Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-03-2016, 12:43   #1
berisha
Anėtar i ri
 
Avatari i berisha
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
berisha ėshtė nė rrugė tė mbarė
si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

peshendetje si mundet te me ndimoj dikush
se si mundem ti bart gjithqka qka ka ne merrjep.com
tek babadin.com po deshiroj ti qes a ka kush se din te me ndimoj
flmper mirkoptim
berisha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2016, 14:21   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,196
Thanks: 6,877
Thanked 3,189 Times in 1,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

Berish eshte gje qe sbehet. Database eshte pasuria e nje webi dhe kjo pasuri do kohe qe te behet duke postuar rregullisht. Keshtu qe mos prit se ska per te ren gje nga qielli por veju punes.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2016, 08:56   #3
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

Hajdut

Ē'ėshtė ai emėr qė i ke vėnė web- it tėnd, tė ngjan sikur do shesėsh qofte
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-04-2016, 21:50   #4
berisha
Anėtar i ri
 
Avatari i berisha
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
berisha ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

www.peshkuiart.com e ka ket funksion ne fillim i ka funksionu e tash se di a funksionon mo a jo
berisha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-04-2016, 22:55   #5
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 650 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

Nese kane lene kodin html hapur mund ta grabisesh tjetrin, por nuk besoj qe ata te merrjep jane aq budallenj.

Nderto faqen tende djale i mbare jo duke vjedhur, pastaj e kupton dot qe edhe nese do marresh kerkesat e shitblerjeve ne ate faqe shume shpejt faqja jote do te urrehet sepse ti nuk ben update te informacionit te hedhur, ajo qe te duket e lehte per ta marre sot do te kthehet ne nje bumerang.

Psh, nje makine e dale ne merrjep mund te jete shitur para tre muajsh, zotrote do vazhdosh ende ta reklamosh si te pa shitur sepse nuk ke asnje info se ceshte bere me objektet ne shitje.

Nese do te vjedhesh usera fillo reklamo faqen tende dhe jo te vjedhesh material i cili eshte gjate gjithe kohes ne upgrade.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2016, 10:37   #6
Hoxy
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Hoxy ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

Thjesht eshte e pa mundur ti bartesh te gjitha produktet qe ka nje blog ne nje blog tjeter .duhet te kesh akces ne llogari te nje blogu tjeter dhe te besh back up database dhe ta bartesh ate ne nje blog tjeter.
Disa qe thojn a jan kodet e hapura html ose te mrojtura eshte vetem nje index qe do ta shtoje ne faqen tuaj qe ne fund eshte pune koti dhe sja vlen te merresh me ate .
Hoxy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2017, 20:17   #7
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 69
Thanks: 5
Thanked 17 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

po kerkone dicka vertet absurde. mundohu te puno fort vete per te arritur dica dhe jo me kopjime, psi nuk behet fjale qe ti te kopjosh nje plugins ose edhe nje pamje, por koplet databasen e faqes.
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2017, 22:26   #8
tupac.al
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Apr 2017
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
tupac.al ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

Pershendetje!
Esht dicka qe behet, nese ke pak njohuri ne Gjuhen e programimit PHP!

Nese kerkon qe te ta ndertoj dikush, me kontakto ne inbox gjithmon kundrejt nje pagese 50€
tupac.al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2017, 16:18   #9
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim

provo teleport ose software te ngjashem
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur