Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-06-2019, 10:45   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,123
Thanks: 6,491
Thanked 3,076 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Kush po I provokon shqiptarėt?! Asimilimi dhe zhdukja e njė zone

Kush po i provokon shqiptarėt e fshatit Martinaj nė Mal tė zi ? Cili ėshtė projekti qė synon asimilimin ? Si humbėn zona tė tėra tė Plavės dhe Gucisė ? Ēfarė fshihet pas dėrgatave serbe ?

__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 12:07   #2
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,435
Thanks: 15,071
Thanked 8,899 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kush po I provokon shqiptarėt?! Asimilimi dhe zhdukja e njė zone

E PASHE dhe e DEGJOVA me shume VEMENDJE.

Tashti nga ana e ime nje FAKT...Shqiptaret e kesaj ZONE,FLASIN nje SHQIPE te PERSOSUR apo gege me qarte.Pastaj gjukanoVIQ asht nashi prijatelj....ne mos gabohem une.Si dhe me tej....ajo QIsha e janullatos a ka tapi???????????????????
Si perfundim....me duket se jam regjistruar ne kete forum me 2009-en.Me perpara isha tek ai VEREMLIU i permetos.Dhe apet ne mos gabohem,ne ate KANCEROZ forum ANTIshqiptar,shkruesi ose UNE,ju tregoj KLYSHAVE me flamur qe....ministria e arsimit e Sale Berishes ne TEKSTET SHKOLLORE,ne gjymnaz apo ne ate te MESME,i nxirrte heterogjene dhe kjo ne..QENDER te MYZEQESE.Dhe...puro shkodroni u pergjigj....kta sjane ne vete.PRA....pasardhesit ne troje dalin te huaj apo serbe.Tashti perfytyroni apo i SHIKONI ne JUG te Shqiperise...se cfar bejne....PEDERastis.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 12:31   #3
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,518
Thanks: 1,780
Thanked 1,917 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kush po I provokon shqiptarėt?! Asimilimi dhe zhdukja e njė zone

Vetvetja......
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 22:46   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kush po I provokon shqiptarėt?! Asimilimi dhe zhdukja e njė zone

Vete shqiptaret pra, por sigurte jo ata te Plaves dhe Gucise. Para hiē me pak se javen qe lame pas, kryemistri Malazias iku ne Prishtine, e dekoruan me dekorate plus i thane qe ne, Kosova and Montenegro for ever friends prej tani e psmbarim, pasi qe i falen territore.

Ne emer te fqinjesise se mire, pushtetit te tyre, harrojne ku ka shqiptare, ndersa kur u duhet te manipulojne e ti kusurisin ne pazaret e veta, ju kujtohet papritmas qe paska shqiptare ndokund. Te njejten e ka bere edhe Shqiperia. Vetem te ju shkoje mbare, miqesia dhe fqinjesia e mire, mbi supet dhe vuajtjet e te tjereve.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 02:32   #5
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,898
Thanks: 7,694
Thanked 3,531 Times in 1,848 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kush po I provokon shqiptarėt?! Asimilimi dhe zhdukja e njė zone

serbet , ekstremistet e evlopes dhe padroni i mediave elektronike (sorosi bashk me disa profesore eksperte Amerikan...2-3 kongesmena qe paten ndihemue shume edhe ne ngritjen e tribunalit serb per gjykimin e kosovareve).

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Fshatari : 03-06-2019 nė 02:49
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur