Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-12-2018, 17:15   #61
Guns_N`Roses
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 363
Thanks: 199
Thanked 413 Times in 103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Guns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Goca ditka cka donka.nga jeta
Guns_N`Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 13:22   #62
Miiqtel_M7
Anėtar i ri
 
Avatari i Miiqtel_M7
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Miiqtel_M7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Persh Elsa .. Quhem Lulzim Tafiku shkurt call me Luli.. Do doja nje seance te vetme, t’puth nga larg kudo qe te jesh .
Zoti yn Jehova qofte me ty . Amen
Miiqtel_M7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2019, 06:27   #63
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,257
Thanks: 6,728
Thanked 7,947 Times in 5,078 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miiqtel_M7 Shiko postimin
Persh Elsa .. Quhem Lulzim Tafiku shkurt call me Luli.. Do doja nje seance te vetme, t’puth nga larg kudo qe te jesh .
Zoti yn Jehova qofte me ty . Amen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 05-03-2019, 15:58   #64
nellison122
Mr.
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Vendndodhja: Dayton, Ohio
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
nellison122 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Here by the way, Elsa brings us bio - energy to warm up in the winter so we don't use heat that costs the electricity burden.
__________________
COUNTERFEIT MONEY FOR SALE | BUY SUPER QUALITY COUNTERFEIT MONEY
nellison122 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 08:05   #65
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,257
Thanks: 6,728
Thanked 7,947 Times in 5,078 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nellison122 Shiko postimin
Here by the way, Elsa brings us bio - energy to warm up in the winter so we don't use heat that costs the electricity burden.
mos e rruj dhe te mban ngrohte per dimer

ps. ai xhaxhi Sopoti ka hum fare ledio
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2019, 08:53   #66
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,956
Thanks: 1,555
Thanked 1,721 Times in 732 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe e pune te mbare lol
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elushe pėlqehet nga
i vjetėr 05-04-2019, 20:51   #67
Guns_N`Roses
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 363
Thanks: 199
Thanked 413 Times in 103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Guns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Sa goc e thjeshte e pa komplekse....sa per.info thumi andej nga ty nga sa ne sa cm varjon?
Guns_N`Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2019, 06:54   #68
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,787
Thanks: 3,265
Thanked 2,760 Times in 1,763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Mirmengjes persh dhe Kete majmunin siper
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 10-04-2019, 16:44   #69
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,795
Thanks: 727
Thanked 2,974 Times in 1,645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Elsa ku je tani, e sherove ujin me gaz apo ende jo ?
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur