Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-09-2019, 21:06   #501
Noe
Mi vida
 
Avatari i Noe
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,022
Thanks: 289
Thanked 229 Times in 171 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ca lloji esht ky ..se mo na rrafesh ore
Haha
Ste rraf jo.. maksimumi te zhdap
🖤 (1)
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 21:08   #502
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,413
Thanks: 17,331
Thanked 22,100 Times in 8,584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

take my nap with my kids
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 21:17   #503
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Po kqyr do....KERRA.

PS......eh mire

AproPO....kerri broj cetiri voziti Merkel ne..........KINE
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Frankfurt-hosts-the-international-Motor-Show-2.jpg (25.1 KiloByte, 37 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg img-3620-002-.jpg (21.6 KiloByte, 38 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg index.jpg (21.5 KiloByte, 37 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg Schwarz-rot-gold-an-der-Roten-Fahne-560x373-a2e5216301848931.jpg (20.6 KiloByte, 37 shikimet)
🖤 (2)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 21:20   #504
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
take my nap with my kids
REXHO...i hupa 50 euro SOT...o ters ky kurti
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 21:22   #505
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 781
Thanks: 0
Thanked 177 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
REXHO...i hupa 50 euro SOT...o ters ky kurti
Kush ta futi merr? Juvja, Bayern apo City?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 21:26   #506
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Kush ta futi merr? Juvja, Bayern apo City?
Jo....lujta me i rumun ne Casino apo lojera fati.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 21:29   #507
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 781
Thanks: 0
Thanked 177 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Jo....lujta me i rumun ne Casino apo lojera fati.
Aha, paske pas marr bonus ne pune,..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 22:53   #508
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,182
Thanks: 2,531
Thanked 4,547 Times in 2,929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
take my nap with my kids

Ah sa I mili, ta kacoj fare ta kacoj topolakun...

Jam si e vdekur per gjume
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 23:29   #509
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,413
Thanks: 17,331
Thanked 22,100 Times in 8,584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

flm eden, systema inshalla fiton dy fishin neser
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 23:30   #510
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,809
Thanks: 1,509
Thanked 8,634 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Celebrating Louie’s 2nd bday, e kam cu ne restaurant, lol. Jk
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 23:56   #511
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,640
Thanks: 5,548
Thanked 11,442 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Sa u ktheva nga puna
11 ore jane te lodhshme
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 00:37   #512
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
flm eden, systema inshalla fiton dy fishin neser
Po e the TI eshte e MARUME...

Ne moment po lexoj....

http://fax.al/read/article/21354282/...e-te-pasigurte

Si nuk rrine dot keta PESHTARAKET pa lepire BYCEN e te tjereve.

JA sa ishte pjesemarrja ne Moske... In der Hauptstadt lag sie bei 21,63 Prozent - etwa so hoch wie 2014(dhe kjo media nuk eshte perkrahese e
Putinit) Tashi tju thush ktyre KALBSINAVE qe shumica eshte akoma per Putin,dhe aresyeja qe humbi apo ra perkrahja ne Moske ishte....reforma e pensioneve.

Boahhhhhhhhhhhhhhh nuk gjen medie me MIZERJE se ne troje.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 00:42   #513
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Ndersa televizioni KATNAR tv shijaku qe eshte kosovo-qameror shkruajti...me mijra te arrestuar ne Rusi.

Shttttttttttttttttttttttttttttt mer ZHULA,se nryshe nuk u rriste opozita ne Moske me %,dhe keta ishin te majtet.

Gjeni COPA juve dhe ja u RRASNI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 01:04   #514
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

You ca't stop change any more than you can stop the suns from setting.


FAZIT.....Die Erfahrung ist wie die Sonne, sie lässt die Blüten welken aber.............. die Früchte reifen.

BRILIANT und ....

TSCHYSS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 10:39   #515
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,828
Thanks: 23
Thanked 2,837 Times in 1,769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
🖤 (3)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 11:20   #516
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,256
Thanks: 4,112
Thanked 6,837 Times in 2,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?🎭

Do pi nje gote te fotofte nga lengu i kumbullave "bmv".
IMG_7353.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
🖤 (2)
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur