Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-09-2019, 22:02   #561
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,491
Thanks: 4,139
Thanked 4,476 Times in 2,997 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
E mire se ne kete rast je treguar pak nje anes , te siguroj qe edhe shqiptaret e kosoves nuk kane ndonje simpati te vecante ndaj nesh (shqiptareve te shqiperise) ndonese me te drejte lol, ne po ham kokat mes veti (sic ke thene e vete) jo me te presim te na duan te tjeret....

Upsss ora te iki me ngadale une lol ,per cdo rast ju kunder pergjigjet Mano tash
jo be cfare, shka je be tu folen 4-5 veta mundemi ti kemi ne qashtu badlist, se shumicen i mbajme ne likelist

veq edhe xhirmonine si ta mundemi, po i marrim gazuzat me veti edhe pe ndreqim bashkim kombetare te pdhazhi

Shyqyr qe nuk e percjelle futbodhin qfare ekuacione matematike i shenderrojme ne formula te pergjithshme qashtu.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 07:28   #562
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,196 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Andje LOKic pėr Kombėtaren shqiptare: Une nuk i dua ata o vlla.

Komentatori i njohur, Andin Lokaj ka bėrė njė deklaratė tė ēuditshme pak para ndeshjes historike Angli – Kosovė.

Lokaj deklaroi se nuk e do Kombėtaren e Shqipėrisė dhe se e do vetėm tė Kosovės. Kėtė deklarat ai e tha nė emisionin “Imazh” nė Radio Televizionin e Kosovės, ku edhe ėshtė i punėsuar.

“Unė nuk e dua Shqipėrinė o vlla, e dua Kosovėn. Kėto janė sene tė babadimrit. Kosova e ka kombėtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.


Shenimi per vashi nga ARBENI...ky ka te drejte ne dy pikat me KRYESORE.

E para....nuk e do te shtequajteren ame,por LJUBI ate materu-n e tij.

E DYTA...ky gjinja ka,kombetaren e tij,shtetin e tij dhe flamurin e tij,pra ka 100% te DREJTE.

KONKLUZIONI: keta jane novi serbi,pasiqe xhonturqit kane hupe.PRA qe ta kuptoni SHQIPEN TIME: vendosju TAKSA 100% kur te vine ne Shqiperi per...pllazhna,hajgare,tregeti apo muschi.Sepse disa SPECIE te ky forum,kur ndodh ndonje ngjarje e tille nga ALBANET pre HISTORIK,te cajne DARET me ato KOMPLEKSET cijellace serbe.Kombetarja e ketyre dinareve te kosoves eshte nje FLLUSKE sapuni,qe do e plasin CEKET.Kombetarja e jone shqiptare,duhet te kete inatin e luftes midis vetes apo fisit.Kshu u luante dhe DIKUR....thyje kembet per te mundur shokun ose EGO POZITIVE ne FUSHE.Por keta KALBSAT tane nuk kane CMIRE perspektivuese.

CEKI-kosovo e geni te GARANTUAR qe kjo e dyta do HUPI,sepse ishin ZERO ne pjesen e pare ku u igracuan na Prishtinu.KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 15:39   #563
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,410
Thanks: 78
Thanked 321 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Andje LOKic pėr Kombėtaren shqiptare: Une nuk i dua ata o vlla.

Komentatori i njohur, Andin Lokaj ka bėrė njė deklaratė tė ēuditshme pak para ndeshjes historike Angli – Kosovė.

Lokaj deklaroi se nuk e do Kombėtaren e Shqipėrisė dhe se e do vetėm tė Kosovės. Kėtė deklarat ai e tha nė emisionin “Imazh” nė Radio Televizionin e Kosovės, ku edhe ėshtė i punėsuar.

“Unė nuk e dua Shqipėrinė o vlla, e dua Kosovėn. Kėto janė sene tė babadimrit. Kosova e ka kombėtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.


Shenimi per vashi nga ARBENI...ky ka te drejte ne dy pikat me KRYESORE.

E para....nuk e do te shtequajteren ame,por LJUBI ate materu-n e tij.

E DYTA...ky gjinja ka,kombetaren e tij,shtetin e tij dhe flamurin e tij,pra ka 100% te DREJTE.

KONKLUZIONI: keta jane novi serbi,pasiqe xhonturqit kane hupe.PRA qe ta kuptoni SHQIPEN TIME: vendosju TAKSA 100% kur te vine ne Shqiperi per...pllazhna,hajgare,tregeti apo muschi.Sepse disa SPECIE te ky forum,kur ndodh ndonje ngjarje e tille nga ALBANET pre HISTORIK,te cajne DARET me ato KOMPLEKSET cijellace serbe.Kombetarja e ketyre dinareve te kosoves eshte nje FLLUSKE sapuni,qe do e plasin CEKET.Kombetarja e jone shqiptare,duhet te kete inatin e luftes midis vetes apo fisit.Kshu u luante dhe DIKUR....thyje kembet per te mundur shokun ose EGO POZITIVE ne FUSHE.Por keta KALBSAT tane nuk kane CMIRE perspektivuese.

CEKI-kosovo e geni te GARANTUAR qe kjo e dyta do HUPI,sepse ishin ZERO ne pjesen e pare ku u igracuan na Prishtinu.KAQ.
Arbeni thue ?
I rrxumi thuj.
Krejt hajvan ishe bre....po kush .koq.et asht lokaj...asht ndonji mu.t ekstrakt turko-sllav.
Qa lidhje ka ai me shqiptaret e Kosoves.

Sa i perket futbollit tash...na e kena ne plan me mujte Mali e Zi njiher.
Masanej folim.
Hajt tung njiher

Edhe Thrsti m`ka habit keq,shqiptaret e Kosoves, na quejti krimba...
🖤 (1)
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 07:15   #564
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Kosova tani e ka vete fatin ne dore per te shkuar apo jo ne Euro2020! Ndeshja kalon nga Praga, me Malin e Zi ne Prishtine, nuk diskutohet fitorja, madje duhet rregulluar golavarazhi...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 08:00   #565
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,196 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Arbeni thue ?
I rrxumi thuj.
Krejt hajvan ishe bre....po kush .koq.et asht lokaj...asht ndonji mu.t ekstrakt turko-sllav.
Qa lidhje ka ai me shqiptaret e Kosoves.

Sa i perket futbollit tash...na e kena ne plan me mujte Mali e Zi njiher.
Masanej folim.
Hajt tung njiher

Edhe Thrsti m`ka habit keq,shqiptaret e Kosoves, na quejti krimba...
Kujtna i thune hajvan tina oooooooooooooo bre.Ne ekran publik nuk duhet te LLAPAQENEROSH.E kqyra qka gjinje asht ky...L.O.Q.J.A,pastaj thirsty eshte i rezervuar,pra do kete pasur nje ARESYE.Me Cekin ha DRU....sipas meje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur