Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-09-2019, 15:59   #241
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,413
Thanks: 17,331
Thanked 22,100 Times in 8,584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Pse kaq i ashper? Eshte ndoshta natyra e tij?

Edhe une jam i ashper ne pamje te par por pastaj e zbuse kur filloj te flas e te buzeqesh

Per mendimin tim rrespekti nuk fitohet nga ashpersia dhe rreptesia por nga menyra e sjelljes. Kjo e fundit eshte me afatgjate sepse e ben njeriun te te doje e te punoje me ty dhe jo per ty. Ky eshte kyci i 'leadership-it'. Te besh vartesit e tu te duan te punojne me ty e jo ti trajtosh sikur punojne per ty.

Une kam viten ne profesionin time dhe kete gje e kam konstatuar eshte e sigrute qe fuknsionon me mire. Ashpersia dhe rreptesia jane gjeja e fundit kur asnje gje tjeter nuk funksionon.

Dashuria dhe rrespekti jane me afatgjate se te perdorsh autoritetin duke u munduar t'ja fusesh friken vartesve. Te parat jane shume te veshtira per t'u arritur prandaj jane edhe me afat gjate.
thjesht nuk ka tolerim kur dikush ben gabime ore minute dhe ai duhet ta korrigjoj...po per ndryshe ben shaka thjesht mban distance, spara krijon shoqeri ne pune..kurse un e kunderta, disa kolege ne pune i kam
bere shoqe dal per te ngren me to, shkojm ne disa events, madje eshte e vetmia shoqeri qe kam sepse te tjerat jan me ore larg dhe si kam pare me vite
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 16:16   #242
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,487
Thanks: 7,038
Thanked 2,981 Times in 1,376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Yes ashtu nice jan prandaj rri kaq ne forum ...lol
Le te themi qe na mungon ajo shoqeria e Shqiperise ...
Ktu jan fallco Mano , po ca njerez jetojn ne lala land i mbushin mendjen vetes se esht ok ....prandaj jan te gjith me qen e mace nga vetmia...e stakojn prinder e femij.
Sorry po un e shoh shoqerine si esht like it or not i dont care
Fatkeqesisht shoqeria kudo neper bote eshte duke marre tatepjeten.
__________________
The problem is, you think you have time.
🖤 (1)
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 16:28   #243
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Hahah thank you, ne u takuam ne pune, dhe ishte i vetmi mashkull qe smu duke creepy, madje kishim muaj qe punonim bashk dhe si flisnim njeri tjetrit lol
P.O. dreqi Ta haje... a durohet lloj lloj turiri ne pune , kot pa lidhje . 😹

Nese kerkon relata te mirA dhe ti trajtosh mire , jepu bonuses, give them an extra week payed holidays , rritu pozicionin , treat them to a Night out , cinema , golf , get them lunch or whatever .... ka ikur koha e shtrengimeve te Duarve dhe k’tyre fjaleve pa lidhje. 🙃

Budalleqe tipike.. Lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 16:30   #244
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Fatkeqesisht shoqeria kudo neper bote eshte duke marre tatepjeten.
Per mendimin tim Ka te beje zgjedhja , jo Shoqeria. Shoqerite egzistojne kudo .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 17:04   #245
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,256
Thanks: 4,112
Thanked 6,837 Times in 2,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Keshtu ka qene perhere, vetem ska pas info kaq shume.
Ka qene dhe turp te shpreheshin lirshem, sidomos grate.
Dikur po te te ngacmonin fajin e kishe ti dhe vetem ti. Merrje mqaf gjithe familjen.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Prudence : 13-09-2019 nė 17:07
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 17:21   #246
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Tecken e mences...12 faqe per nje llaf plot qytetari si llafi "embelushe" inglizqe, " sweety "....na hallakaset me keto gjerat "me gjera" profesionale...po ne qe skemi buzinec te madh, s'kemi HR, MR, KR, TR e QR..... e qe shesim ne rruge me tezge si tia bejme kur na thone lloj lloj embeltimesh e ledhatimesh me sy dhe goje....eee ???

duhet me hap ni tem te re me duket.....
Zakonisht meshkujt p.... ankohen tek HR, ose femrat qe jane katastrof ne karakter, shkojn ankohen te HR per cdo gje, cool, ato femrat qe nuk i jep vemendje apo zezaket nese nuk i shkon pershtati, shkojn tek HR per te raportu per racizem, biles zezaket femra vetem ne HR rrin, edhe qajn me lot kishe ke tregu racizem ndaj tyre, me pat ndodhe nje, por i dul genjeshtra shpejt.
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 17:28   #247
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,410
Thanks: 78
Thanked 321 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Mardheniet profesionale jane pjese e jetes sone . Ne cdo fushe profesionale, kemi te bejme me dy kategori bashkpunetoresh. Me ata te cilet na japin direktiva dhe me ata te cileve ju japim ne direktiva.

Ne te dyja rastet kerkohet me te drejte te kemi nje relate formale ne raport me punen.


Midis shume skenareve qe perseriten vazhdimisht dicka me terhoqi sot vemendjen.

Nje njeri qe ka ne dore dosjet e kontrollit te punes sime , sot ne nje mbledhje kur u pershendetem me tha “ sweety”. Nuk reagova por ne fakt mendja me ngeli. Nuk eshte tip flirtues dhe pozita qe ka e ben edhe me shume te rrepte nga c’eshte ne te vertete.

Disa pyetje me linden e mendova t’i ndajme ketu se bashku e temesojme nga eksperienca e njeri-tjetrit:
Me thirri ashtu sepse...


-ndoshta ngaqe eshte me i madh?
-ndoshta ngaqe jam ne cdo raport me vleresim maksimal ?
-mund te jete shprehi e tij?
-mos valle mirsjellja ime eshte interpretuar djallezisht ne mendje te tij?

-po alarmohem kot?Si mendoni?
Je alarmue kot.
Hiq asgja s`ka kuptim cka te tha ai.
🖤 (1)
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 18:52   #248
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 781
Thanks: 0
Thanked 177 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Na je ngjitur nga pas si morr .

Te me mbushesh mendjen per c’fare ?!! Se kush eshte entitled
To their OWN opinion, gjer ne k’te rastin tend . Pikerisht per raste te tilla flasim ne nje fare forme.

Qepe tani dhe na u hiq sysh .
Ik o gardiste e kuqe, se ne te gjithe diskutimet rolin e kapteres ben.

Te gjithe po te tregojne, si jane gjerat vetem ti kalon ne shprehje boshe, te pergjithshme, dhe kundershton sa oer te kundershtuar.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 19:21   #249
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Tema ja arriti qellimit.auf Wiedersehen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 19:22   #250
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,218
Thanks: 1,509
Thanked 2,107 Times in 1,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
thjesht nuk ka tolerim kur dikush ben gabime ore minute dhe ai duhet ta korrigjoj...po per ndryshe ben shaka thjesht mban distance, spara krijon shoqeri ne pune..kurse un e kunderta, disa kolege ne pune i kam
bere shoqe dal per te ngren me to, shkojm ne disa events, madje eshte e vetmia shoqeri qe kam sepse te tjerat jan me ore larg dhe si kam pare me vite
Atehere punonjesve u mungon trajnimi ne pune, ose vullneti per te mesuar punen. Ky eshte problem tjeter.

Une kam 18 vjet ne profession dhe 95% e atyre qe kam punuar epror dhe vartes jam akoma lidhje edge sot.

Une jam i shkueshem me te gjith por ama po e pash qe je i/e keqe une te ve vizen e kur te ve vizen une, rri larg shume larg
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 19:22   #251
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Tema hot. Auf Wiedersehen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 19:26   #252
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,182
Thanks: 2,531
Thanked 4,547 Times in 2,929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
E di ti qe edhe gruaja ime me thot te njejten gje. Me sa duket femrat i druhen me shume femrave te tjera sesa epshit te burrit

Por c'ti bej une vetes, jam i embel, nuk e ndryshoj dot natyren

U pika qunit lol e mire se e morem vesh po mjaft tash
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 19:29   #253
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,182
Thanks: 2,531
Thanked 4,547 Times in 2,929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
gjithmone i them tim shoqi mos u trego shume i sjellshem me punonjeset apo me femrat ne pergjithesi se do te te keqkuptojne
Qofsh ti qe sbehesh xheloze, se kjo miresjellja e partnereve sidomos ndaj femrave, ta shpie ne maj te hundes ndonjehere lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 19:33   #254
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 781
Thanks: 0
Thanked 177 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Qofsh ti qe sbehesh xheloze, se kjo miresjellja e partnereve sidomos ndaj femrave, ta shpie ne maj te hundes ndonjehere lol
Je msu ne shqipri ti, qe jane doktoret nursez si Rexhina...lol

Doktori duhet te sheroj me fjelen dhe doren e mire. Problemi ne France nuk jane femrat, por meshkujt per doktoret, se jane icik jagshesh,..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 22:35   #255
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Bibla tregon pėr burra dhe gra qė ishin kurorėshkelėse, por i ndaluan mekatet dhe u bėnė miq tė Zotit.

1 Korintasve 6: 9-11 .

PS....pyesni bycen mire SOT.

Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 22:44   #256
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,534
Thanks: 161
Thanked 1,274 Times in 949 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Ai pisi i paska thene sweety ! !!!!!

E ka teperuar keq.

Po te jete tip flirt mire eshte leaf por mos e ka me ate kuptimin tjeter si i behet? !!!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 07:34   #257
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Perseri bibla shkruan....kur ke mendime te turbullta=FALU.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 07:37   #258
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Perseri bibla shkruan....kur ke mendime te turbullta=FALU.
kaubojsit kane shum mendime te turbullta fale uraganeve
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 07:54   #259
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,256
Thanks: 4,112
Thanked 6,837 Times in 2,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Po sikur keto pune mos ti bej eprori por nje koleg i te njejtit nivel si ju?

Cdo benit?

Nja ca ketu, do e kishin shemb nė dru. Po ju te tj?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur