Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime > Lojra

Lojra Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-01-2014, 12:30   #1
lale
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lale ėshtė nė rrugė tė mbarė
lale

www.gamezer/bilardo/online.com. kur luj ne google chrome kompjuter me ket loj topae bilardos po ngecin shum pse qa asht defekti di ndokush mem tregu rrjeti ne kompjuer esht i mir kam provu gjithqka po skam pas suksesme nreq..
lale nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 12:37   #2
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: lale

luj poker Lale se osht ma e shendetshme per trunin
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 12:53   #3
Joy
Joy
 
Avatari i Joy
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Planet Earth
Posts: 336
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Joy ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: lale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lale Shiko postimin
www.gamezer/bilardo/online.com. kur luj ne google chrome kompjuter me ket loj topae bilardos po ngecin shum pse qa asht defekti di ndokush mem tregu rrjeti ne kompjuer esht i mir kam provu gjithqka po skam pas suksesme nreq..
Nje mendim te shpejt qe mund te te them,eshte
E para e punes subozojm se kopjuteri jot eshte ne rregull,ska viruse nuk eshte i ngarekuar,dhe linja jote,eshte top ,punon me nje fjal shume shume mire...Ne kta rast kontrollo pingun sa e ke.
nqs ke windows shkon Start-Accessories-cmd line.Te hapet nje dritare zakonisht e zeze dhe aty shkruan,kte command:
tracert www.google.com <enter>kjo te dtregon sa ms bene routeri jot te lidhet ne google nqs pergjigja eshte me teper se 90 ms...ne kte rast ke problem.Mundesh te maresh Providerin ne telefon te kerkosh kontroll per linjen nqs linja jote eshte shume e mire dhe pa probleme,tju kerkosh te te kthejn ne fastpath.
kte te me sipermet e them dhe prap,nqs ske problem ne komjuter ne viruse ose me browser.Dhe nqs ne lojra te tjera ske problem luan tamam,ateher mund ta ket problemin faqia.
__________________
-hug-
Joy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 13:23   #4
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,633 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: lale

Joy i beke zborin informatikes
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 14:35   #5
Joy
Joy
 
Avatari i Joy
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Planet Earth
Posts: 336
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Joy ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: lale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Joy i beke zborin informatikes
__________________
-hug-
Joy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
alive

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur