Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-08-2019, 16:35   #1
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 836
Thanks: 439
Thanked 466 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Gruaja mė e qeshur:

Kam njė grua kėtu te puna, rreth tė pesėdhjetave (vishet si vajzė e re --kuptohet), qė nuk rri dot pa qeshur.

E shikoj qė qesh me tė gjithė dhe seriozisht nuk besoj qė tė ketė grua qė qesh mė shumė nė kėtė ndėrtesėn ku punoj.

Para njė jave mė dėfteu se i ka vdekur burri kėtu dhe dy vjet. Sot e pashė prapė duke u zgėrdhyer mė shumė nga tė gjitha dhe nisa tė vras mendjen nėse e qeshura te gratė ka ndonjė lidhje me vdekjen e burrit.

Ju si thoni? A ka grua qė e kujton burrin pėr mė shumė se dy javė?

Unė po vdiqa jam beqar --kjo info thjesht sa pėr komentet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Erdhi Dimri : 09-08-2019 nė 16:45
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 17:30   #2
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,096
Thanks: 1,569
Thanked 8,904 Times in 3,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Futja me top dhe ti, dmth burri ka 2vjet ne heaven lol , e kjo ne toke te vazhdoje te rrij turivarur? Nuk shkon Dimri. Not fair. Pastaj ke harru dhe dicka tjeter. Personalitetin e robit ( lol) . Ka njerez , femra qe no matter what jane shume te qeshura, dashura. Ate tip kane. Kam dhe une nje gru Ketu si ajo qe paske ti. Gjthmone gjithmone po them e qeshur, honey / sweetie me thote sa here ne shef. Tani te rrij vras mendjen une pse edhte aq e dadhur ajo?? Po pune e madhe. Me mire te qeshura dhe honey calling me sesa njerez me turinj e gjithe pol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 17:33   #3
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,096
Thanks: 1,569
Thanked 8,904 Times in 3,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

So mos e merr te qeshuren si dobesi. Leri njerezit te qeshin!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 17:35   #4
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 836
Thanks: 439
Thanked 466 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Po kjo e tepron mi --nuk eshte si puna jote qe here nxehet dhe here qesh.

Kam frike ta pyes si vdiq burri se mos fillon dhe qesh me te madhe. Nejse, mund te jete pune genesh edhe merzia me lumturine. Cave u vdes burri dhe thone qe jane te lumtura, ca martohen me cuna si Dimri dhe prape jane te merzitura
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 17:38   #5
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,617
Thanks: 4,334
Thanked 7,103 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Thone qe kur vdes gruaja, e teksa burri e percjell ne banesen e fundit eshte duke menduar njekohesisht se cilen do te marre. Ehh
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 17:41   #6
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,096
Thanks: 1,569
Thanked 8,904 Times in 3,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Po kjo e tepron mi --nuk eshte si puna jote qe here nxehet dhe here qesh.

Kam frike ta pyes si vdiq burri se mos fillon dhe qesh me te madhe. Nejse, mund te jete pune genesh edhe merzia me lumturine. Cave u vdes burri dhe thone qe jane te lumtura, ca martohen me cuna si Dimri dhe prape jane te merzitura
E kam parasysh cfare thua. Kam pare ste lloj. Ndonjehere kshu mendoja dhe une. Ja psh kam ket manageren time, sa here e shoh perdite, Po gjithe energji ore. Po c’pasion per punen. Po si nuk e kam pa 1here te lodhur, apo sleepy lol. E shoh se e kam perballe, e nga keto mendime, mezi I futem punes time. Lol. Ne nota serioze ka lloj lloj karakteresh ketej.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 19:18   #7
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,122
Thanks: 11,768
Thanked 9,680 Times in 6,186 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Gruaja mė e qeshur:

Ndofta ka gjetur ndonjerin qe e been te lumtur dhe ja ka qesh zemren.....
Pas cdo gruaje qe qesh pa teklif eshte nje burre qe zgerdhihet ndershmerisht.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 19:20   #8
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,923
Thanks: 17,874
Thanked 23,043 Times in 8,877 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

thon se e qeshura te zgjat jeten, mbase nuk do fatin e burrit
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 20:33   #9
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,583 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Njerezit me te qeshur ndo nje here vuajn me shume. Mos gjyko. Ti do gezohesh nas ajo sillet sikur ka vdekur dhe vet? Nqs kishte 2 muaj hajde dhe 1 vit, por mbas 2 vitesh pse mos te qeshi dhe te jet produktive ne pune? Jam e sigurt qe e nderon kujtimin e burrit me shume se sa ti mendon.Dhe cte duhet ty njehere pse qesh gruaja e botes. Shiko punen tende.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 20:53   #10
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,697
Thanked 9,564 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Po na thonte njeher mesuesja nje kolege e saj me cancer dhe shkonte ne pun e sillej sikur skishte asgje me te gjithe .pa floke , tu be chemiotherapy , sa e kishte ndar burri etc gjith te kqijat i qene mbledh asaj gruas ajo qeshte e folte sikur asgje lool dhe kjo se shihte dot ashtu

Ne fakt esht gjendje psikologjike coping mechanism dhe ajo ate menyre kishte gjetur mos te merzitesh njeri dhe vete mbase ishte in denial...esht e cuditshme sjellja njerezore ndonjehere ....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 20:55   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Gabim shum!
Une mendoj qe ajo pervecse nuk duhet Te qeshe fare! Duhet te vrasi veten dhe te bashkohet ne hell me te shoqin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 21:02   #12
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,701
Thanks: 5,592
Thanked 11,583 Times in 3,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Thone qe kur vdes gruaja, e teksa burri e percjell ne banesen e fundit eshte duke menduar njekohesisht se cilen do te marre. Ehh
Pa u nis rruges per ne banesen e fundi ... I duhet njera me nxjerr kafet qy aty per aty , e te beje hallven e te ndjeres , e pastaj rruges per ne banesen e fundit ai shef verdalle mos i kap syni ndonje me te mire para se me vendos tamam per dreken e te tretave

Meshkujt ngelen meshkuj pavaresisht sjelljes se grave

__________________
Follow Your Joy

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 09-08-2019 nė 21:03 Arsyeja: .......
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 21:12   #13
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,923
Thanks: 17,874
Thanked 23,043 Times in 8,877 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Pa u nis rruges per ne banesen e fundi ... I duhet njera me nxjerr kafet qy aty per aty , e te beje hallven e te ndjeres , e pastaj rruges per ne banesen e fundit ai shef verdalle mos i kap syni ndonje me te mire para se me vendos tamam per dreken e te tretave

Meshkujt ngelen meshkuj pavaresisht sjelljes se grave

si e kan laterzhyer nga fytyra kete nusem kukull, si hedh faj qe po shikon nga ana tjeter
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 21:16   #14
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,701
Thanks: 5,592
Thanked 11,583 Times in 3,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
si e kan laterzhyer nga fytyra kete nusem kukull, si hedh faj qe po shikon nga ana tjeter
Lol pse mi apo se te ngjan ty kjo tjetra
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 21:57   #15
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

pasi i vdes burri gruaja qesh me teper...eshte e vertetuar shkencerisht
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 22:01   #16
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,923
Thanks: 17,874
Thanked 23,043 Times in 8,877 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Lol pse mi apo se te ngjan ty kjo tjetra
i wish lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 22:02   #17
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,651
Thanks: 7,008
Thanked 8,243 Times in 5,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
si e kan laterzhyer nga fytyra kete nusem kukull, si hedh faj qe po shikon nga ana tjeter
une vdes per ket Xhinen . ti mos u bo gjeloze se ti je first kllas
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 22:03   #18
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,178
Thanks: 6,166
Thanked 6,651 Times in 3,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Gruaja mė e qeshur:

Im quite shocked in a way ... seriously ca njerez e kane humbur , and i dont mean the woman.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 22:10   #19
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,651
Thanks: 7,008
Thanked 8,243 Times in 5,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

i think so qe keni shku per lesh qe shkruni gjysma gjysma
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 22:12   #20
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Gruaja mė e qeshur:

eshte trend komunikimi nona
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur