Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2015, 01:13   #1
ethanleung
Anėtar i ri
 
Avatari i ethanleung
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ethanleung ėshtė nė rrugė tė mbarė
Zombie Sniper-Survival War

Snajper, tė marrė armėt tuaja! Le tė luftuar zombies pėrsėri nė ferr! Mbijetojnė ose vdesin, ju jeni shpresa e fundit!
Merrni atė nga Google Play:
https://play.google.com/store/apps/d...sniper.survive
Zombies janė shkatėrruar kudo. Zombies evoluar ecin jashtė nga vende tė errėta, mė shumė njerėz duke u infektuar nga virusi mumje. Persona humbėn jetėn nė luftėn kundėr zombies luftės. Ata qė kishin mbijetuar nė kėtė luftės kishin ikur larg, duke shpresuar pėr tė shpėtuar. Ju si vrasės mumje elitės jeni shpresa e fundit. Ruajtur mbetjet e njerėzimit duke infiltruar qytetin mumje-infektuar, ēorape deri nė furnizime, shpėtimin civilėt dhe duke sjelle ato tė sigurisė, ndėrsa therjen ato mutants qė merr nė rrugėn tuaj! Prisni pėr ēfarė? Zombie Sniper-Survival Lufta ėshtė personi i parė pėrvojė revole pėr Mobile Android dhe tabletė! Ėshtė koha pėr tė ngarkuar jashtė armėt tuaja dhe pėr tė marrė veten fikse
Snajper, si kufi mumje, tani marr forcat tuaja armė dhe sulm tė vdekurit nė kėmbė, tė bėjė njė e shtėnė vrasin dhe tė ndaluar kėtė ndjesi mumje tė kėsaj lufte botėrore mumje!
Ēfarė armė qitje ne kemi marrė?
Qitje armė, seri MP, refiles snajper, revolver, hark, armė tė shkurtėr, kamė, Nihontou, pa elektrike, armė automatike, seri P90, Katana dhe mė shumė. Cili ėshtė tuaj tė preferuar? Distancė tė shkurtėr apo tė mesme, zgjedhja juaj.
Props: bombė, plumba, plumba argjendi

Ēfarė armiq Zombie ne jemi pėrballur?
Zombies normale: burri dhe gruaja u kthye zombies;
Zombies fuqishme: atletėt u kthye zombies mėdha, zombies mėrzitur, zombies tė shpejtė, etj
Zombies kafshėve: qentė, bat, zogjtė, pothuajse tė gjitha krijesat janė tė infektuar.
Zombies evoluar: ato evoluar ecni nga vende tė errėta. Ata duan gjakun dhe trurin. Ata janė mbledhur, organizuar dhe sulmuar njerėzit.
Ēfarė strategji kundėr zombies?
Zombies Kėrko dhe xhiruar: Tunele, vendet e errėta nėntokėsore.
Ne po pėrballemi me zombies nga tė katėr anėt, ajo ėshtė shumė e errėt pėr tė parė qartė, por ata janė rreth nesh. Jo hezitoni, xhiruar dhe pėr tė luftuar ose ju do tė vdisni dhe tė kthehet nė zombies. Mos harroni pėr tė xhiruar nė kokė, pėrndryshe ata nuk janė aq tė lehtė pėr tė vrarė.

2) objektivat Fake tėrheqė zombies zombies evoluar:
Zombies evoluar mbledhur kudo, madje edhe nė vende tė lehta, ēati tė lartė, platformė, stacion, rrugė, ata janė tė sulmuar njerėzit. Si njė snajper elite amerikane duhet tė marrė njė pikė tė shtėnat snajper tė lartė, dhe tė pėrdorin objektivat rreme pėr tėrheqjen e tyre dhe tė pėrdorin bomba pėr goditje ata larg.

3) Kill kafshėt mutant parė.
Ato kafshė transformuar pėrgjakshme janė vicioz, mund tė sulmojnė me mė shumė dėme. Vrasin ata tė parė.

4) Upgrade armė dhe pajisje
Ajo ėshtė shumė e konsumon kohė pėr tė ngarkesės plumba. Upgrade armė pėr tė ngarkuar mė shumė plumba.
Pajisur veten me forca tė blinduara, props, dorashka, dhe armė. Tė nxjerr njė pėrfundim dėmtimin, mos u infektuar nga virusi mumje.

5) Zgjidhni arma e duhur pėr zombies tė veēanta
Disa zombies kanė evoluar, ata mund tė rezistojė tė shtėnė. Po, njė hark, plumba argjendi, armė tė rėnda zjarri pėr tė hedhur kokėn e tyre jashtė ėshtė metoda mė efikase.

6) Mėnyra e Endless: vrisnin sa mė shumė zombies si ju mund tė
Tė marrė njė pikė, dhe tė fillojnė pėr tė snajper zombies. Ata do tė shfaqet gjithnjė e mė shumė, sfidė dhe le tė na tregoni se sa ju mund tė vrasin nė mėnyrė tė pafund.
7) jetojnė deri Sniper TUAJ
Bėhu i gjahtar para se ju jeni tė gjuajtur
Tė testuar aftėsitė tuaja tė shtėnat kundėr snajperistėve tė tjerė tė vėrtetė
Gjej objektivin tuaj! Synojnė! Shtėnė!

Vizitoni vende mė shumė tė klasifikuara nė kėrkimin tuaj pėr tė eliminuar ato zombies vicioz. Ju jeni kufiri i kėsaj beteje kundėr rrezikut tė lartė tė kėsaj bote!


Na ndiq:
https://www.facebook.com/demongames/
ethanleung nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur