Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-07-2019, 22:13   #1001
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,079
Thanks: 13,076
Thanked 8,001 Times in 4,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė kėngė pėr ty

Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-07-2019, 01:28   #1002
Ice
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 69
Thanks: 46
Thanked 25 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Ice ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Njė kėngė pėr ty

Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-07-2019, 01:37   #1003
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,079
Thanks: 13,076
Thanked 8,001 Times in 4,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė kėngė pėr ty

Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-07-2019, 02:03   #1004
Ice
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 69
Thanks: 46
Thanked 25 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Ice ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Njė kėngė pėr ty

Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-07-2019, 02:06   #1005
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,079
Thanks: 13,076
Thanked 8,001 Times in 4,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė kėngė pėr ty

Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-07-2019, 02:15   #1006
Ice
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 69
Thanks: 46
Thanked 25 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Ice ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Njė kėngė pėr ty

Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-07-2019, 02:18   #1007
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,079
Thanks: 13,076
Thanked 8,001 Times in 4,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė kėngė pėr ty

Performer nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur