Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-01-2018, 14:09   #41
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rolex Shiko postimin
Jam dakort qe eshte budallallek por dhe ti kthehesh te njejtes teme nje here ne 3 muaj per disa visa vite rresht me duket akoma me budallallek.
Dhe une jam dakort per kete rikthimin e temes..sdq si ti dhe une duhet ti denojme leta sharlatan qe krijojne percarje ne fe.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 14:12   #42
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,921
Thanks: 10,749
Thanked 5,859 Times in 3,660 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 309
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Gjuha po...se ato percojne ide te rrezikshme
Shif pak ne min/oren 1:24:27
Arsya pse nuk duhet te shumohen
Degjo kete hoxhen kur thot qe vajza ime (diku) 10 vjece Po nuk vuri shami nuk eshte me vajza ime! Lol

Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 26-01-2018, 14:14   #43
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Shif pak ne min/oren 1:24:27
Arsya pse nuk duhet te shumohen
Degjo kete hoxhen kur thot qe vajza ime (diku) 10 vjece Po nuk vuri shami nuk eshte me vajza ime! Lol

https://www.youtube.com/watch?v=0NX2wrF0ZJU
E degjove te gjithe ligjeraten. Ti qofsh sa me zell e paske ta degjosh...lol
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 26-01-2018, 14:18   #44
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,921
Thanks: 10,749
Thanked 5,859 Times in 3,660 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 309
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
E degjove te gjithe ligjeraten. Ti qofsh sa me zell e paske ta degjosh...lol
Lol te gjithen degjoje kur ska aktivetet tema "pershkruaje antarin"
Por degjo pjesen kur babai i ben presion te hapur vajzes se tij 10 vjecare, qe nese nuk mbulohet nuk do jete me vajza e tij
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 26-01-2018, 14:19   #45
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Lol te gjithen degjoje kur ska aktivetet tema "pershkruaje antarin"
Por degjo pjesen kur babai i ben presion te hapur vajzes se tij 10 vjecare, qe nese nuk mbulohet nuk do jete me vajza e tij
Ska nerva...ti qe ke ma shkruaj permbledhjen me pm. Mos te kaloj 5000 karaktere si permbledhje se ashtu na e ka vene mandi ligjen.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 14:26   #46
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Oh se harrova deadline per permbledhjen eshte neser me 4 mbasdite Greenwich time.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 26-01-2018, 14:38   #47
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,921
Thanks: 10,749
Thanked 5,859 Times in 3,660 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 309
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Ska nerva...ti qe ke ma shkruaj permbledhjen me pm. Mos te kaloj 5000 karaktere si permbledhje se ashtu na e ka vene mandi ligjen.
Lol smart way to invite me in ur mp

Ka me te vra ligji i sherifit apo si č kishte ai
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 14:40   #48
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Lol smart way to invite me in ur mp

Ka me te vra ligji i sherifit apo si č kishte ai
Mqs ke frike se mos te haj ...shkruaje ketu
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 26-01-2018, 15:34   #49
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,839
Thanks: 1,483
Thanked 1,391 Times in 657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Si nuk u lodhet duke i ra ne nje vrime qe kur eshte themelu forumi!
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Puhiza pėlqehet nga
i vjetėr 26-01-2018, 15:37   #50
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 759
Thanks: 21
Thanked 229 Times in 166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Me nder jush...nuk e pjerth njeri imamim amerikano shqiptar, ata qe e degjojne e kane cimken mbrenda nga fbi.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 15:45   #51
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,311
Thanks: 1,691
Thanked 1,124 Times in 751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Si nuk u lodhet duke i ra ne nje vrime qe kur eshte themelu forumi!
Me lehte eshte eh, po te shkojne tek ajo "vrima" tjeter, do gjejme bodrumet perplot
Nejse, ēdo kush ka mendjen e vete !
Me shall, me shall e ne dritare duke "gjurmuar", me te pa brendshme, me ēiltersi etj etj .... jane 99 lloje
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 18:27   #52
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,324
Thanks: 13,570
Thanked 8,065 Times in 5,377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Me lehte eshte eh, po te shkojne tek ajo "vrima" tjeter, do gjejme bodrumet perplot
Nejse, ēdo kush ka mendjen e vete !
Me shall, me shall e ne dritare duke "gjurmuar", me te pa brendshme, me ēiltersi etj etj .... jane 99 lloje
Shote Galica me sa kemi lexuar luftote krah burrit!
Une habitem me disa qe jan rrit ne Tiron...
@ANGI
Tema nuk ishte per tu rifreskuar,por sepse ZHULAT une si duroj dot.
Qofshin grekoqiris apo turkoshaker....ska mo shqiptar me gen....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 18:30   #53
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,324
Thanks: 13,570
Thanked 8,065 Times in 5,377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Lol te gjithen degjoje kur ska aktivetet tema "pershkruaje antarin"
Por degjo pjesen kur babai i ben presion te hapur vajzes se tij 10 vjecare, qe nese nuk mbulohet nuk do jete me vajza e tij
Cpret nga COPA....apropo....MORRI duhet ta vreje qupen se mos pi cinare,ka jebac ne facebook,shijon RedBulls,apo nigjo tallava.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2018, 18:46   #54
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,363
Thanks: 0
Thanked 1,136 Times in 861 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

[quote=Angelisa;1338248]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Ti cito se c'te meson feja jote.Pastaj e veme ne balance

"Believing there is no God gives me more room for belief in family, people, love, truth, beauty, sex, Jell-o, and all the other things I can prove and that make this life the best life I will ever have"

U get my religion now King of the Jungle ?
Perendi. KJo eshte e shkruar apo e shkrove ti? Te lutem ma shqipero.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2018, 15:07   #55
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,324
Thanks: 13,570
Thanked 8,065 Times in 5,377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Imami shqiptaro-amerikan i shqetėsuar me vendimin e Trumpit

Shkruesi kete BACILEN e...
fuste nen ZINXHIRA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur