mi shoqe jo e ke shume gabim kur ti fyen gjate e gjere une duhet te mbaj me “temena” kshu thuhet andej nga Gerqia me Kolo Kolo?

E kunderta midis meje dhe jush eshte qe une kam mendimin tim dhe nuk ja inponoj njeriu kurse juve ju han kuci brenda ne shpirt ju djeg marrazi per te share e pergjithsuar.

Tani nuk besoj qe jam me besimtar i devotshem ndaj jush
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Viking : 11-05-2019 nė 09:27
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 09:20   #60
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,182
Thanks: 6,176
Thanked 6,661 Times in 3,245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Agjėro Ushqe Shpirtin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Cuditerisht une se kam njohur per te tille,e kam fjalen persa I perket ketij forumi me aq sa kam pare e lexuar nga ai ne nje kohe te shkurter e sic po duket sjam e vetmja lol. Gjithsesi meqe qenka kshu puna duhet me dit se nje besimtar I denje nuk e humb lehte durimin dhe aq me pak te fyej lol ,sidomos ne kete muaj te shenjte per ta...

Krishti u ngjall ne fakt jo u ringjall!
Ha ha ... P.O. qysh e ke njohur ?! Playboy ? Womaniser ?


U binde tani ?! Kjo ka rendesi : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur