Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-01-2018, 07:35   #181
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
sa bela i fusni vetes o vajza

sa eshte ora aty te ty Xhina?
se si me duket qe ju amerikanet te jeni ne mengjes ketu.
sa erdha nga puna tani ne 3 te mengjesit
vijn njerzit nga ora 11 te darkes ne te njejten kohe...duhet te mbarroj ne 12 por skam mundesi te
shikoj 15 pacient brenda 1 ore :/...nje zebo del ter inat nga dhoma e saj duke then “edhe sa ore duhet te pres un se kam arrdhur qe ne 11 dhe kam 2-3 ore duke e pritur”...medical assistant i thot “ti e ke rradhen edhe pak”...fillon dhe bertet prap qe smund te presi nuk eshte spital ketu qe te presi kaq
shume...nuk durova dote dhe i them “kam 15 pacient qe duhet pare brenda ores, me
vjen keq por smund ti shokoj secilet shpejto shpejto”...”nuk thash ti shikosh shoejt por jam duke pritur...”ok, jam e vetmia ketu, dhe sic thash kam 15 pacient per 1 ore”....u fut brenda...keta bejm sikur skemi jet ne gjitheashtu, sikur aduam te shkojm ne shtepi shpejt gjitheashtu...qashtu, prandaj jam zgjuar kaq shpejt bora
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 12:32   #182
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,469
Thanks: 1,464
Thanked 8,290 Times in 3,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Kam gjithe kete jave qe vij me vonese ne pune n am going nuts every morning cuz of that dog!! Me ndjek kemba kembes, he gets so annoying lol, si me ja bo mi Fierake? Na trego ca ‘dog language’ qe ta kuptoj me mire kete timin. Leqe dje m’ka lef, bark. E kujt mua??!! Pu pu kulmi!! lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 12:43   #183
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

hhahah duhet te beje research para se te merrje qen bad
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 16:10   #184
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,469
Thanks: 1,464
Thanked 8,290 Times in 3,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Po pra, get a dog they said, it will be fun they said https://www.facebook.com/uniladmag/v...5460540476973/. Ky I imi dje zhyste koken ne bore lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 17:25   #185
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
u sterilizia sot, me keputet shpirti se duhet te mbaj kete rreth qafes per 5-6 dite qe mos te lepij veten kishte open surgery meqe eshte kaq i vogel...me lajmeruan se mund te jet agresiv nga anesthesia dhe se ishte shume agresiv me veterinaren plus asistentve...por sa e mora mbeti duke u perkedhelur me mua, i kishte marr malli ...kurse Cutie nuk e dalloj qe ishte vellai dhe ore minute ja bente “hssss” ...desha ti bleja nje surgical suit qe te veshi sesa kete ne koke por veterineria me tha se nuk do e dalonte nga mos lepirja tek surgical scar my poor gingy will suffer for 5 days sa erdha tani nga puna dhe u gezua qe me pa por kishte bezdi qe smund te ferkonte koken nga kjo maska
uhh e vertete, e dija kete problem qe kur jane kaq te vegjel ngaqe nuk jane te zhvilluar mire duhet te bejne operacion open, por dje nuk me shkoi mendja fare qe te te thoja...nejse tani u be, pak durim sa te marre veten

kur e beri mia une refuzova t'i vija kete gjene ne koke, rrezikova ndoshta, por nuk doja te vuante dhe e lashe te lire qe te lepihej me idene se instinkti ben te veten dhe ajo asnjehere nuk do i shkepuste fijet. mbaj mend qe ate kohe kur beri operacionin dhe ishte ne mbremje, te nesermen une kisha provim ne kimi dhe do e lija tere diten vetem. kam shkuar me vrap ne fakultet qe te isha e para dhe te mbaroja me shpejt, e me vrap jam kthyer ne shtepi. mian e gjeta perseri pak te trullosur, por kishte ngrene pak dhe kishte shkuar vete ne banje. e as nuk tentoi te shkepuste fijet, vetem lepihej e pastrohej. qe diten e trete u be shume me mire.
__________________
Patience.
🖤 (1)
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 18:16   #186
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
uhh e vertete, e dija kete problem qe kur jane kaq te vegjel ngaqe nuk jane te zhvilluar mire duhet te bejne operacion open, por dje nuk me shkoi mendja fare qe te te thoja...nejse tani u be, pak durim sa te marre veten

kur e beri mia une refuzova t'i vija kete gjene ne koke, rrezikova ndoshta, por nuk doja te vuante dhe e lashe te lire qe te lepihej me idene se instinkti ben te veten dhe ajo asnjehere nuk do i shkepuste fijet. mbaj mend qe ate kohe kur beri operacionin dhe ishte ne mbremje, te nesermen une kisha provim ne kimi dhe do e lija tere diten vetem. kam shkuar me vrap ne fakultet qe te isha e para dhe te mbaroja me shpejt, e me vrap jam kthyer ne shtepi. mian e gjeta perseri pak te trullosur, por kishte ngrene pak dhe kishte shkuar vete ne banje. e as nuk tentoi te shkepuste fijet, vetem lepihej e pastrohej. qe diten e trete u be shume me mire.
desha ne fakt ta lija pa te por veterinerja insistonte qe ta mbante ne qaf (deshin per 10 dite sa te shikohej mbrapa, por i mora duke pyetur nese ka mundesi ts hrqi per 2-3 dite ).. I bleva dhe nje “collar” per Cutien meqe me than se macia tjeter mund ta lepij tek carja. Ginger e hoqi dy here ne fillim se duronte...mora dy here vet, “shtrengoje me shume ripin” me thoshte...sma bente zemra :/....e lash ne dhome te flinte vetem meqe sic thash Cutie nuk e dallon qe eshte vellai i saj dhe ja ben ore minute “hsss” duke i ndejntur larg. I vura “vanilla extract” afer bishtit te dyjave qe te vijn era njesoj, meqe lexova se macet e tjera nuk dallojn dote nje mace tjeter ngaqe vijn nje ere ndryshe kur vijn nga veterinary

shif si ja ben, gjynah ginger se kupton pse si afrohet motra :/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 11-01-2018 nė 18:38
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 19:08   #187
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
desha ne fakt ta lija pa te por veterinerja insistonte qe ta mbante ne qaf (deshin per 10 dite sa te shikohej mbrapa, por i mora duke pyetur nese ka mundesi ts hrqi per 2-3 dite ).. I bleva dhe nje “collar” per Cutien meqe me than se macia tjeter mund ta lepij tek carja. Ginger e hoqi dy here ne fillim se duronte...mora dy here vet, “shtrengoje me shume ripin” me thoshte...sma bente zemra :/....e lash ne dhome te flinte vetem meqe sic thash Cutie nuk e dallon qe eshte vellai i saj dhe ja ben ore minute “hsss” duke i ndejntur larg. I vura “vanilla extract” afer bishtit te dyjave qe te vijn era njesoj, meqe lexova se macet e tjera nuk dallojn dote nje mace tjeter ngaqe vijn nje ere ndryshe kur vijn nga veterinary

shif si ja ben, gjynah ginger se kupton pse si afrohet motra :/
https://www.youtube.com/watch?v=eqIm...ature=youtu.be
nuk dua te them qe te provosh t'i heqesh ate mbrojtjen qe ngjan si mjet torture ngaqe nuk e njoh gingerin (megjithese me aq sa kam pare duket i qete) dhe nese terheq fijet eshte problem vertet, ama 10 dite me duket e ekzagjeruar. une do ia lija max per 2-3 dite, do e shohesh qe qe neser do jete shume me mire derisa te arrije te kerceje, atehere eshte pothuajse sheruar plotesisht.

mos u shqeteso per cutien qe duket qe s'e njeh, thjesht eshte e frikesuar ngaqe nuk kupton pse ka ndryshuar era e gingerit. sonte ndoshta eshte mire ta lesh gingerin vec ne nje dhome larg nga cutie. mos u merzit, do e gjejne vete menyren
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 19:20   #188
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,469
Thanks: 1,464
Thanked 8,290 Times in 3,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

So ginger e njeh po jo cutie, right? te shkuara Xhina qunit. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 19:51   #189
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 782 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

A mundet te ha me ate plastike ,apo ja heq ?
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 19:54   #190
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,568
Thanks: 14,568
Thanked 12,450 Times in 7,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Xhina me atė qė i ke bėr ginger-it atij s'ka ē'i duhet mė jeta, prite kur tė vrasi veten.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 20:30   #191
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiak

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
nuk dua te them qe te provosh t'i heqesh ate mbrojtjen qe ngjan si mjet torture ngaqe nuk e njoh gingerin (megjithese me aq sa kam pare duket i qete) dhe nese terheq fijet eshte problem vertet, ama 10 dite me duket e ekzagjeruar. une do ia lija max per 2-3 dite, do e shohesh qe qe neser do jete shume me mire derisa te arrije te kerceje, atehere eshte pothuajse sheruar plotesisht.

mos u shqeteso per cutien qe duket qe s'e njeh, thjesht eshte e frikesuar ngaqe nuk kupton pse ka ndryshuar era e gingerit. sonte ndoshta eshte mire ta lesh gingerin vec ne nje dhome larg nga cutie. mos u merzit, do e gjejne vete menyren
ja do ta le dhe per sot dhe them ta heq neser dhe ta ve re nese mundohet ti heqi fijet ose thjesht lepin...ndihem kaq keq qe po torturohet ne kete menyr

kepo ehste bere dhe frikacak tani ja mbath me vrap kur ja ben “hsss” motra :/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 20:31   #192
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loreal Shiko postimin
A mundet te ha me ate plastike ,apo ja heq ?
po ha por jo aq rehat
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 20:39   #193
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

nuk durova dote ja hoqa fare lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 20:42   #194
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,568
Thanks: 14,568
Thanked 12,450 Times in 7,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
nuk durova dote ja hoqa fare lol
Lėrja mos ja hiq se ėshtė pėr tė mirėn e tij.
Po kur jep ti kėshilla si mjeke dhe nuk ta fėrshėllen njeri si tė vjen?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 18:48   #195
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Lėrja mos ja hiq se ėshtė pėr tė mirėn e tij.
Po kur jep ti kėshilla si mjeke dhe nuk ta fėrshėllen njeri si tė vjen?
un jap keshilla me te vleshme se veterineria
ja hoqa ka dy dite qe ja hoqa, per bukuri eshte ndejnti dy ore duke pastruar veteveten ...jo mo, se kam ne zemer ta torturoj djalin tim te vetem lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 07:04   #196
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
un jap keshilla me te vleshme se veterineria
ja hoqa ka dy dite qe ja hoqa, per bukuri eshte ndejnti dy ore duke pastruar veteveten ...jo mo, se kam ne zemer ta torturoj djalin tim te vetem lol


edhe ne veterineri, ashtu si ne mjekesi, shpesh here jepen keshilla per te mbrojtur veten me shume. defensive medecine
__________________
Patience.
🖤 (1)
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 07:45   #197
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,465
Thanks: 15,084
Thanked 8,919 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Po m`dgjut mu,bleni i dele dhe perse???
I jepni bar,jau shperblen me qumesht dhe................ lesh
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 08:59   #198
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,467
Thanks: 1,178
Thanked 1,049 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Exclamation Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Po m`dgjut mu,bleni i dele dhe perse???
I jepni bar,jau shperblen me qumesht dhe................ lesh
Lol po delja mbahet brenda ne shtepi
🖤 (1)
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 11:33   #199
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin


edhe ne veterineri, ashtu si ne mjekesi, shpesh here jepen keshilla per te mbrojtur veten me shume. defensive medecine
kjo me vajti ne mendje gjithashtu
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 13:48   #200
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,465
Thanks: 15,084
Thanked 8,919 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miranda Shiko postimin
Lol po delja mbahet brenda ne shtepi
Natyrisht qe nuk mahet, por n.q-se ke oborr jashte urbanistikes perse jo.Thjesht nje ide ishte....kur majne moce ne gjarprinj!!!!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur