Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-06-2018, 12:39   #41
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,817
Thanks: 2,460
Thanked 4,421 Times in 2,841 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Urime "Festen e Fiter Bajramit" te gjithe besimtareve musliman!
Paqja dhe meshira e Zotit qofte mbi ju dhe familjet tuaja!
🖤 (2)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 13:14   #42
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,592
Thanks: 2,496
Thanked 2,479 Times in 1,285 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Urime Fiter Bajramin.

Zoti jau pranofte agjerimin kushdo qe ka mbajt.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
🖤 (2)
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 13:24   #43
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,126 Times in 5,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Urime per festen te gjithe atyre qe e festojne....paci mbaresi.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (2)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 18:58   #44
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

urime te gjithe juve qe e festoni edhe shume te tjera te festoni, ndersa atyre qe e kane agjeruar Zoti te ua kete shkruajtur gjitha ditet edhe te na boni hallall qe nuk u kemi ndihmuar, ama vitin tjeter kur te vie dimri ju ndihmojme

une kur u ktheva ne shtepi e pash qe harapka kish gatuar prej paēe e deri ne bakdhava edhe me vete mendova me duket qe paska ardhur dita Baromit bashke me Lejlen mu kenoq tu piiiii eeee
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg EB5FA082-C793-49CE-B327-74C43944849E.jpg (22.5 KiloByte, 30 shikimet)
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 19:11   #45
Socio
.
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,764
Thanks: 7,628
Thanked 6,391 Times in 2,683 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar Bajramin
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur