Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-09-2015, 20:20   #1
fatjanhushi
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
fatjanhushi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjoba Online - Njoftohu kur merr Gjoba - Android App

Shkarko ketu: https://play.google.com/store/apps/d...id.gjobaonline

Gjoba Online eshte nje aplikacion per Android pa pagese dhe ben te mundur kontrollin me lehtesi te gjobave te automjeteve.
Ky NUK eshte aplikacion zyretar i miratuar nga Ministria Puneve te Brendshme dhe nuk permban te dhena per drejtuesit e automjeteve.

Te dhenat terhiqen direkt nga faqja zyretare e Policise se Shtetit Shqiptar duke derguar nje kerkese elektronike. Aplikacioni thjesht proceson kerkesen dhe afishon te dhenat tek perdoruesi dhe nuk do te ruaj kurre te dhenat e perdoruesit ne vendndodhje tjeter pervec se ne pajisjen mobile te perdoruesit.

Qellimi i realizimit te ketij app eshte njoftimi i perdoruesit ne rast se ka gjobe te pa pagurar. Prandaj mbani te instaluar kete app dhe mos e fshini pasi keni kontrolluar per gjobe sepse do te njoftoheni menjehere nqs merrni nje gjobe, duke bere keshtu pagesen brenda afatit per te perfituar dhe zbritje nga gjoba.

Shkarko ketu: https://play.google.com/store/apps/d...id.gjobaonline
__________________
Fatjoni.com
fatjanhushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
albania, android, gjoba, makina

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur