Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2019, 21:56   #381
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,109
Thanks: 1,341
Thanked 3,427 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

u pershendes....nga aty ku flitet Shqip,shqip hahe e pihet,Shqip edhe rihet,Shqip dashurohet e shoqerohet,nga atje....nje cop toke e Meme Shqiperis...

(eheee pizi doli,me.lumt)
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 13:18   #382
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė anėtarėt e forumit...
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 06:26   #383
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,981
Thanks: 4,219
Thanked 4,638 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirmėngjesi miqtė e mi! Ju uroj njė ditė sa mė tė bukur!....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 06:52   #384
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 3,932
Thanks: 842
Thanked 3,335 Times in 1,220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirmengjesi njerez
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 19:26   #385
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirembrema femije te dashur.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2019, 16:28   #386
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,144 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

pershendetje.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2019, 12:46   #387
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,782
Thanks: 5,360
Thanked 11,436 Times in 4,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Miredita te gjithve .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2019, 15:12   #388
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,906
Thanks: 7,705
Thanked 3,552 Times in 1,860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Miredita te gjithve .
Bonjour la plus belle !
J'espčre que vous avez passé de bonnes et agréables vaccances en compagnie de vos chéris !

Votre dévoué ,
fshatunari
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 18:45   #389
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,782
Thanks: 5,360
Thanked 11,436 Times in 4,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Bonjour la plus belle !
J'espčre que vous avez passé de bonnes et agréables vaccances en compagnie de vos chéris !

Votre dévoué ,
fshatunari

Bonsoir et merci mon Amie.
Je te souhaite que des belle moments dans ta vie.
Je t’embrasse trčs trčs fort.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 18:52   #390
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,965
Thanks: 1,625
Thanked 611 Times in 476 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Bjutt na ke mungue shum , uroj te jesh mir..., ka nevoj robi per pak ice ne kto dit te nxehta vere kshuqe na kujto nojher!
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 17:14   #391
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,318 Times in 1,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Prsh e mire se ju rigjeta....!

ps : jm VIP, ndaj.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 17:32   #392
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,495
Thanks: 6,533
Thanked 8,021 Times in 3,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Ty te paska ik dhe statusi poshte nick ! Vip thote...
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 17:35   #393
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,318 Times in 1,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ty te paska ik dhe statusi poshte nick ! Vip thote...
Po une, si per mendjetrashe e njoh veten, por njeriu per nje like rron...
vaj medet, te hiqen dhe reputacionet...
__________________
M2.
🖤 (2)
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 18:03   #394
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,495
Thanks: 6,533
Thanked 8,021 Times in 3,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Dhe nje like nga une pra...
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 18:06   #395
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,318 Times in 1,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Dhe nje like nga une pra...

.....dhe 1 gjysrrepe*

zoti t dhashte !
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 16:17   #396
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,782
Thanks: 5,360
Thanked 11,436 Times in 4,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Bjutt na ke mungue shum , uroj te jesh mir..., ka nevoj robi per pak ice ne kto dit te nxehta vere kshuqe na kujto nojher!

Faleminderit Ice .
Edhe disa nga Ju me mungojne.
Uroj te jeni mire te gjithe .

🖤 (1)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 16:20   #397
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,075
Thanks: 13,887
Thanked 8,457 Times in 4,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Ku ke qene ti ballakume?
Uroj te jesh mir .kiss
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 16:30   #398
miraleesa89
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
miraleesa89 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirėdita dhe pėrshėndetje tė gjithėve.
miraleesa89 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 19:39   #399
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,576
Thanked 3,104 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga miraleesa89 Shiko postimin
Mirėdita dhe pėrshėndetje tė gjithėve.
Pershendetje dhe mire se erdhe Miraleesa
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 13:37   #400
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,782
Thanks: 5,360
Thanked 11,436 Times in 4,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ku ke qene ti ballakume?
Uroj te jesh mir .kiss
Ylli si je ?
Un nja 2 jave andej nga gjyshat ( spanje ) dhe shume e ngarkuar pastaj dashuri.

Edhe un te puth shume
🖤 (1)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur