Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sportet amatoriale

Sportet amatoriale Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-05-2015, 01:04   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,551
Thanked 3,104 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pjetėr Malota LulgjurajPjetėr Malota Lulgjuraj - shqiptar nga Malėsia e Madhe.
1. Instruktor i karatesė nė shkollėn e Chuck Norrisit.
2. Trajner privat i djalit tė ish-presidentit tė SHBA-sė, Ronald Regan
3. Trajner i Jean Claude Van Damme si dhe bashk me tė nė 3 filma.
4. Koordinator i mė shumė se 26 filmave aksion.


http://sq.wikipedia.org/wiki/Peter_Malota
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2016, 23:19   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,551
Thanked 3,104 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pjetėr Malota Lulgjuraj

Peter Malota, Shqiptari qė trajnonte aktorin e madh J.C. Van dame!

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2016, 15:31   #3
Universal
Banned
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 596
Thanks: 7
Thanked 38 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Universal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pjetėr Malota Lulgjuraj

Peter Malota, ose ndryshe Pjetėr Malota Lulgjuraj, ka lindur mė 1958 nė Malėsi tė Madhe. Ai ka luajtur nė tre filma me Jean-Claude Van Damme mė 1985. Aktualisht jeton nė Detroit dhe u mėson tė rinjve artet marciale. Laureta Meēi, aktore, por edhe kėngėtare. Kėnga saj e fundit "Turn Around" sapo ėshtė hedhur nė treg nga "imunes". Ajo ka lindur nė Kuēovė mė 1977, mė 1995 sė bashku me familjen kanė emigruar nė Greqi dhe mė 1998 kanė shkuar nė SHBA, ku ajo fillimisht shkoi pėr tė pėrfunduar studimet e mė pas ndoqi karrierėn e saj si aktore dhe kėngėtare. Filmi i saj mė i njohur ėshtė "Shadow Kill", ku ėshtė personazhi kryesor i tij.
Universal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur