Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-02-2016, 20:31   #1
Arditi7
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Arditi7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.

Pershendetje jam duke kerkuar nje akunt google adsense te verifikuar dhe me pin pra te gatshme per payout. nese keni nje akunt te till mund tme shkruani ne pm.
Arditi7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2016, 09:00   #2
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.

Gjete Kishe ku te falesh.
Deri ne korrik vetem nje nr i kufizuar aplikimesh do pranohen.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2018, 23:47   #3
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.

Pse fjala cunt, account and country kane te njejten rrenje?

Ne menyre qe te futesh ne to duhet te kesh akses. Por, me lindi nje mendim.

Ne qofte se futja ne to kerkon nje lloj kodi te caktuar atehere ai mund te thyhet fare mire nga eksperte si webmasters, hackers, illegal emigrants and stupid thiefs. Plus kesaj ne qofte se dikush kap dike dhe i ben nje lloj shantazhi per te mbrojtur familjen apo veten e vet personi do te detyrohet qe te jape kodin e aksesit.

Prandaj une them qe te heqim gjithe kodet dhe te veme celsat. Nqs une them se celsi me humbi, celsi kjo gje fizike, eshte me veshtire te dale nga koka e dikujt i cili eshte nen presion psikologjik apo nen efektin e pijes dhe te droges.

Prandaj. Down with codes!

Long live the keys!


PS. Sa qejf eshte kur te duket vetja si eksperte ne dicka per te cilen nuk ia ke idene POR di qe NIP eshte ne nder te kusheririt te babit tim emri i nuses se te cilit eshte Pina.Eleonore
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur