Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-10-2019, 22:30   #721
dallas
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 135
Thanks: 24
Thanked 83 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
dallas ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

Ne fakt kisha ndermend turgutet as vet se mora vesh si me doli turkofaget
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 22:31   #722
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,495
Thanks: 1,706
Thanked 2,294 Times in 1,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Turkofuck pra
Une e mora per turfo_fag. Me anglisht fag eshte pederast.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 22:32   #723
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Une e mora per turfo_fag. Me anglisht fag eshte pederast.
Ti ashtu i merr perhere, veē per keq te shkon mendja.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 22:32   #724
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,520
Thanks: 3,657
Thanked 2,952 Times in 2,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Na mendjen dhall Tani. Cfar eshte turkofag njenjere se une e mora per dicka
Eshte nga greqishtja, do te thote te hash. Skenderbeu i hante turqit. Perdoret ne kuptimin qe i shfarroste. Nipit te Kollokotronit i thoshin Turkofagos. Ai e kishte emrin Niko i Tares ata ja nderruan dhe ja bene Nikitara. Eshte i vetmi "grek" ne histori qe ka nje emer te tille, Nikitara.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 22:33   #725
dallas
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 135
Thanks: 24
Thanked 83 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
dallas ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Na mendjen dhall Tani. Cfar eshte turkofag njenjere se une e mora per dicka
Pak a shume do te thote turqngrenes.
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2019, 06:17   #726
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,485
Thanks: 15,977
Thanked 9,462 Times in 6,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Cilave shkrime?
STRATEG= James Wolfe to Tomas Tonschwed(Lord Sidney ) 18.06 1786.

SULLA VITA E I GESTI DI CASTRIOTA SCANDERBEG(2 di 2).

PS.....pastaj SIPER ketij hulumtimi ke ZET dhe DALLAS si....KRYEVEPRA.Do me siper ke dhe arrnauter londinez qe kane MENDEROSUR kete= Arnautlleku dhe populli jone dallohej me kete flamur. Mendoj per keta FILOTÜRKIE te macedonise ne vend te parfumeve Douglas,te sperkasin floket me kolonje....TORRESH.

u...KRYE.....GJEMO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 04:15   #727
BARAT
tăl'ithu kyOO'mI
 
Avatari i BARAT
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Vendndodhja: Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
Posts: 673
Thanks: 439
Thanked 158 Times in 90 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
BARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Gjergj Kastriot Skėndėrbeu

BARAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur