Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-12-2018, 09:08   #301
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntorKFOR’i ua kujton serbėve se ROSU’ja mund tė shkojė nė veri pa leje paraprake


Zėdhėnėsi i KFOR-it, Vincenzo Graso, ka deklaruar se Njėsitė Speciale tė PK mund tė veprojnė nė veri edhe pa kėrkuar lejen e misionit paqeruajtės sė NATO-s.

Ai, nė njė intervistė pėr gazetėn serbe “Politika” pėr numrin e nesėrm, ka thėnė se Njėsitė Speciale tė PK (ROSU) kanė mandat tė veprojnė nė ēdo pjesė tė Kosovės pa marrė miratimin nga ana e KFOR-it.

Ndėrsa, sa i pėrket lėvizjes sė FSK, Graso tha se kjo duhet tė lejohet nga ana e komandantit tė KFOR-it, pėrcjell KP.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2018, 12:32   #302
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,036
Thanks: 3,332
Thanked 3,580 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

dhakum, kush shane, eshte i share, prej qitashit qe me pare

pa henger buke tha, askund nuk shkojme edhe mbushe Hasho garuzhden, edhe mos te jete i gicit, por krejte mish i viēit

__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2018, 14:34   #303
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor
Thaēi: Qeveria t’i rrisė pagat pėr ushtarėt e FSK-sė

24 dhjetor, 2018

Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi


Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi tha se do tė kėrkojė nga Qeveria qė tė rrisė pagat pėr pjesėtarėt e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės.

“Tash pasi e themeluam Ushtrinė, tė gjithė kemi njė unanimitet tė plotė tė mbėshtetjes sė Ushtrisė sė Kosovės, tė zhvillimit tė saj, tė punės sė saj tė mbarė, tė realizimit tė misionit tė tyre. Unė kam vendosur si president i Kosovės, si komandant suprem t’i propozoj Qeverisė sė Kosovės rritjen e pagave pėr ushtarėt e FSK-sė, qė ushtarėt, oficerėt tė kenė njė jetė tė dinjitetshme. Shpresoj se Qeveria do t’i pėrgjigjet kėrkesės sime nė mėnyrė pozitive”, tha presidenti Thaēi.

Kėto komente, ai i bėri pas njė dreke me pjesėtarėt e FSK-sė.

Presidenti Thaēi tha se Ushtria e Kosovės do t’i kontribuojė paqes kudo qė kėrkohet, duke shtuar se shpreson qė shumė shpejt ushtarėt e Kosovės tė mund tė marrin pjesė nė misionet paqeruajtėse nė botė.

Kuvendi i Kosovės mė 14 dhjetor ka miratuar tri ligje, tė cilat mundėsohet transformimi i FSK-sė nė Ushtri. Presidenti Thaēi tha se sapo tė arrijnė kėto ligje nė presidencė, ai do t’i nėnshkruajė ato.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2018, 11:40   #304
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntorRepublika e Kosovės zyrtarizon ushtrinė

28 dhjetor 11:02

Presidenti i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, ka dekretuar ligjet pėr ndryshimin e mandatit tė Forcės sė Sigurisė sė Kosovės.

Thaēi nė praninė e komandantit tė FSK-sė, gjenerallejtėnant Rrahman Rama dhe tė ushtarėve tė FSK-sė ka nėnshkruar tė tri ligjet, duke zyrtarizuar kėshtu krijimin e ushtrisė.

Pas kėtij nėnshkrimi presidenti Thaēi ka uruar popullin e Kosovės pėr zyrtarizimin e ushtrisė sė Kosovės.

“Edhe njė herė dėshiroj qė i nderuar komandant gjeneral Rama, ushtare dhe ushtarė tė Ushtrisė sė Kosovės, qė si president i Republikės sė Kosovės dhe komandant suprem i Ushtrisė sė Kosovės t’iu uroj juve i nderuar komandant, tė gjithė ushtarėt, oficerėt, nėnoficerėt dhe popullin e Kosovės”.

“Dua tė falėnderoj mbėshtetėsit ndėrkombėtarė, ShBA-tė dhe shtetet tjera aleate, nė kėtė ditė tė rėndėsishme tė zyrtarizimit tė Ushtrisė sė Kosovės me dekretimin e Ligjit pėr Ministrinė e Mbrojtjes tė miratuar nga Kuvendi i Kosovės mė 14.12.2018 dhe i pranuar nga Zyra e Presidentit tė Republikės sė Kosovės mė 26.12.2018. Ky dekret hyn nė fuqi nė datėn e nėnshkrimit. Edhe njė herė urime ushtria e Kosovės, juve ushtarė, ushtarake, oficerė, nėnoficerė. Faleminderit shumė populli i Kosovės pėr besim – Urime dhe fat”, ka thėnė Thaēi.Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2019, 14:17   #305
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntorTronditet Serbia: Serbėt tė interesuar masivisht qė tė shėrbejnė nė ushtrinė e Kosovės


Mediat serbe janė tronditur nga lajmi pėr 300 pjesėtarė tė komunitetit serb qė do t’i bashkohen ushtrisė sė Kosovės.

Ani pse njė numėr i madh i tyre u larguan vitin qė shkoi, interesimi i serbėve pėr tė shėrbyer nė institucionet e sigurisė nė Republikėn e Kosovės ėshtė mjaft i madh. Pėr vetėm 70 vende tė punės nė Forcėn e Sigurisė sė Kosovės dhe Ministrinė e FSK-sė, janė lajmėruar rreth 300 pjesėtarė tė komunitetit serb.

Institucionet janė tė vendosura qė edhe Forca e re tė jetė shumė-etnike dhe nė interes tė tė gjithė qyetarėve tė Kosovės.Ministri i FSK-sė, Rrustem Berisha i cili do tė drejtojė Ministrinė e Mbrojtjės, nė njė intervistė pėr KosovaPress flet pėr transformimin e FSK-sė nė Ushtri tė Kosovės.

Ai thotė qė kapacitetet aktuale Forca do t’i bartė nė mandantin e ri, dhe do tė zhvillojė tė tjera qė janė tė nevojshme pėr Forcėn e re.

I pyetur pėr pjestarėt serb tė cilėt nga presioni i Beogradit u larguan nga FSK, dhe plotėsimin e vendeve vakume aty, Berisha ka treguar qė ka mjaft interesim nga tė tjerė serbė.Ai ka bėrė tė ditur se nė tre mujorin e parė tė kėtij viti do t’i plotėsojnė ato vende tė punės.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2019, 16:03   #306
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,363
Thanks: 0
Thanked 1,138 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin


Tronditet Serbia: Serbėt tė interesuar masivisht qė tė shėrbejnė nė ushtrinė e Kosovės


Mediat serbe janė tronditur nga lajmi pėr 300 pjesėtarė tė komunitetit serb qė do t’i bashkohen ushtrisė sė Kosovės.

Ani pse njė numėr i madh i tyre u larguan vitin qė shkoi, interesimi i serbėve pėr tė shėrbyer nė institucionet e sigurisė nė Republikėn e Kosovės ėshtė mjaft i madh. Pėr vetėm 70 vende tė punės nė Forcėn e Sigurisė sė Kosovės dhe Ministrinė e FSK-sė, janė lajmėruar rreth 300 pjesėtarė tė komunitetit serb.

Institucionet janė tė vendosura qė edhe Forca e re tė jetė shumė-etnike dhe nė interes tė tė gjithė qyetarėve tė Kosovės.Ministri i FSK-sė, Rrustem Berisha i cili do tė drejtojė Ministrinė e Mbrojtjės, nė njė intervistė pėr KosovaPress flet pėr transformimin e FSK-sė nė Ushtri tė Kosovės.

Ai thotė qė kapacitetet aktuale Forca do t’i bartė nė mandantin e ri, dhe do tė zhvillojė tė tjera qė janė tė nevojshme pėr Forcėn e re.

I pyetur pėr pjestarėt serb tė cilėt nga presioni i Beogradit u larguan nga FSK, dhe plotėsimin e vendeve vakume aty, Berisha ka treguar qė ka mjaft interesim nga tė tjerė serbė.Ai ka bėrė tė ditur se nė tre mujorin e parė tė kėtij viti do t’i plotėsojnė ato vende tė punės.
Serbet apo pjestare nga nacioliteti serb nuk duhen lejuar ne asnje menyre ne ushtrine apo dhe policine e kosoves. Kjo dhe per sherbimet sekrete. Kategorike jo. Pse ? Mos beni foshnjarakun dhe shpikni ujin e ngrohte. Po qe se jane lejuar te tille te bejne pjese ne institucionet e siperm permenduar kjo tregon qe kosovaret nuk ja kane haberin si fundkionon shteti dhe je t'a meritojne shtetin qe aspirojne. Kete do e thoja dhe per ministrat apo zv. ministrat qe kane penetruar ne qeveri.
Vini gishtin kokes para se te jete vone. Gjaku nuk behet uje. Kosovaret me keto veprime tregojne se nuk j'a kane idene se cdo te thote : komb sllav apo sllavizem.

@Llokumi, coju fjale atyre te qeverise t'i vene gishtin kokes, se perndryshe serbet do j'u pushtojne prap dhe kete rradhe jo me pushke , por me peshtyma dhe me pordha. Serbi thote qe nje shqiptar i mire(kosovar),eshte nje shqiptar i vdekur. Kur u bene kosovaret kaq moderne dhe tolerante ? Kosova duhet te shperngule cdo kembe dhe cdo fryme serbi nga Kosova, pa asnje hezitim.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 05-01-2019 nė 16:08
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2019, 18:36   #307
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Serbet apo pjestare nga nacioliteti serb nuk duhen lejuar ne asnje menyre ne ushtrine apo dhe policine e kosoves. Kjo dhe per sherbimet sekrete. Kategorike jo. Pse ? Mos beni foshnjarakun dhe shpikni ujin e ngrohte. Po qe se jane lejuar te tille te bejne pjese ne institucionet e siperm permenduar kjo tregon qe kosovaret nuk ja kane haberin si fundkionon shteti dhe je t'a meritojne shtetin qe aspirojne. Kete do e thoja dhe per ministrat apo zv. ministrat qe kane penetruar ne qeveri.
Vini gishtin kokes para se te jete vone. Gjaku nuk behet uje. Kosovaret me keto veprime tregojne se nuk j'a kane idene se cdo te thote : komb sllav apo sllavizem.

@Llokumi, coju fjale atyre te qeverise t'i vene gishtin kokes, se perndryshe serbet do j'u pushtojne prap dhe kete rradhe jo me pushke , por me peshtyma dhe me pordha. Serbi thote qe nje shqiptar i mire(kosovar),eshte nje shqiptar i vdekur. Kur u bene kosovaret kaq moderne dhe tolerante ? Kosova duhet te shperngule cdo kembe dhe cdo fryme serbi nga Kosova, pa asnje hezitim.
cili shqiptar nuk do ta kishte deshirue ket por duhet ta dim se jemi ne shekullin e 21-te edhe jetoim ne europ e nuk ka kurrfar mundesie ne ket moment te bajm spastrimin etnik siq po thue ti ta shofim ne do kohra tiera
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2019, 19:02   #308
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,363
Thanks: 0
Thanked 1,138 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
cili shqiptar nuk do ta kishte deshirue ket por duhet ta dim se jemi ne shekullin e 21-te edhe jetoim ne europ e nuk ka kurrfar mundesie ne ket moment te bajm spastrimin etnik siq po thue ti ta shofim ne do kohra tiera
Europa o @Llokumi nuk thote bejini ministra, zv-ministra, ushtare apo police. Apo jo ?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2019, 21:34   #309
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,036
Thanks: 3,332
Thanked 3,580 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Pozdrav iz Kosova za Beligrad nga kumananti suprem zvarranik pdhus uqka hardhuce, pritni se po vijme, kur mberrijme nuk i dihet ama jemi nisur
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg E9C5EA5B-553D-482F-BF0B-EF227837F535.jpg (21.6 KiloByte, 32 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg BAEB0462-43AB-41CD-882A-7299864FFB64.jpg (21.4 KiloByte, 33 shikimet)
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 07-01-2019, 22:04   #310
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Pozdrav iz Kosova za Beligrad nga kumananti suprem zvarranik pdhus uqka hardhuce, pritni se po vijme, kur mberrijme nuk i dihet ama jemi nisur
plasni e kupni ju kundershtaret e armiqet e Kosoves e Ushtris se Kosoves dhe e Presidentit te Kosoves se per zotin smuni kurrsesi me e pengue perveq se me sha neper forume skini kurrfar mundsie tjeter
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2019, 22:05   #311
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,790
Thanks: 12,828
Thanked 11,316 Times in 6,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 578
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

U miratua o Llokum apo akoma?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2019, 22:17   #312
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,036
Thanks: 3,332
Thanked 3,580 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
plasni e kupni ju kundershtaret e armiqet e Kosoves e Ushtris se Kosoves dhe e Presidentit te Kosoves se per zotin smuni kurrsesi me e pengue perveq se me sha neper forume skini kurrfar mundsie tjeter
Me Albinin, kemi me ndreqe fringo te re jo qashtu fallco me emblemen fallco, pushka te pdhastikes ne parade te Hashimit. Edhe me e keqja, qe Hashimi ka me percjelle prej TV te njo gjykata e specialistave, qe po i thone
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 07-01-2019, 22:22   #313
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,151 Times in 5,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Me Albinin, kemi me ndreqe fringo te re jo qashtu fallco me emblemen fallco, pushka te pdhastikes ne parade te Hashimit. Edhe me e keqja, qe Hashimi ka me percjelle prej TV te njo gjykata e specialistave, qe po i thone
Ka NJEREZ te ZGJUAR...PRESHEVA.

https://www.preshevajone.com/shikoni...-thacin-video/

Ec ATY...PIRATO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 07-01-2019, 22:27   #314
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,036
Thanks: 3,332
Thanked 3,580 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ka NJEREZ te ZGJUAR...PRESHEVA.

https://www.preshevajone.com/shikoni...-thacin-video/

Ec ATY...PIRATO.
Hahaaaa ne nuk e kemi patur ushtrine si kumanant dhakumi xheneralli i ushtrise analfabetave shkollen e ka pasur per detyre ta ruaj nga jashte me kallashe, ama ne te kurre kembe shkelur nuk i ka
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 08-01-2019, 14:23   #315
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 8,620
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntorUshtare nė Brigadėn e Reagimit tė Shpejtė
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2019, 14:31   #316
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 106
Thanks: 169
Thanked 37 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Wink Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin


Ushtare nė Brigadėn e Reagimit tė Shpejtė
Mė fal zotėri Llakumi,

kjo qenka e bukur pėr Mis Univers,
sa pėr reagime tė shpejta, besoj se mbetet
pa frymė posa t'i vrapojė 100 metra...
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2019, 18:21   #317
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,979
Thanks: 305
Thanked 519 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ushtria e kosovės tė miratohet nė kuvend me 28 nėntor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Mė fal zotėri Llakumi,

kjo qenka e bukur pėr Mis Univers,
sa pėr reagime tė shpejta, besoj se mbetet
pa frymė posa t'i vrapojė 100 metra...
Llakumi ka parasysh se ajo nuk ka mbaruar ende stervitjen bazike - pastaj shohim e flasim
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur