Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 20:00   #41
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,532 Times in 7,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
jo mo se ska cme pret mua Linda
flm e dashur , un po pi se me erdhi keq aman se ngelen duke e shajt iku tani ai nuk shahet I vdekmi lol
E mos u trėmb ti se nuk ka dorė aq tė gjatė nga Gjermania nė Kanada.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:03   #42
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,833
Thanks: 6,605
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Jam i bindur qe kto 3 vjet e gjysem nuk ka konsumu kush me shume scotch ne bote sa une. Specifikisht Glenlivet scotch.
Kjo mund te shpjegojet me fakte qe eshte e pamundur per nje individ tjeter ne glob te ket konsumuar me shume se un kto 3-4 vjet.
P,sh marrim 3 vjet rrjesht konsumim cdo dite padyshim. Asnje dite pune te rregullt meqe puna e rregullt te mban te preokupuar essull 8 ore ne dite, jo femij apo grua. Aty ku punoj/loz letra e sherbejn ket scotch falas nje bulire ne dite nese je ne gjendje ta perballosh. Une loz aty 7 dite ne jave mesatarisht 8-10 ore ne dite, marr dite pushimi vetem kur pij shume dhe helmohem nga alokoli. Mbas lojes shkoj ne bar afer shtepise ku me njohin banakjeret dhe ja fus e pij nese humbi per te kaluar merzine dhe nese fitoj per t’festuar diten e mire.
Disa shoke amerikan qe loz poker cdo dite me to dhe golf duke diskutuar para se une te ulesha ne tavoline me thane se kishin bindur njeri tjetrin qe une thyej rrekord boteror kto 3-4 vitet e fundit.
Konsumoj aq shume sa qe disa femra kamariere aty nuk me thirrin ne emer por me therrasin ”glenlivet man”, dhe te gjitha pa perjashtim e dijn cfar pij pa patur nevoj tja them porosine.
Por sot kam vendos ta ndaloj se u bera i semure mbreme. Do mundohem ta ndaloj por eshte e vershtire se kjo pije eshte edhe me e mire se kokaina puro,lol ta heq cdo merzi dhe cdo stress.
Ka muaj qe nuk mbaj me shishe ne shpi, shenje e mire kjo,lol, do e ngaldalsoj rreptesisht por nuk betohem se une e mbaj fjalen deri ne vdekje nese betohem.
Gjithsesi cheers per ato qe e dojn alkolin dhe e kane pijen e mire, aty ku loz dhe pij asnje rast nuk kam krijuar incidente gjate gjithe ksaj kohe nga pija, perkundrazi njerzit me duan shume sepse behem natyre edhe me e mire kur kam goten para.
Nejse, tani ky shkirimi doli si kerkese ndihme por nuk eshte ashtu. Jam mire me shendet dhe e kuptoj qe nuk do zgjasi shume nese vazhdoj konsumimin e kasj sasie ditore, kshtuqe do marr masa
🖤 (2)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:08   #43
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Jam i bindur qe kto 3 vjet e gjysem nuk ka konsumu kush me shume scotch ne bote sa une. Specifikisht Glenlivet scotch.
Shshshshttttt se duhet me qen anonim...single malt.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:12   #44
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,532 Times in 7,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Shshshshttttt se duhet me qen anonim...single malt.
Ja fut kot ai se njoh njė unė kėtu qė nė vit pi njė tren me 20 vagona nga ata me bot sipėr tė mbushur me scotch.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:13   #45
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,275
Thanks: 4,656
Thanked 4,710 Times in 1,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

S'na thate si e keni pijen mo...me te qara, shara, qeshura, sherr...???
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
🖤 (1)
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:15   #46
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,272
Thanks: 797
Thanked 1,287 Times in 960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Kurt.Ti te pish sa te doje trapi dhe gjak e dhjam tu befte.Kur isha 14 vjec kam palos nje 36 vjecar me raki kumlle te zjere dy here.Ai donte te me dehte se me pa te vogel po felliqi veten.Megjithate Trudi ka nevoje edhe te rehabilitohet.Ule dozen ca kohe qe te vish ne terezi pastaj vazhdo avazin.Pija te pastron shpirtin.
🖤 (1)
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:15   #47
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ja fut kot ai se njoh njė unė kėtu qė nė vit pi njė tren me 20 vagona nga ata me bot sipėr tė mbushur me scotch.
Vagonat e Shqiperise jane ata te Jumbos.....kurse ata te Hammerikikise jane pe verteti.....
Pataj edhe scotchi i atij qe njeh ti eshte i bere ne Shkoder kurse ai i Kuriti eshte me pashaporte Skoceze.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:17   #48
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,272
Thanks: 797
Thanked 1,287 Times in 960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
S'na thate si e keni pijen mo...me te qara, shara, qeshura, sherr...???
Un e kam me dashni per vete.Nuk e di keta te tjeret.
🖤 (2)
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:18   #49
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,532 Times in 7,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Vagonat e Shqiperise jane ata te Jumbos.....kurse ata te Hammerikikise jane pe verteti.....
Pataj edhe scotchi i atij qe njeh ti eshte i bere ne Shkoder kurse ai i Kuriti eshte me pashaporte Skoceze.
Jo jo se i vjen nga jashtė atij, ėshtė biznesmen i madh.
Nga mėngjesi nė mėngjes pi dhe nuk e gjen gjė pėr qamet.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:18   #50
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,019
Thanks: 13,795
Thanked 8,418 Times in 4,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
S'na thate si e keni pijen mo...me te qara, shara, qeshura, sherr...???
heren e fundit qe jam dehur kam dale me brecka dhe sytjena ne publik
🖤 (2)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:19   #51
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,256 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
S'na thate si e keni pijen mo...me te qara, shara, qeshura, sherr...???
Une deri me sot nuk jam dehur asnjihere,jam tip qe e mbaj pijen,qe kshtu nuk bej zhurme dua vetem gallat,per kte keni shokun Rropi deshmitar

Epo ne nje familje nuk do dehen te dy,njeri duhet te jet i kthjellet

Merushe meqense na erdhe ne teme,ti ēfar pije preferon dhe si e ke pijen???
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
🖤 (2)
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:19   #52
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,532 Times in 7,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
heren e fundit qe jam dehur kam dale me brecka dhe sytjena ne publik
Na thuaj kur tė jesh kėtu, kemi scotch tė cilėsisė lartė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:20   #53
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,275
Thanks: 4,656
Thanked 4,710 Times in 1,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.


Shpresoj qe nuk ishin prej tyli ( tejdukshme ) lol
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
heren e fundit qe jam dehur kam dale me brecka dhe sytjena ne publik
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
🖤 (1)
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:21   #54
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,272
Thanks: 797
Thanked 1,287 Times in 960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
heren e fundit qe jam dehur kam dale me brecka dhe sytjena ne publik
Ta hongsha zemren,per kete po flisja.pini njerez se bota eshte e juaja...
🖤 (2)
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:21   #55
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,019
Thanks: 13,795
Thanked 8,418 Times in 4,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

jo lol jam betu spi me aq shume … te nesermen ma kujtonin te gjithe haha
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:21   #56
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,256 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
heren e fundit qe jam dehur kam dale me brecka dhe sytjena ne publik
Zere se ke qen ne plazh
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
🖤 (1)
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:23   #57
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,833
Thanks: 6,605
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ja fut kot ai se njoh njė unė kėtu qė nė vit pi njė tren me 20 vagona nga ata me bot sipėr tė mbushur me scotch.
Noshta, por me duket e pamundur nese ai person ka pune te rregullt sic e kam shojegu siper, dhe nese ket pije e paguan nga xhepi neper bars. P.sh disa raste kanshume teper njerz kazinoja busy dhe kamarieret vonojn tma sjedhin dhe shkoj ne bar te paguaj, nje teke aty kushton 16 dollar, une marr dopjo falas gjithe diten,lol por i jap bakshish te mire
Nese do kisha paguar nga xhepi aty ku kaloj kohen e kam llogaritur do me kushtonte 250-300 dollar ne dite vetem pije, pa bakshish
Dhe nese ky personi eshte i pasur pa pune noshta eshte me i vjeter se une me moshe dhe nuk perballon aq shume sa une pijen?! Kshtuqe nuk jam i bindur se ma kalon por gjithcka ban vaki,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:23   #58
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,014
Thanks: 16,884
Thanked 21,459 Times in 8,362 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
S'na thate si e keni pijen mo...me te qara, shara, qeshura, sherr...???
un e kam me te qeshura por vec me nje gode, se ps dy jam ne gjume te rend lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:24   #59
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Jo jo se i vjen nga jashtė atij, ėshtė biznesmen i madh.
Nga mėngjesi nė mėngjes pi dhe nuk e gjen gjė pėr qamet.
Mos mbush ay buzineci i menit, naten shishen e viskes me caj Kinez dhe e rrekllen ne sy tuajin per celosssiiii.....se do te jete kaps pa tjater.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:24   #60
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,224
Thanks: 638
Thanked 764 Times in 513 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Un e kam me dashni per vete.Nuk e di keta te tjeret.
Me aheng
🖤 (3)
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur