Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-09-2016, 10:49   #1
Hoxy
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Hoxy ėshtė nė rrugė tė mbarė
Seo123 ( projekt per ti ndihmuar webmaster e ri )

TheSeo123.blogspot.com
( projekt per ti ndohmuar uebmasteret e ri )

Pse (seo )?

Per cfare na sherben .
"Search Engine Optimized "
Thjesht eshte nje projekt qe mendoj ta mbaj per nje kohe te gjate.

Mund te gjeni gjithqfare qe ju nevoitet per nje
Bloger te ri apo profesionits.
Dhe promovim sa me te mire te blogerve te ri.

Gjithashtu ka plot artikuj per programim ,
Rreth ploteformav te ndryshme si , blogger , wordpress , joomla dhe shum me teper.

Ne fillim ju ftoj ta vizitoni blogun .
Ne qoft se ndonjeri do te ndaj postime te tija ne blog "kontktoni ne " fb.com/mylifeteam
http://Seo123.ml

Gjithashtu do te doja te dija mendimin tuaj per emrin e domanit .
Hoxy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur