Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-12-2018, 22:04   #1
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,105
Thanks: 0
Thanked 1,742 Times in 1,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Ka dy dite qe Top Stats nuk dalin me. Nuk e di pse. Dhe ne kete moment qe flas une shoh te gjithe forumin ne tema por Lidhjet e shpejta nuk tregojne Top Stats dhe keto te fundit mungojne .

E hapa forumin ne nje tab tjeter dhe tani harrij ti shoh, Top Stats. Dje hyra dhe dola nga forumi qe te ktheja te dukshme ato qe thashe me siper.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 22:06   #2
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,078 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

nga computer apo telefoni futesh?
un ne laptop me dalin !
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 22:43   #3
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,880
Thanks: 4,396
Thanked 4,753 Times in 3,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

a na keni perziere panelen, duket sikur Roma ajroporta dhe nuk dihet cili ballon ke cila gate eshte
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 22:43   #4
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,105
Thanks: 0
Thanked 1,742 Times in 1,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
nga computer apo telefoni futesh?
un ne laptop me dalin !
Laptop. Celularin mundohem mos t'a perdor.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 22:45   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,078 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

se di ca eshte duke bere Mandi se u ndryshua prap haha
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 22:53   #6
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,344
Thanks: 7,463
Thanked 3,410 Times in 1,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Djema po bej disa punime, asgje per tu shqetesuar
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 23:19   #7
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,105
Thanks: 0
Thanked 1,742 Times in 1,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Djema po bej disa punime, asgje per tu shqetesuar
E pashe versionin e ri. Click me . Por shiko qe prap te jene Top Stats. Po pati mundesi per nje anetar te rregjistruar default te jene 100 ose 200 Top Stats qe hapen.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2018, 23:51   #8
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,344
Thanks: 7,463
Thanked 3,410 Times in 1,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
E pashe versionin e ri. Click me . Por shiko qe prap te jene Top Stats. Po pati mundesi per nje anetar te rregjistruar default te jene 100 ose 200 Top Stats qe hapen.
Versioni i ri ne fakt ska dalur akoma, asnje update deri tani per top stats.

Dhe problemi qendron qe versioni i php tone nuk pershtatet me me plugins e vjeter dhe jep error.

Do shikoj keto dite se cmund te bej
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2018, 18:43   #9
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Versioni i ri ne fakt ska dalur akoma, asnje update deri tani per top stats.

Dhe problemi qendron qe versioni i php tone nuk pershtatet me me plugins e vjeter dhe jep error.

Do shikoj keto dite se cmund te bej
une nuk po e shef naj version te ri ... ka qene ni kohe ma heret kur e kom pa , me ka dal ndryshe .. si per shembul me ka ardh notification kur ma ka ba dikush qoute ... por tani u hek ... edhe keto gjerat qe i shef nen emrin tane pak ndryshe .. ish kane mir me ba naj qasi update ... edhe notifikation kur i pelqej dikush naj postim i juaj
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2018, 12:21   #10
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Ka dy dite qe Top Stats nuk dalin me. Nuk e di pse. Dhe ne kete moment qe flas une shoh te gjithe forumin ne tema por Lidhjet e shpejta nuk tregojne Top Stats dhe keto te fundit mungojne .

E hapa forumin ne nje tab tjeter dhe tani harrij ti shoh, Top Stats. Dje hyra dhe dola nga forumi qe te ktheja te dukshme ato qe thashe me siper.
Po te kishe shkruar "arrij" dhe jo "harrij" sdo kishe asnje shqetesim te tille me forumin ja pyet Mandi po sbesove.
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2018, 14:01   #11
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,105
Thanks: 0
Thanked 1,742 Times in 1,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga r00t Shiko postimin
Po te kishe shkruar "arrij" dhe jo "harrij" sdo kishe asnje shqetesim te tille me forumin ja pyet Mandi po sbesove.
Yep . E besoj.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur