Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-12-2018, 10:33   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,834
Thanks: 189
Thanked 271 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bushit te vjeter

Nje here Thaci e shpall sot , te merkuren dite zie per Kosoven, ky hajduti tjeter ul flamurin ne gjysme shtize ne Shqiperi.

Kaq '' zi'' nuk keni mbajt per ndarjen nga jeta te sa e sa heronjeve shqiptare, o galeb te qelbur shqipfoles, qe ja moret fytyren ketij kombi.

https://americaneye.al/presidenca-sh...-gjysmeshtize/

Citim:
Nė nder tė ish-Presidentit amerikan George H.W Bush, institucioni i Presidencės nė Shqipėri ka ulur flamurin nė gjysmėshtizė.

Nė njė njoftim nė Faceboook, kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta shkruan:

“Nė nderim e mirėnjohje tė veprės sė vyer tė Presidentit tė 41 tė SHBA-ve, George H.Ė Bush ndaj ndryshimeve tė para demokratike nė Shqipėri e qėndrimit tė tij tė palėkundur pėr liritė e tė drejtat e shqiptarėve, veēanėrisht nė Kosovė, nė vlerėsim e respekt tė thellė ndaj betejės sė tij tė palodhur pėr lirinė dhe shembjen e Murit tė Berlinit, Flamuri Kombėtar nė Institucionin e Presidencės ėshtė ulur sot nė gjysėmshtizė”.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 10:38   #2
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,151 Times in 5,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Veprim i zgjuar nga KaptinKALI i Skraparit,te tjeret nje leter kortezie dhe KAQ.

Nuk e dun Shqiperine me SHUME se MUA........jevgjit.

ArBENI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 13:53   #3
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,483
Thanks: 233
Thanked 464 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Nje here Thaci e shpall sot , te merkuren dite zie per Kosoven, ky hajduti tjeter ul flamurin ne gjysme shtize ne Shqiperi.

Kaq '' zi'' nuk keni mbajt per ndarjen nga jeta te sa e sa heronjeve shqiptare, o galeb te qelbur shqipfoles, qe ja moret fytyren ketij kombi.

https://americaneye.al/presidenca-sh...-gjysmeshtize/
Stop propagandes anti-amerikane.
U.S.A jane aleat historik strategjik i shqiptareve.

o qelbesire turkoshak

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ron : 05-12-2018 nė 14:24
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 14:00   #4
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,483
Thanks: 233
Thanked 464 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

........................

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ron : 05-12-2018 nė 14:05
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 14:18   #5
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,361
Thanks: 679
Thanked 1,233 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Kujto skraparlliu se me bythlepirje do i ndryshoj menjen amerikonve mos me i rras prangat.

E ka robi i cik dinjitet , kur se ben Anglia qe eshte simotra amerikes , e bejne Shqiptaret qe si llogarit njeri e jane gjalle apo vdek.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2018, 15:08   #6
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,834
Thanks: 189
Thanked 271 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
Stop propagandes anti-amerikane.
U.S.A jane aleat historik strategjik i shqiptareve.

o qelbesire turkoshak
Une jam aq '' turkoshak'' aq sac je ti bir prostitute, beje vet matematiken.

Duhet te kalojne 1000 vite o jevg, qe te arrish te pakten 1/10 e kontributueve kombetare qe kane gjysherit e mi per Shqiperine

Mos kujto se nuk te jam pergjigj ne ate temen tjeter dhe te kam harruar.

Bajge me 2 sy, emigrant jevgjit , qe lan pjatat ne amerike dhe i tregon shqiptareve kush eshte aleat e jo, e kush o cope hajvani???

nje shtet si amerika qe ka bere 60 grushte shteti neper bote??

I perdor shqiptaret si lekce dhe ka me i hedh si lecke e piset kur te vij koha, prandaj kemi si peshqesh ilir meten me edi ramen, prej amerikaneve ku ke emigru ti.

Po si mer bajge, te duket normale qe ulesh flamurin per vdekjen e 1 presidenti amerikan, kur flamuri nuk eshte ul per pervjetoret e sa e sa heronjeve shqiptare?

Po per ty Konstandini I madh eshte jo shqiptar dhe kopil, ndersa cifutet e amerikes jane pro shqiptare, e cope bajge me 2 sy.

enveri tipat si ty dhe lubonja duhet te kishte fut 50 vite brenda, se morra jeni.

Flit sic duhet, mos perfito se je online.

Ta theksoj fjaline e fundit, mos perfito se je online.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 15:09   #7
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,834
Thanks: 189
Thanked 271 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Kujto skraparlliu se me bythlepirje do i ndryshoj menjen amerikonve mos me i rras prangat.

E ka robi i cik dinjitet , kur se ben Anglia qe eshte simotra amerikes , e bejne Shqiptaret qe si llogarit njeri e jane gjalle apo vdek.
ti kujton vertet se amerikanet do i fusin prangat ilirit, rames apo berishes?

Vertete e beson?
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 16:25   #8
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,007
Thanks: 658
Thanked 394 Times in 188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

...sheeeeet cunaaaa...jo keshtu teta!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2018, 16:29   #9
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 379
Thanks: 254
Thanked 214 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

.........................................

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Erdhi Dimri : 05-12-2018 nė 16:32
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Erdhi Dimri pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2018, 16:43   #10
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,483
Thanks: 233
Thanked 464 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Rest in peace George H.W. Bush.
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ron pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2018, 16:50   #11
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,981
Thanks: 1,238
Thanked 7,168 Times in 3,177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Po mire politika kshu e ka. Pune e madhe se u ul flamuri per respekt. Turp I madh shumeee, posi. A thu se turpet e tjera I keni n’rregull atje. E lagu se lagu kjo pune.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2018, 17:57   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,790
Thanks: 12,828
Thanked 11,316 Times in 6,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 578
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

"Na rruat tallavaja"
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 17:59   #13
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,245
Thanks: 1,802
Thanked 1,941 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Vduqem per nje diskutim serioz dhe me peshe...
Sa te vije Sibi, te na trajnoje icik politikisht...
Po e pres...

U bete te gjithe shkencopolitike...
Nuk mendoni edhe per ne shtresat e uleta, pa zhvidhim kulturor..
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 18:13   #14
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,790
Thanks: 12,828
Thanked 11,316 Times in 6,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 578
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Po mire politika kshu e ka. Pune e madhe se u ul flamuri per respekt. Turp I madh shumeee, posi. A thu se turpet e tjera I keni n’rregull atje. E lagu se lagu kjo pune.
Nuk ėshtė tamam kėshtu siē thua ti.
Shteti duhet tė ketė seriozitet dhe dinjitet, nuk mundet qė institucionet e njė shteti tė bėjnė si t'u dojė b*tha secili sipas mėndjes vet.
Pėr kėto gjėra merret njė vendim dhe shteti vepron si njė i tėrė, nuk vepron Presidenca mė vete dhe institucionet e tjera mė vete.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 19:34   #15
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,979
Thanks: 305
Thanked 519 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Per turp Presidenca E shqiperise ul Flamurin Shqiptar per vdekjen e Bush

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk ėshtė tamam kėshtu siē thua ti.
Shteti duhet tė ketė seriozitet dhe dinjitet, nuk mundet qė institucionet e njė shteti tė bėjnė si t'u dojė b*tha secili sipas mėndjes vet.
Pėr kėto gjėra merret njė vendim dhe shteti vepron si njė i tėrė, nuk vepron Presidenca mė vete dhe institucionet e tjera mė vete.
Seriozitet e dinjitet duke filluar me like floririn president??
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur