Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-01-2010, 05:52   #21
Fatjoni
Anėtar
 
Avatari i Fatjoni
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirone
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Fatjoni ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Hera e fundit ka qen para 1 jave qe kemi pi me qunat smaj mend sa kemi pi veq se mbaj mend se neper shpija na ka derguar nje taxigji rob zoti
Fatjoni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2010, 17:07   #22
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

mduket se e thashe un..pas festave sjam dehur me..sme kap kollaj vetem vij n'forme dhe du vetem te qesh e te kercej sak sak
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2010, 17:10   #23
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Me duket se sot do behem tap
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2010, 18:36   #24
Heily
BuRreLse
 
Avatari i Heily
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Ku tme doje e bardha zemer
Posts: 337
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 13
Heily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuar
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Une sjam de noj here se jam nen moshe e sme lejohen pijet alkoolike
__________________
Dikur besoja verberisht por tani kam filluar te eci me moton: Gjithkush duhet ta meritoje besimin tim...
Heily nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2010, 20:38   #25
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 193
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

un cdo te shtun. por kete qe kaloi u bera spat fare saqe kur u zgjova ne mengjes ma kishin mar makinen me karrotec, smbaja mend gjo.
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2010, 23:14   #26
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

HAHAHAH una ahha para nje jave piva shume fare edhe me fake id
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2010, 23:17   #27
Angel`BoY
Atje ku ti nuk je :)
 
Avatari i Angel`BoY
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 169
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
Angel`BoY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Ueeeeeeeeeee DO vras une veten ti Mikela se ke haberin ca domethene Alkol Hajde njeher Ketej nga ALbania Ne e Shofim po me DOpjon e pare behesh gati per gjume
__________________
Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
Adolf Hitler
Angel`BoY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2010, 23:27   #28
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

angel_boy hahahahahaah ik me ku merr vesh ti xhaxhi
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2010, 23:28   #29
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

do vi do vi edhe e shohim se kush e si e ca
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2010, 01:41   #30
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

asnjeher .. nuk pi pije alkolike
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 18:39   #31
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Te shtunen..koka po me bente bam gjithe diten te dielen
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 19:04   #32
EDI_IT
Anėtar
 
Avatari i EDI_IT
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Italy
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
EDI_IT ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

te shtunen ne diskotek
__________________
Dashuroni Sa Te Jete Jeta
EDI_IT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 20:01   #33
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

PErdit mer
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 23:21   #34
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Jam duke pire akoma sme ka zen kismet der nga menjgesi tap do jem
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2010, 10:41   #35
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Posts: 936
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Just myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

Nuk me pelqen alkoli aq me teper ne sasira per tu dehur!
Nuk ekziston si mundesi megjithese do kisha deshire te dehesha njehere vetem per te shprehur gjera qe ndoshta stepem ti them ne realitet. * Te pakten kete pretendojne ata qe e kane provuar si eksperience * !
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2010, 10:54   #36
WISHMASTER
Anėtar
 
Avatari i WISHMASTER
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 50
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
WISHMASTER ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

aaa,qysh naten e vitit te ri 4 dit deshem zift,kam qene....nuk pi ma ashtu se kam fjet 4 dit rresht ~
WISHMASTER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2010, 10:01   #37
Remember
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 122
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Remember ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

icik dje po jo shume
Remember nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 20:27   #38
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

parmbrem
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2010, 13:53   #39
iva11
Anėtar i ri
 
Avatari i iva11
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
iva11 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

mbreme ...uf smbaj mend ca kam thene
__________________
``4`` love suck``kiss``
iva11 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2010, 13:55   #40
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 193
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditė

qoft e vertet.....
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur