Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-12-2018, 13:21   #1001
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,011
Thanks: 3,181
Thanked 5,691 Times in 1,912 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Sot:

Ecje nga liq. 6 te mgjesit.
Cheescake (bmv) gati ne frigo. 8:45
Kafe sheshi Skenderbej, nderrim dhuratash me nje shoqe. 10:00
Bera pak pazar.
Shkova tek mam e ndrysa pak.
Shkermoqa kulaēin e persheshit.
Fishekjzjarre nuk gjeta.
Kapoi-n po e ben vjehrri ne shtepine e tij.
Harxhen per persheshin po e ben vjehrra.
Hengra supe.
Edhe po rri.

Prudence nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 31-12-2018, 13:21   #1002
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,096
Thanks: 0
Thanked 456 Times in 340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Sot:

Ecje nga liq. 6 te mgjesit.
Cheescake (bmv) gati ne frigo. 8:45
Kafe sheshi Skenderbej, nderrim dhuratash me nje shoqe. 10:00
Bera pak pazar.
Shkova tek mam e ndrysa pak.
Shkermoqa kulaēin e persheshit.
Fishekjzjarre nuk gjeta.
Kapoi-n po e ben vjehrri ne shtepine e tij.
Harxhen per persheshin po e ben vjehrra.
Hengra supe.
Edhe po rri.

edhe ti pershesh?

o zot
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 31-12-2018, 13:27   #1003
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,011
Thanks: 3,181
Thanked 5,691 Times in 1,912 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
edhe ti pershesh?

o zot
Hahah po nje here ne vit e bejme. Jam rrit me kete rritual. Me pelqen.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 31-12-2018, 13:28   #1004
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,096
Thanks: 0
Thanked 456 Times in 340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

me pyeti nje here plaka para ca ditesh ca doja per vit te ri per gatim.
i thash cme pyet kot ne do perfundojme duke ngren pershesh
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Oxygen pėlqehet nga
i vjetėr 31-12-2018, 13:29   #1005
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,036
Thanks: 3,332
Thanked 3,580 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

persheshin e beni me qumesht apo me kos ? meqe ra dhafi
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 31-12-2018, 13:31   #1006
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,096
Thanks: 0
Thanked 456 Times in 340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
persheshin e beni me qumesht apo me kos ? meqe ra dhafi
kulac me pule/gjel dhe erza, gjera te tilla se un mar vesh vetem ta ha jo ta bej
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Oxygen pėlqehet nga
i vjetėr 31-12-2018, 13:31   #1007
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,011
Thanks: 3,181
Thanked 5,691 Times in 1,912 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
persheshin e beni me qumesht apo me kos ? meqe ra dhafi
Ky sot eshte pershesh me kapua (kaposh dmth)
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 31-12-2018, 13:32   #1008
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,036
Thanks: 3,332
Thanked 3,580 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

ku di gjo, pyeta, per keshtu persheshi nuk paskam degjuar me pare. Eshte si lloj supe apo gjelle do te thote.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur