Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-06-2019, 08:39   #21
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,971
Thanks: 10,266
Thanked 9,604 Times in 4,735 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

une doja te pyesjna piratin a eshte i martuar?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 08:43   #22
Besoja
V.I.P
 
Avatari i Besoja
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: TIRANE, Shqiperi
Posts: 423
Thanks: 144
Thanked 339 Times in 107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Besoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Une doja te dija per kete cupken se sa vjec eshte, thoni nje!
Ku e ka shtepine, thoni dy!
Ku e blen qumeshtin, thoni pese!
Ku e pi kafene, thoni njezepese!
Po kete te kafese ma tregoni po te jeni burra dhe gra!
Kaq kisha.
Besoja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 08:46   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,079
Thanks: 15,531
Thanked 13,192 Times in 8,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ok e kuptova po te ne kjo fjal nuk eziston.
Cilido mbase do ishte me e qarte.
Egziston por thjesht nuk e di ti.

Themi aksh person si tė thuash filan person...
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 08:49   #24
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,079
Thanks: 15,531
Thanked 13,192 Times in 8,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
une doja te pyesjna piratin a eshte i martuar?
Ėshtė beqar, e di unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 08:51   #25
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,971
Thanks: 10,266
Thanked 9,604 Times in 4,735 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ėshtė beqar, e di unė.
ah Ok ahahaha.

Ketu te ter beqar dolen meshkujt sa kopila qe jane
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 08:56   #26
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,632
Thanks: 6,988
Thanked 8,236 Times in 5,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Egziston por thjesht nuk e di ti.

Themi aksh person si tė thuash filan person...
ju kosovaret e Fierit po na nxirrni fjale te reja
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 09:04   #27
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,813
Thanks: 11,231
Thanked 6,114 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Demko, kjo tema eshte shume personly, ēfare turli pyetja dhafa qe parashtrohen per te japur pergjigjen
po personly ėshtė, faktikisht njerėzit po bėjnė edhe pyetje por nuk ėshtė obligative. Nėse nuk do tė pėrgjigjesh mos u pėrgjigj. gjėrat intime dhe fshetėsitė nė do mos i zbulo.
Tjetri ka tė drejtė tė tė pyes cfarė tė dojė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 09:47   #28
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,640
Thanks: 4,299
Thanked 4,606 Times in 3,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Aj em single, aj em nice aj bring you to paradise
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 09:52   #29
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,640
Thanks: 4,299
Thanked 4,606 Times in 3,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
po personly ėshtė, faktikisht njerėzit po bėjnė edhe pyetje por nuk ėshtė obligative. Nėse nuk do tė pėrgjigjesh mos u pėrgjigj. gjėrat intime dhe fshetėsitė nė do mos i zbulo.
Tjetri ka tė drejtė tė tė pyes cfarė tė dojė!
A e pa pra, ne qashtu pitje, tani duhet me kadhezuar te verteten, vetem te verteten qe na pilqen
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 10:02   #30
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,599
Thanks: 13,579
Thanked 7,549 Times in 4,793 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Pirat ne cfare qyteti apo fshati jeton ne Switzerland ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 10:04   #31
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,200
Thanks: 901
Thanked 3,780 Times in 1,339 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Angelisa cfare pune ben?
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 10:08   #32
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,599
Thanks: 13,579
Thanked 7,549 Times in 4,793 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Cleaning lady
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 10:09   #33
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

nje pyetje per hakrepin kishnja une..a ke ngrene ndonjehere pershesh me kos te thartuar,nese po,e ke ngrene ashtu apo e ke trazuar me sheqer ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 11:22   #34
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,925
Thanks: 15,620
Thanked 9,451 Times in 5,477 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ju kosovaret e Fierit po na nxirrni fjale te reja
Po pra . Se paskena dit shqipen ndonjeher lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 12:37   #35
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,640
Thanks: 4,299
Thanked 4,606 Times in 3,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pirat ne cfare qyteti apo fshati jeton ne Switzerland ?
une jetoj ne Züriiiiiich aty ku mbushen thaset me lot of money

Meqe ra dhafja, po ti, what‘s name your Mahadha Town ?
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 13:01   #36
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ėshtė beqar, e di unė.
Pirati nuk asht magar si do te tjere me flamur...per shembull= ai LLAPAQENI i thaQIt.Ose me drejte....kush femer mund ta doje apo te beje ljubav me ate...IDIOTIN.
Ndersa Boranen se kap dot.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 13:02   #37
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr akėcilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
nje pyetje per hakrepin kishnja une..a ke ngrene ndonjehere pershesh me kos te thartuar,nese po,e ke ngrene ashtu apo e ke trazuar me sheqer ?
Po me dhe leje,te pergjigjem vete.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 13:39   #38
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,855
Thanks: 17,808
Thanked 22,874 Times in 8,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė dėshironi tė dini pėr secilin anėtar?

Systema, sa vjet ke ne gjermani?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 15:36   #39
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,883
Thanks: 406
Thanked 1,601 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr secilin anėtar?

Shume e pergjithesuar tema, sepse tema te tilla duhet te orientohet drejt individit, jo mases.

Nejse, per temen: nje pyetje per Rexhinen ngaqe me duket me serioze.

-Rexhina: eshte e rende per nje te huaj te depertoj ne sistemin e vlerave te US, nese ka kryer studimet ne vendet e treta, psh ne Maqedoni, Kosove ose Shqiperi. Flas per nje individ qe ka nje pasaporte te BE'se, zoteron 4 gjuhe boterore, PhD ne shkencat ekonomike me GPA te larte, dhe mes tjerash me referenca te forta nga kompani qe home country e kane US, por veprojne edhe ne Evropen Juglindore.

Te faleminderit.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 16:30   #40
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,855
Thanks: 17,808
Thanked 22,874 Times in 8,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi tė dini pėr secilin anėtar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Shume e pergjithesuar tema, sepse tema te tilla duhet te orientohet drejt individit, jo mases.

Nejse, per temen: nje pyetje per Rexhinen ngaqe me duket me serioze.

-Rexhina: eshte e rende per nje te huaj te depertoj ne sistemin e vlerave te US, nese ka kryer studimet ne vendet e treta, psh ne Maqedoni, Kosove ose Shqiperi. Flas per nje individ qe ka nje pasaporte te BE'se, zoteron 4 gjuhe boterore, PhD ne shkencat ekonomike me GPA te larte, dhe mes tjerash me referenca te forta nga kompani qe home country e kane US, por veprojne edhe ne Evropen Juglindore.

Te faleminderit.
Varet Onyx, ne cfare kompani po aplikon, dhe nese kompnia mund ta sponsorizoj te marri greencard nese se ka, pasi eshte e rrendesishme te ket dokumentat qe te punoj ne amerik
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur