Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-10-2019, 13:01   #281
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,805
Thanks: 3,780
Thanked 3,058 Times in 2,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Harrove kryesoren, harrove ate ne te cilen edhe fillimisht aludove kur permende heqjen e takses. Dialogun me Serbine pra, jo me serbet e Kosoves sepse nuk do e renditshe perkrah heqjes se takses.

Ai dialog Bardhyl, do te filloj atehere kur Kosova do te ngritet ne gjunje, per momentin eshte e shtrire fare. Ashtu tha. Kur do te ndodh kjo, ndoshta edhe nje dekade minimum, ne mendimin tim

Me t'mira
Une as nuk aludova as shtremberova gje. Kete interviste pashe sot ne lajmet e Top News:

2:09 fillon dhe flet per ato gjera qe une komentova.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:04   #282
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Do ta heqi taksen, keshtu tha. Dhe do filloje dialogun me serbet nga poshte larte.

@Bardhyl

Lista serbe 'larte' e ka Beogradin. Me ata nuk do te kete bashkepunim. Kete ka bere vetem Hashim tradhetari.
__________________
Gentiana

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-10-2019 nė 13:08
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:10   #283
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,805
Thanks: 3,780
Thanked 3,058 Times in 2,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
@Bardhyl

Lista serbe 'larte' e ka Beogradin. Me ata nuk do te kete bashkepunim. Kete ka bere vetem Hashim tradhetari.
Keto jane te tjera gjera pataj. Me duket se isha korrekt ne citimin qe i bera Kurtit, prandaj e solla videon.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:18   #284
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,255
Thanks: 1,423
Thanked 2,365 Times in 1,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
@Edlin

Handikep eshte daltonizmi. Ata qe shohin dy ngjyra vetem.

Njihu me mire:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vet%C3%ABvendosje
Nuk e thashė me tė keq... po sidoqoftė mė mirė unė me dalzonizėm.... nuk i bėj dėm kujt...
Siē thashė... shpresoj tė jetė njė frymė e re... do na shkundi dhe neve kėtej....
Dhe..... jemi djeg nga qulli Socio... prandaj i fryhet dhe kosit....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:22   #285
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,536
Thanks: 15,957
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Lista serbe 'larte' e ka Beogradin. Me ata nuk do te kete bashkepunim. Kete ka bere vetem Hashim tradhetari.
Si do bėhet zgjidhja pa bisedime me Beogradin o Socio?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:25   #286
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Keto jane te tjera gjera pataj. Me duket se isha korrekt ne citimin qe i bera Kurtit, prandaj e solla videon.
Bardhyl, aty me 'poshte e larte' u referohet serbeve qe njohin shtetin e Kosoves. Citimin e ke mar korrekt por ne pamundesi per ta elaboruar me gjeresisht kuptimin e kryeministrit e ke lene thate dhe hapur per keqkuptime. Ja ketu e ke me kjarte qendrimin e kryeministrit:


__________________
Gentiana
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:27   #287
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Si do bėhet zgjidhja pa bisedime me Beogradin o Socio?
E ke ne videon e Bardhylit qe solli Akrep.


P.S. Ne mendimin tim do ta hame Serbine nga mbrenda si kancer deri sa te dorezohet. Koha punon per ne, ndersa asaj nuk i konvenon.
__________________
Gentiana

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-10-2019 nė 13:34
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 13:42   #288
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,536
Thanks: 15,957
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
E ke ne videon e Bardhylit qe solli Akrep.


P.S. Ne mendimin tim do ta hame Serbine nga mbrenda si kancer deri sa te dorezohet. Koha punon per ne, ndersa asaj nuk i konvenon.
Do arrihej realisht nėse nuk do tė kishte shtete me peshė nė BE qė janė pro serbe dhe antikosovare por nė kushtet kur ato ekzistojnė mė duket tepėr e vėshtirė nė mos e pa mundur.
Deklaratat nė kushtet e opozitarit dhe realizimi i tyre nė realitet janė shumė larg.
Ashtu qoftė si thua ti por frikė kam se do jetė krejt ndryshe.
Albin Kurtit nėse ndodh kėshtu i bie mė mirė tė jap dorėheqjen se sa tė bjerė nė pozitat e heqjes dor nga gjithė ato qė ka thėnė, nėse bėhet qingj do jetė humbja mė e madhe pėr tė si politikan.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:19   #289
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,029
Thanks: 1,111
Thanked 933 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
pikerisht kjo video qe ne ate koh i pat ndihmue shum kriminelit millosheviq qe vet ja organizoi ket konferenc dhe e nxorri albinin prej hoteli e kurrsesi nga burgu dhe e qoi ne ket konferenc te pregaditur mire nga UDB-eja dhe millosheviqi u thoshte botes ja se si ne serbet e trajtoim ni UĒK-ash e zoti pa e vra ket kurven e vetfundosjes po shum te mirat ja ka ba kesaj serbie e sot ka hala bashkpuntor te milloshit qe e doin albinin o zot a ka zot me ja hap syt keti popullit ton
Pershendetje Llapi,un nuk mirem me politik po me intereson si eshte e mundur te jet e organizuar kjo nga Miloshovic e Albin Kurti te flet aq shlir duke kritikuar regjimin e Miloshit ne mes te gjithe atyre gazetarve serb?!!
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:30   #290
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jeta Shiko postimin
Pershendetje Llapi,un nuk mirem me politik po me intereson si eshte e mundur te jet e organizuar kjo nga Miloshovic e Albin Kurti te flet aq shlir duke kritikuar regjimin e Miloshit ne mes te gjithe atyre gazetarve serb?!!
Lere ti Llapin se ai eshte bytheshituri i Hashimit. E ha buken e haramit.

Knaqu me keto fotot me te reja te takimit te kryeministrit tone me perfaqesuesin e mikut tone me te madh.

Shiko sa me respekt e shikon ambasadori. Shiko sa bukur ndihen bashke. Kryeminister qe te ben krenar


__________________
Gentiana

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-10-2019 nė 14:32
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:33   #291
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,882
Thanks: 4,396
Thanked 4,756 Times in 3,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

krejte dhapi e din e dhe kur ja ka quar Albinit qebet suxhukun, shlivovicen edhe jane zhaviten me zastaven stojadin ne Kosove
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:44   #292
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jeta Shiko postimin
Pershendetje Llapi,un nuk mirem me politik po me intereson si eshte e mundur te jet e organizuar kjo nga Miloshovic e Albin Kurti te flet aq shlir duke kritikuar regjimin e Miloshit ne mes te gjithe atyre gazetarve serb?!!
po si nuk guxon albini te flas e ti ofendoi serbet kur ata ja kan pregadit ket konferenc albinit me gazetar e tv.pro pushtetit te milloshit dhe perse ate albinin e kan mbajt ne hotele luksoze ndersa tieret ne burg
po pse nuk e vran albinin si te Madhin Ukshin Hoti po i pregaditen konferenca qe ti shkoin per shtati milloshit sepse ky piun serbi i kundershtonte serbet para tv-se sepse ashtu ish porosit nga UDB-eja serbe
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:46   #293
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Lere ti Llapin se ai eshte bytheshituri i Hashimit. E ha buken e haramit.

Knaqu me keto fotot me te reja te takimit te kryeministrit tone me perfaqesuesin e mikut tone me te madh.

Shiko sa me respekt e shikon ambasadori. Shiko sa bukur ndihen bashke. Kryeminister qe te ben krenar


pikerisht kjo ma se miri e verteton qa thash une me pare
po ku din ti qfar kan bisedue more quni
albini me qeveris shum veshtir eshte te besoi nieri normal
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:48   #294
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,536
Thanks: 15,957
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Knaqu me keto fotot me te reja te takimit te kryeministrit tone me perfaqesuesin e mikut tone me te madh.

Shiko sa me respekt e shikon ambasadori. Shiko sa bukur ndihen bashke. Kryeminister qe te ben krenar
Seriozisht i ke kėto qė ke shkruar apo po tallesh?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:53   #295
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,882
Thanks: 4,396
Thanked 4,756 Times in 3,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

edhe une e pashe, goxha ishte ngrysur sikur donte ta godiste shapudhe te duket edhe ty Kepo qashtu ?
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 14:54   #296
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,536
Thanks: 15,957
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
edhe une e pashe, goxha ishte ngrysur sikur donte ta godiste shapudhe te duket edhe ty Kepo qashtu ?
Jo po mė duket sikur i ka shkruar Llapi pėr Hashimin ato fjalė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 15:06   #297
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,677
Thanks: 1,044
Thanked 675 Times in 401 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Lere ti Llapin se ai eshte bytheshituri i Hashimit. E ha buken e haramit.

Knaqu me keto fotot me te reja te takimit te kryeministrit tone me perfaqesuesin e mikut tone me te madh.

Shiko sa me respekt e shikon ambasadori. Shiko sa bukur ndihen bashke. Kryeminister qe te ben krenarPellumba more pellumba, s'ke ca t'ju thuash. Te ka lezet shpirti tek i shef te dy bashke lol
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 15:13   #298
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

@Akrep et al

Kesaj i thone clirim shpirti nga perulja 12 vjecare qe kam ndjere dhe kemi ndjere.

Por, ju badihavxhinjte e internetit, ate pune keni.

Per me shume ketu:

https://www.botasot.info/aktuale-laj...-albin-kurtin/
__________________
Gentiana

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-10-2019 nė 15:39
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 16:07   #299
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
pikerisht kjo ma se miri e verteton qa thash une me pare
po ku din ti qfar kan bisedue more quni
albini me qeveris shum veshtir eshte te besoi nieri normal
Llap, pa popullin, je askushi. Mere nje mesim per jete nga une:

__________________
Gentiana
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 16:08   #300
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,255
Thanks: 1,423
Thanked 2,365 Times in 1,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
pikerisht kjo ma se miri e verteton qa thash une me pare
po ku din ti qfar kan bisedue more quni
albini me qeveris shum veshtir eshte te besoi nieri normal
Kim Mehmeti: Nėse edhe kėsaj radhe VV i pamundėsohet drejtimi i Kosovės atėherė lirisht mund tė thuhet se Kosovėn ende e kontrollojnė qarqet policore e politike serbe!

Kim Mehmeti

“Ėshtė irituese kur dėgjon se edhe LDK-ja kėrkon rinumėrimin e votave nė Kosovė, se me ēdo kusht donė tė del e para dhe ta merr postin e kryeministrit?! Dhe ėshtė e pamundur tė mos pyesėsh vetveten: vallė drejtuesit e kėsaj partie mund tė jenė kaq tė pangishėm dhe kaq tė pandjeshėm ndaj vullnetit dhe fatit kolektiv?! Andaj keni kujdes dhe mos e hidhni poshtė atė qė e kam deklaruar para njė muaji: si do qė tė bashkėpunojnė mes veti Lėvizja VETĖVENDOSJE dhe LDK-ja, do mbetet ajo qė ato i dallon dhe i ndanė mes veti sa qiellin e tokėn: VV e din si i ndihmohet dhe si i shėrbehet Kosovės, e LDK-ja e dinė si sundohet e si zhvatet ajo! Andaj VV e sheh Kosovėn si vend tė cilit gjithmonė i kanė munguar burrėshtetas qė do i shėrbenin asaj, e LDK-ja si shtet tė cilit i mungojnė sundues qė do vazhdojnė ta zhvatin atė. Shikuar nga ky kėndvėshtrim, drejtuesit e LDK-sė me asgjė nuk dallojnė nga ata tė ‘Klanit Pronto’, pėr tė cilėt Kryetari i VV ishte, dhe mbeti, armiku mė i madh i tyre se cilido burrėshtetas serb. Pra, LDK-ja e tanishme thuajse me asgjė nuk ndryshon nga PDK-ja, pėrpos tė shkuarės sė saj tė lavdishme kur i shėrbente pavarėsisė sė Kosovės, e me tė cilėn, ajo e mbulon tė sotmen dhe turpin e saj tė viteve kur, si gjithė sunduesit tjerė, e zhvati vendin. Shkurtė e shqip, LDK-ja i ngjanė njė vajze tė pėrdalė, e cila i shitet e i pėrdridhet atij qė i ofron mė shumė, por si bijė e familjes sė njohur qė ėshtė, nuk mbetet e pamartuar, sepse dikush e merr pėr ‘grua’ prej zori, e dikush shkaku i namit familjar! Pastaj siē duket, drejtuesit e saj kanė mendėsi politike ‘serbe’ dhe atė qė nuk mund ta arrijnė me votė, e realizojnė nėpėrmjet tė shantazhit. Dhe duke qen tė tillė, ata janė mėsuar gjithmonė, e me cilindo, tė jenė pjesė e qeverisė si dhe tė sillen thuajse kurrė nuk e kanė drejtuar Kosovėn dhe se nuk janė nga ata qė vendit ia morėn tė gjitha, e nuk i dhanė asgjė! Andaj duhet thėnė qartė e shqip: nėse edhe kėsaj radhe shkelet mbi vullnetin e popullit dhe tė rinisė kosovare, pra nėse edhe pas kėsaj fitoreje, VV i pamundėsohet drejtimi i shtetit atėherė nuk ka dyshim se Kosovėn ende e kontrollojnė qarqet policore e politike serbe!” (Kim Mehmeti)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur