Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-09-2015, 00:12   #1
acidilaw
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
acidilaw ėshtė nė rrugė tė mbarė
BukNat - Bukuritė Natyrore

Ky eshte blogu im i ri ku ne qofte se kohe pas kohe e shiqoni do te merrni njohuri interesante rreth botes qysh nga kohrat e lashta deri tek ato moderne.
Do te me nderonit ne qofte se beni like faqen time ne facebook.

Gjithsesi faleminderit per kohen qe ndat per kete postim.
Kodi:
Facebook Page: https://www.facebook.com/buknat
Kodi:
Website: http://www.buknat.blogspot.com/
acidilaw nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2015, 10:59   #2
acidilaw
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
acidilaw ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: BukNat - Bukuritė Natyrore

Linku i ri i website: http://www.duajenatyren.blogspot.com/
acidilaw nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2015, 12:38   #3
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,547
Thanks: 3,652
Thanked 4,203 Times in 2,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BukNat - Bukuritė Natyrore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga acidilaw Shiko postimin
Ky eshte blogu im i ri ku ne qofte se kohe pas kohe e shiqoni do te merrni njohuri interesante rreth botes qysh nga kohrat e lashta deri tek ato moderne.
Do te me nderonit ne qofte se beni like faqen time ne facebook.

Gjithsesi faleminderit per kohen qe ndat per kete postim.
Kodi:
Facebook Page: https://www.facebook.com/buknat
Kodi:
Website: http://www.buknat.blogspot.com/
Qe te jete me intersant dhe me e vecante duhet te shtosh foto nga natya shqiptare, se me ato mrekullite e botes ka kush merret.

Te dhash 1 like ketu se snuk facebook.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur