Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-06-2019, 14:23   #1
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Ankesat ndaj Stafit!!!

Kush e fshiu temen Gjeni Antaret e Reputacionit dhe pse arsyen.
Mendoj se kaq vite sa kam lesht ktu e meritoj nje pergjigje.
Kam vene re qe fshihen tema editohen dhe arsye apo nje sqarim nuk jep asnje ?

Ju lutem shume stafi dashur nese here tjeter fshini temen dergojini nje mp krijuesit te saj.
Jo se ju ha shume juve jooooo

Por po them qe mos te bejm te njejtin gabim dy here se normale po bejm gabime qe si dim qe jane gabime.


Kur vjen puna ke sharjet e ofendimet na i leni aty per ore te tera!!!!
Nje dite pash nje postim timit qe ishte edituar nga Lenci se di pse asgje nuk kishte ndryshuar por se kuptoj a ka Stafi nje Teme ku te ankohemi a ka stafi nje rregullore per vete si te veproje ?
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 14:39   #2
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,811
Thanks: 3,172
Thanked 2,121 Times in 922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ankesat ndaj Stafit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Jo se ju ha shume juve jooooo
Mbas ketij komenti pret pergjigje apo cfare?
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 14:46   #3
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ankesat ndaj Stafit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Mbas ketij komenti pret pergjigje apo cfare?
Esther mos u kap me dicka absurde ajo nuk eshte aspak banalitet nqs se ti e di e ma njef tipin.
Duhet ta dish qe une ktu jam vetem per tu argetuar dhe ndare nje fare mendimi.
Tema ime ishte shume paqsore dhe dashje padashje ulte tendionet jepte sqarime per te ditur antaret se ku jane Reputacionet nenjefar menyre tip udhezuesi qe ju nuk e keni.

Ti mund te kesh lexuar fundin dhe une mbaj pergjegjsi per ate qe percjell une jo cfare mendojn te tjeret.

Une nuk pres pergjigjie pas asaj ju han shume eshte ne menyre ironike per te kuptuar se jam i revoltuar.

Po po i revoltuar se nuk e di kujt Klani i Perkas.
Flm ne Advance.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 15:05   #4
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,811
Thanks: 3,172
Thanked 2,121 Times in 922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ankesat ndaj Stafit!!!

Ka menyra shume me te kulturuara per te shprehur revoltimin Viking dhe ti kete e di shume mire.

Nejse, tema u kalua nga une ne kosh dhe arsyeja ishte se reputacionet jane dicka private dhe duhet te ngelen te tilla. Jam e sigurte qe personi qe t’i nis ato, ty, mua apo te tjereve, i nis me besimin se jane dhe do ngelen private.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 15:12   #5
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ankesat ndaj Stafit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Ka menyra shume me te kulturuara per te shprehur revoltimin Viking dhe ti kete e di shume mire.

Nejse, tema u kalua nga une ne kosh dhe arsyeja ishte se reputacionet jane dicka private dhe duhet te ngelen te tilla. Jam e sigurte qe personi qe t’i nis ato, ty, mua apo te tjereve, i nis me besimin se jane dhe do ngelen private.
Flm per sinqeritetin e vlersoj uroj qe here te tjera te pakten ne mbydhjen e temave te cohet dhe nje mp per sqarim.

Kurse per sharjen me liber te aplikohet nje Bust apo Elozhe ktij Trimi te madh te Kombit Shqipetar.

Nuk di c them as une sepse ne fillim te temes ishte e shkruajtur shume bukur e bardha ne te zeze te marri pjese vetem ai qe e ndjen te marri ktu po vehet ne pikepyetje te thenat tona private mesazhe etj etj dhe Stafi nuk del ne asnje Deklarat per shtyp por i bje me Sopat si qemoti.

Te uroj tja kalosh mire dhe me fal per shqetsimin.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur