Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-01-2019, 22:07   #1
mevlans
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
mevlans ėshtė nė rrugė tė mbarė
Sopa Manager | MENAXHERI I RRJETEVE SOCIALE

Sopa Manager WEB Kliko
Social Media Manager, Menaxheri i Rrjetit, Menaxheri i Komunitetit Social Media dhe mė shumė!

Instagram
• Krijojmė, editojmė dhe publikojmė foto, video.

Facebook
• Krijojmė, editojmė dhe publikojmė foto, video dhe tekste me drejtshkrim.

Website
• Krijojmė Domain ,Template ,Script ,theme etj.

Website : https://sopa-manager.net/
mevlans nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
manager menaxher

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur