Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-09-2019, 05:24   #1
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,816
Thanks: 3,188
Thanked 2,135 Times in 927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
U plake dhe ti!!!

Nuk kam bere ndonjehere nga keto anonimet prandaj thashe ta provoj njehere dhe une. Po e hap kete teme per ate zoterine me te kuqe i cili sot ka datelindjen. I dashuri im virtual, u befsh edhe 100 dhe fati, dashuria, lumturia e mbaresia te ndjekshin kudo. Humori, pozitiviteti dhe miresia qe percjell uroj te mos shterojne kurre.

Nuk kam se si te mos uroj dhe per pervjetorin e marteses. Festofshi dhe 104 vite te tjera se bashku e cdo vit qofshi edhe me te lumtur se ai qe lini mbrapa. Ah po, gruan e ke yll bote...periiiiii, and yes, a pain in your ass por jo aq sa ty.

Per ju te dy:

__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 06:12   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,879
Thanks: 17,832
Thanked 22,953 Times in 8,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

awww what a luckyy man per kete dedikim te bukur
Te uroj gjithe te mirat Mandi, edhe 100! Dhe shume vite te lumtura me gruan dhe vajzen si flori Dhe flm qe ke hapur kete forum to entertain us and introduce us to many interesting individuals
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Esther : 09-09-2019 nė 07:55 Arsyeja: Qyqaaa goce, 1 vajze di une qe ka, jo 20. :p
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 06:17   #3
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,996
Thanks: 10,287
Thanked 9,611 Times in 4,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Edhe 100 te tjera Mandi!

Jetofshi te lumtur pergjithmone!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 06:27   #4
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,011
Thanks: 2,015
Thanked 2,907 Times in 1,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
par ka mbyllur reputacionin
Re: U plake dhe ti!!!

Edhe 100 vite tė tjera Mandi!
Gėzime paq gjithmonė!
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 06:37   #5
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,822
Thanks: 11,244
Thanked 6,128 Times in 2,893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Gėzuar Mandi. Pritsh edhe shumė vite tė lumtura, me shėndet tė mirė e me shumė suksese nė jetė!
Paskėshit edhe pėrvjetorin e martesės. Urime pėrvjetori! Paēi jetė tė lumtur bashkėshortore!

Pak humor me ngjarje personale tė vėrtetė( nė ditė tė tilla ėshtė i mirėseardhur humori )

Nė qytetin ku jetoja pėrpara, kemi qenė shumė tė vetmuar. Tani e kuptoj sa tė vėshtirė e paska pasur plaka ime, kur unė tėrė kohėn merresha me kompjuterin, ndėrkaq ajo e vetmuar! Njė natė ( ndoshta edhe ditė ka qenė ), ajo po fliste dhe unė me mendje tė shpėrqendruar nė kompjuter dhe herė herė kapja edhe fraza nga ato qė ajo po fliste ... Mes tjerash kapa kėtė:
- Nuk e kam larg dhe ti do tė mbetesh vetėm!
Unė si i pavemendshėm qe isha ia ktheva: - Kur?
- Ėėėėė, edhe "kur" po thua. Jo, jo nuk shkoj pa tė marrė edhe ty!!
Kjo mė dogji, ndaj duhej tė jepja njė pėrgjigje mė tė mencur:
- Po mirė moj grua, po a bash asnjė ditė tė bardhė nuk don me ma lanė, a?
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 06:45   #6
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,019
Thanks: 1,379
Thanked 2,271 Times in 1,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Urime Mandi....
Urime tė dyve...
Po kėtė titull ku e gjete... burri plaket kur do vetė.... nė ndryshim nga femra...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 07:14   #7
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,211
Thanks: 906
Thanked 3,812 Times in 1,346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

edhe 100 Mandi jete te lumtur gjithmone
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 07:19   #8
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,914
Thanks: 778
Thanked 1,034 Times in 365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Urime Mandi edhe 100 vjet!
ana_gend ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 07:30   #9
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,640
Thanks: 6,992
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Urime Urime Urime Mando
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 07:32   #10
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,153
Thanks: 4,410
Thanked 4,878 Times in 1,879 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Urime Mandi...Te deshiroj shendet e lumturi me gjithe ata qe ke per zemer....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 07:48   #11
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,583 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Dhe 100, Mandi!
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:03   #12
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,357
Thanks: 6,607
Thanked 2,781 Times in 1,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

...............

Urime Mandi!
Gjithe te mirat!
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:04   #13
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,205
Thanks: 1,862
Thanked 2,068 Times in 887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Edhe 100 vite te lumtura Mandi
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:07   #14
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,255
Thanks: 5,827
Thanked 12,117 Times in 4,239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: U plake dhe ti!!!

Edhe 100 vjec miku im Mandush!
Je jesh vierge e mos jesh Flori ?! S’ka chance .

Ju Uroj gjithe Te mirat e botes . Kalofsh bukur sot e pergjithmone !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:16   #15
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,359 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: U plake dhe ti!!!

Edhe 100 Mand!
U plaksh ne forum Amen
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:20   #16
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,648
Thanks: 7,416
Thanked 3,204 Times in 1,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Urime Mandit. Kalofshit dite te lumtura se bashku
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:22   #17
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,168
Thanks: 6,158
Thanked 6,622 Times in 3,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: U plake dhe ti!!!

Edhe 💯, te uroj fat & lumturi familjarisht ..... Have a smashing birthday & wedding anniversary.🍾🥂🎊🎉🎈🎁


Ps.. nga fotot sa vjen dhe Rinohesh 🤭🔥 keep it up. 🙃
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 08:27   #18
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Qe e ka te mire Gruan e Ka ishalla kam edhe une nje fat si ty Mando
Edhe 100 Plako u plakshi e befshi Pleqer me floke te bardha te dy me bastuna e me sterniper e Stermbesa.

__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 09:13   #19
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,072
Thanks: 1,785
Thanked 757 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: U plake dhe ti!!!

Gezuar Ditelindjen, edhe 100 vite te bukura!
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 09:20   #20
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 116
Thanks: 60
Thanked 70 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: U plake dhe ti!!!

Urime Mandi. T`u shtofshin qirinjtė nė tortė dhe festat nė jetė.

Kęrlighed nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur