Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-07-2019, 22:59   #21
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,649
Thanks: 1,845
Thanked 2,487 Times in 1,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
sh mire.urime Mano.
pa dyshim, qe do te kesh realizuar dicka te bukur...

qysh i dua une ?
po ja ; nje here njeren, nje here tjetren e nje here, t dyja bashke ;p
remix* ....
hidhi t dyja, praa.
Bash u kry.

Te paren shqipcen.

Te premten, zini rradhen tek dera e pallatit te kultures 'forumski-al(banski).hajde
Karrigja e pare rezervohet per Merin.

Te tjeret kerkojani bileten Mandit. Thojini ju kam rekomanduar une. Ua jem me gjysem cmimi. Mos shkoni tek Esther se po i kekruat gjysem cmimi do ua shtoi cmiminCmimi i biletave do te shkoi tek fondacioni 'strehimi i Ilirit'.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 23:02   #22
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,786
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Presidenti Ilir Meta ka ndihmuar ne berjen e terrenit politiko-institucional me te rreshqitshem edhe per veten e tij.

Nese do te shkarkohet e perballet me drejtesin, ku do te gjente strehim?

Se pari, mund te futet ne gjirin e partajs lesheliste me mbeshtetje ompozitare, gje qe nuk perben ndonji garanci;

Se dyti, mund te gjej strehim ne Hungari si puna e atij sllavo-maqedonsit;

Se treti, mund te strehohet ne ndonji vend bektashi ne lindje te mesme;

Se katerti, …

A do ta ndjeke mona like-floririn, apo do te mbahet ende nen flamurin leshelist?
ke shume te drejte shoku ramiz
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 00:35   #23
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ja keshtu elaboroni ju duke e bere/fantazuar shokun MetaArin si Tarzani....ne dem te shoku_Tankut qe nuk eshte ne linje me sa duket, e te jape versionin e tij por,..... duke e njojtur mire karakterin istikam gjymes bunker e gjymes faqore te mbushur plot me leng rrushi, te shoki T-se, medoj qe ay do te vinte shokun MetaArin ne maje te tytes....bash ne vendin e duhun.
une jam shoferi i zotit meta

shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 00:39   #24
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin

Se dyti, mund te gjej strehim ne Hungari si puna e atij sllavo-maqedonsit;

Se treti, mund te strehohet ne ndonji vend bektashi ne lindje te mesme;
Per piken 2....nuk e pranon se nuk ja mori parasysh LLAFET qe i tha Urbani...

Per PIKEN 3....po tju coje raki te bome vete ka Skrapari....LOL.Por nuk e pijne bektashinjte....andej.

J ose N......DOBET.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 07:46   #25
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,487
Thanks: 6,451
Thanked 7,012 Times in 3,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

E dha doreheqjen akoma ky ? Te bej doreheqjen nje here loool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 08:09   #26
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,786
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
E dha doreheqjen akoma ky ? Te bej doreheqjen nje here loool
Edi e beri president.selfie
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 08:32   #27
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,117
Thanks: 862
Thanked 3,191 Times in 1,781 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Sa her e lexoj titullin, me del qe eshte Ku do sterilizohet Ilir Meta ????
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 08:36   #28
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,786
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Sa her e lexoj titullin, me del qe eshte Ku do sterilizohet Ilir Meta ????
urime per titullin.

Meta do zhvirgjeroj Palmer pastaj do sterilizohet
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 09:36   #29
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,487
Thanks: 6,451
Thanked 7,012 Times in 3,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Edi e beri president.selfie
Ju mo lal sikur I keni mbyllur syte ... a ja ke idene e mban mend se c’fare ndodhi , krizen ne ate kohe qe u be president ?? Lool

Gabimi I Edit eshte , qe nuk e ka hequr me nje ashtu pa zhurme.. ky eshte I vetmi gabim . Lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 10:05   #30
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ju mo lal sikur I keni mbyllur syte ... a ja ke idene e mban mend se c’fare ndodhi , krizen ne ate kohe qe u be president ?? Lool

Gabimi I Edit eshte , qe nuk e ka hequr me nje ashtu pa zhurme.. ky eshte I vetmi gabim . Lool
Rama: Vizat nuk rikthehen se Shqipėria s’ka shkelur asnjė kriter.

Kryeministri shqiptar Edi Rama, ka qenė ndėr tė parėt qė ka reaguar pas vendimit tė Komisionit Evropian pėr tė mos rikthyer vizat pėr Shqipėrinė.

Rama deklaroi se vizat nuk rikthehen sepse Shqipėria s’ka shkelur asnjė kriter. “Ja dhe vizat s’u rikthyen siē predikuan e trumbetuan lajmėsit e qametit qė s’ndodhi! Komisioni Europian e refuzoi kėrkesėn e qeverisė holandeze dhe e vėrteta doli fiks siē ishte kur e thamė e shumėkush s’e besoi: Vizat nuk rikthehen sepse Shqipėria s’ka shkelur asnjė kriter”, u shpreh Rama. Komisioni Evropian ka hedhur poshtė kėrkesėn e Holandės pėr rikthimin e regjimit tė vizave pėr Shqipėrinė. Kėtė e ka bėrė tė ditur ambasadori i Bashkimit Evropian nė Shqipėri, Luigi Soreca. “Pas njė vlerėsimi tė kujdesshėm tė pėrmbajtjes sė njoftimit tė marrė nga Holanda dhe bazuar nė informacionet dhe tė dhėnat e rėndėsishme qė kemi, Komisioni Evropian mendon se nė kėto rrethana nuk pėrmbushen kushtet pėr tė aktivizuar mekanizimin e pezullimit tė vizave”, shkroi Soreca nė Twitter. Soreca theksoi se pas kėtij konfirmimi tashmė Shqipėria duhet tė ecė pėrpara dhe tė drejtojė energjitė drejt integrimit tė vendit nė Bashkimin Evropian para se tė merret vendimi nė muajin tetor.

AproPO


Me robaste el sueno cuando me dormi.

BESTIAL oder.......BOMBA.

Tschyss....RESTI.

Tema ska me vlere.

AWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 10:23   #31
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Ne te temcken e meckes do thoshte Cooly
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 13:37   #32
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,487
Thanks: 6,451
Thanked 7,012 Times in 3,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

E tha po kujt ja tha .. SystemA. Komunisteve te Dulles...Loool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 13:40   #33
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,309
Thanks: 1,618
Thanked 9,108 Times in 4,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Te pallati i Monikes. Mos ja qani hallin, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 13:49   #34
Musachia
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 62
Thanks: 26
Thanked 30 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Musachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

likja eshte djal me seder nuk iken nga presidenca pa zbrazur te gjith karikatorin si puna e ises ne podgorice, nuk eshte djal legen te dali nga zyra me presion.
Musachia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 17:25   #35
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,352
Thanks: 368
Thanked 669 Times in 486 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Musachia Shiko postimin
likja eshte djal me seder nuk iken nga presidenca pa zbrazur te gjith karikatorin si puna e ises ne podgorice, nuk eshte djal legen te dali nga zyra me presion.
likja esht me seder floriri, kari-katori esht pasuria stermadhe e pajustifikuar e tij; esht kaluar legenit - s'i ka then kush pun'e mbar gjith jeten, dhe ka hipur i komanduar ne postet me te larta qeverisese, dhe ne kete rolin e fundit po luan karten e patriotit, e cila dihet se eshte deviz e fundit e nje palo-nostalgjiku si puna e tij. E vetmja pozitive per te eshte se nuk esht i vetmi legen si ai.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 17:47   #36
Musachia
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 62
Thanks: 26
Thanked 30 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Musachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

patriotizmi eshte strofulla e fundit e legenllekut, ne te njejten menyre u soll edhe I krrusuri I vicidolit ne 2012 per 100 vjetorin, kur u kuptua praktikisht qe ora e tij kishte perenduar, filloi te fliste per shqiperi te madhe dhe camerine, aq sa greqia I beri note proteste, 8 vjet ne pushtet lyrashi nuk foli asnje fjal per camerine por vajti u fali detin atyre harixhinjve.

e kisha me sarkazem ate lart.
Musachia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 20:23   #37
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,252
Thanks: 1,423
Thanked 2,364 Times in 1,341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Qani hallin Likeve ju.... dhenė kemi marrė ne e s'kemi tė sosur....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 21:58   #38
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,880
Thanks: 4,396
Thanked 4,753 Times in 3,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

ku do strehoheni ju qeret, se akoma s`keni pare gje juve, kur te dali Avni Rrustemi, Skraparlliu te ua shkrep bataren, do beni kolonen 6-she per Durres duke ikur.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 22:36   #39
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,487
Thanks: 6,451
Thanked 7,012 Times in 3,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Mos heret vone... andej nga ka dalur. LooL
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 22:44   #40
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,947
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Mos heret vone... andej nga ka dalur. LooL
Andej s'hyn dot mė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur